2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İkisi ayrı birer gebelik sorunu şansıma ikisini aynı anda yaşamak varmış

İkisi ayrı birer gebelik sorunu şansıma ikisini aynı anda yaşamak varmış
Modun moralin çok düşük yazmandan bile anlaşılıyor. Ama üzülme strese girme daha fazla nolur o da tetikler daha fazla az kaldı yavrum az daha sabret Allah da yardım etsin sana

Sağ olasın yavrum Allah razı olsun. Takvimin hayırlı olsun Sağlıkla ilerlesin inşallah
Çok teşekkür ederim canım, amiiiiin inşallah.
Rabbim sana da şifa versin.
En kısa zamanda kaşıntılarından kurtulup vakti zamanı gelince de bebişleri kucağına almak nasip olsun.

Ahhh yavrum ya şansına çok takma kafana stres yaptıkça daha da artar. Bepantolün kremi var kaşıntı için olanı bir süre rahatlatır kuzum seni onu aldırabilirsin

Oda şans kuzum çok geçmiş olsun inşallah verdikleri şey iyi gelirde kreme gerek kalmaz

Düzce de deprem olmuş İstanbullular hissettiniz mi
Evet kuzum hissetim baktım dolaptan ses geliyo sonra gidip gelmeye başladım lambaya baktım ama hareket yok dedim heralde kendi kendime sallanıyorum içeriye gidip babama sordum oda benim gibi sallanınca lambaya bakmış onda hareket olmayınca bana öyle geldi demiş

Kilya kuzum yaaa kıyamam sanaa geldi mi hepsi arka arkaya geliyo off geçicek inşallah kuzum benim biraz daha sık dişini inşallah geçicek ve zamanında mucizelerini alcaksın kucağına sağlıkla

Kuzularımm nasılsınız ben yine geç katıldım aranıza iki gündür misafirim vardi 4yaşındaki yeğenim biz de kaldı canım çıktı nefes alamadım resmen çocuklu evler böyle demek yedimi içtimi gece uyudu mı düştümü kalktı mı devamlı kontrol ya da ben öyleyim bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…