2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İsteyenin bir yüzü vermeyenin iki yüzü kız iyi yapmışsın inşallah doğumdan sonra ekstra bişi çıkmaz 🤲🤣 ben de annemi götürcem o iyi pazarlık yapar eşim hayatta konuşmaz neyse o tamam der gıcık 🤷🏻‍♀️
Herhalde canım.🤭 Bakma sen benimkinin konuştuğunu normalde o da yapmaz pazarlık da böylr pahalı ödemelerde ağzını açar 😂
Açıkçası çıkabilir de doğumdan sonra beklerim yani. Ama 2.gün kalırsak ekstra para alabilirler bak onu o gün sormayı unuttum

Merhaba hanımlar,
bi süredir sabah ellerim şiş uyanıyorum. Parmaklarım şişiyor, artık alyansımı takamıyorum. Size de oluyor mu? En son doktora söyledim, tansiyonuma baktı, normal çıktı. Tuzlu yiyip yemediğimi sordu ama yemiyorum eskisi gibi, ilk zamanlar canım çok ekşili/tuzlu şeyler istiyordu ama artık yemiyorum. Size de oluyor mu?
Cnm benim iki aydan beri başladı hem şişlik hem karpal tünel var el bileğinde yüzüklerin çıkalı ay oldu bende🥰de yapacak bişey yok dedi doğuma kadar uyusuk ellerle geziyorum mecburen 🙄
Ben burada doğuruyorum kızlar hayaller hayaller… Doktorum boşuna hastane için erken dememiş. Eşim şimdi gidip konuştu. Bu değerlerle hiç bir yere bırakamayız en uygun zamanda doğuma alacağız demiş doktor. Heyet halinde karar vereceğiz. Gastro ile günde üç defa görüşüp sürekli fikir alıyoruz filan demiş. Ve nihayetinde buradayım çıkmam mümkün değil gibi. Keşke bir evimi görseydim. Nasip bakalım.
Cnm Allah yardımcın olsun bebisler büyüdü annesi korkma sakın doğum olursa da sağlıkla gelsinler sende sağlıkla kurtul cnm duamdasin...

Ben burada doğuruyorum kızlar hayaller hayaller… Doktorum boşuna hastane için erken dememiş. Eşim şimdi gidip konuştu. Bu değerlerle hiç bir yere bırakamayız en uygun zamanda doğuma alacağız demiş doktor. Heyet halinde karar vereceğiz. Gastro ile günde üç defa görüşüp sürekli fikir alıyoruz filan demiş. Ve nihayetinde buradayım çıkmam mümkün değil gibi. Keşke bir evimi görseydim. Nasip bakalım.
Canım benimmm kesin verdiler mi kararı. Gün falan belirlyceklermi. Ama salmıyolarsa da vardır Bi bildikleri bebeklere sıkıntı olmasın olsun işte yavrum hayırlısı böyleymiş yarınımızı bilemiyoruz.
Evini de inşallah sağlıcakla yavrularını kucağına alıp görürsün inşallah sağ salim doğurup dönesin evine 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Cnm benim iki aydan beri başladı hem şişlik hem karpal tünel var el bileğinde yüzüklerin çıkalı ay oldu bende🥰de yapacak bişey yok dedi doğuma kadar uyusuk ellerle geziyorum mecburen 🙄

Cnm Allah yardımcın olsun bebisler büyüdü annesi korkma sakın doğum olursa da sağlıkla gelsinler sende sağlıkla kurtul cnm duamdasin...
Karpal sende de mi vardı. Ne çektik beee 😔

Canim napıcan Allah tan hayırlısı insallah bebislerinle beraber dönersin evine vardır bunların hepsinde de bir hayır insallah Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin azcik rahatlasan su kasıntıdan yine iyi doktor aceba hangi haftayi uygun görüyor sınır kafasinda kac aceba

Canım benimmm kesin verdiler mi kararı. Gün falan belirlyceklermi. Ama salmıyolarsa da vardır Bi bildikleri bebeklere sıkıntı olmasın olsun işte yavrum hayırlısı böyleymiş yarınımızı bilemiyoruz.
Evini de inşallah sağlıcakla yavrularını kucağına alıp görürsün inşallah sağ salim doğurup dönesin evine 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Şu an için görünen o. Her şey benim takiplerime bağlı ola ki daha da yükselir ya da Allah korusun bebeklerde aksi giden bir şey olursa doğuma alacaklar. Tarih belli değil canım. Bir iki gün müsade istedik eve gidelim diye ona dahi olmaz dediler. Önemli olan sağlık tabii. Sağlıkla ilerlesin inşallah yapacak bir şey yok. Ben her gün bugün çıkar mıyım diye ümit etmeyi bırakayım artık. Hayal kırıklığına uğruyordum her geldiğinde doktorlar. Ağdaya da gitmemiştim kaldım böyle jilet filan artık ne yapalım 😬

Şu an için görünen o. Her şey benim takiplerime bağlı ola ki daha da yükselir ya da Allah korusun bebeklerde aksi giden bir şey olursa doğuma alacaklar. Tarih belli değil canım. Bir iki gün müsade istedik eve gidelim diye ona dahi olmaz dediler. Önemli olan sağlık tabii. Sağlıkla ilerlesin inşallah yapacak bir şey yok. Ben her gün bugün çıkar mıyım diye ümit etmeyi bırakayım artık. Hayal kırıklığına uğruyordum her geldiğinde doktorlar. Ağdaya da gitmemiştim kaldım böyle jilet filan artık ne yapalım 😬
Aman halledersn jiletle bosver ben zaten sana demistim hatirliyorsan 2 yildir gitmemissin simdi gitme agdaya diye ben surekli yapan birisi olarak bile irkilmistim cünkü onlar daha hızlı aldıkları icin🤭

