2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oh sevindim işe yaramasına kuzum aklında olsun hep ilerde de kullanırsın mide ye çok iyi gelio biz ailecek kullanırız midemiz hassas hep evde bulunur
Hamilelikte mide ağrım olduğunda ballı ılık süt içerdim hep yavrum ve tam bir antibiyotikti yani. Ama bu başka bişeydi ağrı değildi yani. Dengeledi bence karbonatlı su çok sağolasın

Merhaba hanımlar,
bi süredir sabah ellerim şiş uyanıyorum. Parmaklarım şişiyor, artık alyansımı takamıyorum. Size de oluyor mu? En son doktora söyledim, tansiyonuma baktı, normal çıktı. Tuzlu yiyip yemediğimi sordu ama yemiyorum eskisi gibi, ilk zamanlar canım çok ekşili/tuzlu şeyler istiyordu ama artık yemiyorum. Size de oluyor mu?

Bence sen tospik erkenden gelebilir maşallah
Sen hazırlıklarını yap sonrasında strese girersin
Sağlıkla zamanında gelsin inşallah

Kizlar ya bisey sorucam bu dogum fiyatini belirleyenler nasıl pazarlık yaptinizbiz tüp bebegi maslak acıbademde yapmistik valla kadin suratsizin tekiydi tek fiyat hersey deyip gecmisti bi arkadasla konustum onlara 1000 tl indirim yapmis bizdeki sorun neydi anlamadmsimdi ayni seye düsmek istemiyorum bu ay fiyat konusucaz ne demeli ne yapmali bilemedim

Valla hastanelerle pazarlık oluyormu bilmiyorum ama bizm doktor 7.500 istedi 500 indirim yaptı 7.000 + hastane olacak

Seçtğimiz hastane covid testleri dahil sezaryen doğum ve 2 gece fiyatı 4.000 küsür oluyor. Bunun kötü yanı eşi doğuma almıyolar ve genel anestezi tercihleri lokali kabul etmeyebilirler. İyi yanı Ekstra gece kalırsak gecelik 300 tl gibi bir ücreti var

Acıbademi seçsek covid testler ve sezaryen doğum 8.000 küsür tutuyor. Avantajı eşi doğuma alıyorlar ve lokal anestezi seçebiliyosun. Kötü yanı ekstra gece kalırsak gecelik 2-3 bin tl civarıymış

Seçtiğim hastanede Çok kararsız kaldım genel anestezi istemiyorum cunku bebeğimle ilk teması kurmak istiyorum o duyguyu yaşamak istiyorum. Aralık olunca dr hastane ile görüşmeye gidin lokal için dedi eğer kabul etmezlerse acıbademi seçebilirim duruma göre.

Bu arada bu fiyatlar dr um anlaşmalı oldugu için indirimli fiyatlar normalde daha pahalıymıs. O yuzden hastane ile pazarlık yapmayı bile düşünemedim zaten indrmli fiyatımız derler diye ama gittğimzde yine bi dilimizden çıkar indiirm olmuyormu diye. Ahh keşke sigorta yaptırsaydım kendime bi arkadasım 10.000 tl tutan doğumunu ücretsiz yaptrcak şimdi ve tüm dr muayenelri va ücretsizdi bugüne kadar

Aaaa kızlarrrr bir silkelenin kendinizee gelin haydiiiii Herşey çok güzel olcak yüzdük yüzdük kuyruğuna geldikkk arka arkaya alıcaz güzel haberleriiiii heyecanı paylaşmalıyızzz korkuyu stresi paylaşalımm isterseniz azalsınnn o duygular biz hepimiz çok ama çok güçlü kadınlarız yavrularımız da bizim minik savaşçılarımız evimize gelip şenlendircekler inşallahhh hepinize kocaman kocaman sarılıyorum hamişlerimmm

