2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay yok yaa ben kabasını hallettim de eşim yapar artık incesini gelince

Kızlar bugün 10+0 olduk.
9’lu haftaları atlattığıma göre artık hamilelik günlüğü ekleyebilirim dedim.
Cumartesi günü kontrolüm, dualarınızda bana da yer verirseniz çok sevinirim.
Amannn grubun en minik üyesi de kendini gosterirmis artık takvimin hayırlı olsun kuzum
Kuzum ya bı kötüsü değil diye seviniyoruz yapcak birşey yok kolestaz değil sevindim açıkçası ama hamilelik kaşıntısı da zor ins kortizonlu ilaca gerek kalmaz

Kızlar oda kuruldu ama silinip yerleşme kaldı ondan sonra aticam ins resim
Bu arada bugün bel ağrısından bildiğin yan yan yürüyorum aşırı bel ağrım var afedersiniz tuvalete oturamadim normal mi

Ahh cnm ya hepsi üst üste geldi.kaşıntıyla baş etmekte zor tabi..verdikleri sulu şey işe yararda kreme gerek kalmaz umarım

Kızlar oda kuruldu ama silinip yerleşme kaldı ondan sonra aticam ins resim
Bu arada bugün bel ağrısından bildiğin yan yan yürüyorum aşırı bel ağrım var afedersiniz tuvalete oturamadim normal mi
Cok ayakta kalıp yorulduysan ondan olmustur csnim gerekirse yarin sil ama yat dinlen bence

Yasamademek123 dr nasıl gecti yazdın mı hic kacırdm mı
Yazmadım dr guzel gectı geıcıc bıaey endıse etme dedı ama benım atakalr devam evdeyım bebegım de daha ıhu6masallah emzırdım ama
Oturrtmuyro benı yatırmıyor pek ıyı degılım hafıften ılaca baslattı bebege dokunmayan kendımı toparlamam lazım baaedemıyroum cok mutsuzum gunduz uyumaknısteıdm gece uykusuUm dıe yıne benı uykudanyakaladı

Cok ayakta kalıp yorulduysan ondan olmustur csnim gerekirse yarin sil ama yat dinlen bence
Aslında ayakta kalmadım eşim süpürdü evi falan ama ne bilim uzandım öyle eşimde ise gitti ins gece artmaz ağrılar zaten kabasini aldık yarın öbür gün yaparım ince ayrintisini önce şu garı geçsin..
İns atlatacaksin biraz zaman cnm biraz zaman bebeğin eve gelince hepsi geçmiş olur ins

nurselek canım, geçmiş olsun.
Boşver, cana gelecek mala gelsin.

H Hazel9 ciğim, ikisini de çok severim ama tarifi merak ettin doğrusu.
Baby yollıuyorum linkini üstüne sarımsaklı yoğurt koydum ben baya güzel oldu

Azcik dolansan bile fark ediyor canım bi süt ic soluna yat dinlen bence

İnsallah atlatacaksn bak dr de demis.ne guzle gecici bisey diye ama ömce kafands bitir yapicam diye insallah ilacla birlikte rahatlarsn daha da

Kız ben seni görmemişim yaa
Çok şükür bu kız azim gülü bak bi korkuttu nasıl güzel ilerliyor maşallah kilosu falan da

Nolur dua edın ınsallahh baaedemıyrıum benden cıktı olay artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…