Yaa günlük de mi izin vermiyorlar onu dicektim bende. Valizlerini kapatmışmıydın sen. Şu venüs alacaktın sen almış mıydın. Onlar çok iyi olur orda hastanede sana

Kızlar müjdeli haber aldım şimdi sizinle de paylaşmak istedim . Yenge oluyorum :halay: Çok istemiştik görümcemle peş peşe yapalım diye troid hastası 10 yıldır bekliyordu.Geçtiğimiz ay değerleri normale dönmüş korunmayı bırakabilirsin demişler. Arkadan bu haber Allahım yüzümüzü güldürdü. Daha çok minik kalp atışı henüz duyulmadı Güzel hamişlerimden dua istiyoruz. İnşallah her şey yolunda ilerler.
Allah sağlıkla kucağına aldirsin ins cnm gozunuzaydin☺️
Karpal sende de mi vardı. Ne çektik beee 😔
Aynen ne çektiriyor be Bende de var cnm olmaz mı bileğim deydi bikac gündür ağrısı çoğaldı gene doğuma kadar cekicez çare yok🥺
Kızlarrr şimdi çıktım hastaneden..
Çok şükür hiç bir sıkıntısı yok.şimdiye kadar fasulye gibi bir görüntüsü vardı ama bu sefer resmen belli oluyordu😍😍ellerini oynatışını bile gördüm bu çok farklı bir duyguymuş 🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏🏼🙏🏼
Masaallahh çok güzel bir duygu masaallah rabbim tamamina erdirsin saglikla

Çok şükür hiç bir sıkıntısı yok.şimdiye kadar fasulye gibi bir görüntüsü vardı ama bu sefer resmen belli oluyordu😍😍ellerini oynatışını bile gördüm bu çok farklı bir duyguymuş 🥰 Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏🏼🙏🏼
Ayy çok sevindim be kuzum ya. Allahım hiçbir sevinci yarıda koymasın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Allah sağlıkla kucağına aldirsin ins cnm gozunuzaydin☺️

Aynen ne çektiriyor be Bende de var cnm olmaz mı bileğim deydi bikac gündür ağrısı çoğaldı gene doğuma kadar cekicez çare yok🥺

Masaallahh çok güzel bir duygu masaallah rabbim tamamina erdirsin saglikla
Tek temennim doğum sonrası çok sürmeden geçmesi yoksa en ufak bişeyi kaldıramıyorum hissedemiyorum ince motor beceriler gitti yok. Yarın Bi gün çocuklarıma bakmak için bunların hepsi lazım 🙁🙁

Yaaa ne cok sevindim kacinci haftadasiniz simdi masallah size insan ne garip oluyor degil mi🥰Allah ım hepimize sag salim kavusmayı nasip etsin insallah🙏

Canim napıcan Allah tan hayırlısı insallah bebislerinle beraber dönersin evine vardır bunların hepsinde de bir hayır insallah Rabbim sag salim kucagina almayi nasip etsin azcik rahatlasan su kasıntıdan yine iyi doktor aceba hangi haftayi uygun görüyor sınır kafasinda kac aceba
Aralık ilk haftası yoksa da bunayın sonu ama onlar tamamen gözleme göre yani. Doktorumun görmek istediği Aralık ilk haftası canım.

Aralık ilk haftası yoksa da bunayın sonu ama onlar tamamen gözleme göre yani. Doktorumun görmek istediği Aralık ilk haftası canım.
İnsallah görür ama Allah korusun olmasa da haftan iyi cok sükür
Öyle olacak 😬 Öyle böyle derken doğum zamanı geldi vay be 🙄
Valla geldi çattı dogum zamanları bir bir günler alınıyor sikayetler artıyor Allah ım insallah hepimize de sag salim yavrulara kavusmayı nasip etsin insallah🙏

Yaa günlük de mi izin vermiyorlar onu dicektim bende. Valizlerini kapatmışmıydın sen. Şu venüs alacaktın sen almış mıydın. Onlar çok iyi olur orda hastanede sana
Vermediler bebeğim üniversite hastaneleri böyle heralde 😑 Almıştım Venüs baya iyi onu kullanırım artık. Valizleri kapatmamıştım ama büyük ölçüde hazır ya yeter olanlar. Annem geliyor o halleder gerisini artık. Şimdi onun gelmesi de tuhaf oldu. Yanımda kalsa perişan olacak. Eve olsa değişik. Değişik bir durum oldu 😬 hep umudum vardı çıkacağım diye şimdi onu da aldılar elimden. Doğuma kadar buradayım diyorum bakalım doğum ne vakit olacak

İnsallah görür ama Allah korusun olmasa da haftan iyi cok sükür

Valla geldi çattı dogum zamanları bir bir günler alınıyor sikayetler artıyor Allah ım insallah hepimize de sag salim yavrulara kavusmayı nasip etsin insallah🙏
Amiin amin inşallah kuzucum 🤲🏻 Doğum da ayrı korku 😬 Allah ım en kolay ve rahatından nasip etsin 🤲🏻

X