Yaa şimdi ben önden girdim odaya sellamun aleyküüüm dedim kadın suratsız değildi ama o da bağlıyor insanın ağzını çünkü. Güldü kadın geliyorum diyolar dedi göbek önden girince odaya gülüştük işte. Sonra oturduk. Eşim girdi lafa e doğum yaklaştı biz şimdi Bi netleştirelim güzel güzel fiyatlar verin bize ayarlanıcaz ona göre ikiz Bi de flan dedi. Siz deahnı şekilde başlayın tüp bebekten girin güle oynaya.
Neyse işte önce zaten olan şeyleri söyledi yok ikizlere başka hastaneler ikstra ücret alıyo biz almıyoruz falan dedi. epidural ücreti ekstra 1500 liraymış genel anestezi 5700.edurali görmeyelim sizde dedi.yi dedik başka ne kadar doğru bilemem ama sezeryan girerken tahlil falan alıyorlarmış ameliyat hazırlığı diyim 500 600 tutar onlar da. Onu da verdirmeyelim ozamn size dedi. Tek 5700 dedi. Hadi 5500 dedim valla dilim aşınmaz benim hem sağlıkçıyım hem ikiz dedim falan ama daha yemedi
Sağlıkçı olduğunuzu da söyleyin siz gene de nooolur noolmaz

Bizde bu gittiğimizde ya da olmadı diğer gittiğimizde konuşcaz fiyatlar için bakalım ne dicek acıbadem o fiyata verdiyse bu arada baya iyi ben indirimli 20.000leri duydum kuzum ama doktorumda dahil fiyat olur herhalde yaa bizim de özel sigorta var ama doğum teminatımız yok çocuğumuz olmuyo diye yaptırmamıştık ki bi anda çıktı tüp bebek serüveni,zaten bu sene yaptırsan seneye anca kapsıyor vs vs. Ama en azından yarı yarıya indirim yapıyor hastane de sağlık sigortası Allahım yardım eder inşallah ödeme kolaylığı sağlar hepimize

İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kız iyi yapmışsın inşallah doğumdan sonra ekstra bişi çıkmaz ben de annemi götürcem o iyi pazarlık yapar eşim hayatta konuşmaz neyse o tamam der gıcık

Ayy cok iyi olmus benim agzim laf yapmazda esimden ümitliyim ya suratsiz olumca insn bisey diyemiyor ama istanbuldu orasi simdi ic anadolunun buram buram acıbademi farklidir diye umut ediyorumsaglikciya zaten herseyde %10 indirim yapıyorlar mayista bi arkadasm 6500 e yaptı tek icin fazla degil mi diye dusunuyorm ama su dolar yukselmesi felan suan 6500 e razi durumdaym bari daha üstü cıkmasa dedim anestezide niye fark ediyor ki aceba ben pakete neler dahil hic bilmiyorum ay sonu gorusucem de sizlerden az tüyo alayim dedim aslinda doktoru degistirmistim ya bayana gitmistim arkadasm dogum yapti ve memnun kalmadi o yüzden hemen eskiye geri dönme kararı aldm riske atmak istemedim

Hmm sizin doktor dısardan geliyor o yüzden pahalıymis baya yaevet o sigorta isi olsa cok guzel olurdu ben her ay gidiyorum baskalari 15 tl ödüyor biz 400 onlarin ozel sigortasi varmis vay anasini sansa bak dedim

Ben burada doğuruyorum kızlar hayaller hayaller… Doktorum boşuna hastane için erken dememiş. Eşim şimdi gidip konuştu. Bu değerlerle hiç bir yere bırakamayız en uygun zamanda doğuma alacağız demiş doktor. Heyet halinde karar vereceğiz. Gastro ile günde üç defa görüşüp sürekli fikir alıyoruz filan demiş. Ve nihayetinde buradayım çıkmam mümkün değil gibi. Keşke bir evimi görseydim. Nasip bakalım.

Canım bu topikte varsa 2 kişi vardır bunu yaşayan. Şişliğe ağrı ve uyuşukluk eşlik ediyorsa karpaltüneldir. Hamilelikte sabretmek gerekir sonrasında geçiyormuş. Ben aylardır çekiyorum o ağrı ve şişliği ne ayağımda ne yüzümde ödem var fakat ellerim şiş yüzüğüm nerdeyse başından beri kolyemde. Sen de Bi gözlemle kendini sadece şişlik mi var

Kızlar müjdeli haber aldım şimdi sizinle de paylaşmak istedim . Yenge oluyorum Çok istemiştik görümcemle peş peşe yapalım diye troid hastası 10 yıldır bekliyordu.Geçtiğimiz ay değerleri normale dönmüş korunmayı bırakabilirsin demişler. Arkadan bu haber Allahım yüzümüzü güldürdü. Daha çok minik kalp atışı henüz duyulmadı Güzel hamişlerimden dua istiyoruz. İnşallah her şey yolunda ilerler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…