2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen valla napim nerde kaliyorlarsa artik

Gecemezler kuzu ya kayinvalidem tek zaten onu götürecek kimse yok annem en kötü kendi evine gider ama o kalsn istiyorum öbürü de laftan anlamıyor
Bende arada kalmamak için ikisini de istemiyorum yengemi götüreceğim hem tecrübeli hem soğukkanlı nazım sözüm geçer. Uğraşamam ikisiyle de .

Çok güzel bir tarih cnm inşallah günlerinde doğarlar
Kilolarıda iyiymiş
Fiyat olarak da makul bir fiyatmış cnm

Kilya cım canım nasılsın
Gece vakti ekmeğe filan bastım heralde tövbe estağfurullah. Kolestaz dışında gebelik kaşıntısı diye bir şeyde varmış. Cildiye geldi baktı sadece kolestaz değil dedi pütürlenme var gebelik kaşıntısı bu dedi. Kortizonlu krem yazdı ama doktorum müsade etmedi. Sulu bir şey verdiler kaşınan yerlerime koyacakmışım. Çook dayanamazsam kortizonlu krem çok ince sürebilirmişim. Bir de bebekler için bir nemlendirici krem varmış onu süreceğim. Dayanacaksın diyor.

Neyy. Kız tövbe estağfurullah da. O neymiş ben hiç duymadım onu baktınmı netten bakmışsındır gerçi sen neymiş ki o aa
Kortizon evet önerilmiyor yaa. Az daha sabret sen. Ama kolestaz olmamasına ne olursa olsun sevindim desem

Hayır kolestaz da var ikisi de var. Ondan bu kadar harlı kaşıntım. Gebelikte ortaya çıkan bir cilt hastalığı.

Ayy ne desem bilemedim sans valla ikisi bir olunca tabi kasıntıdan deliriyosun Allah yardimcin olsun insaah verdikleri ise yararda biraz rahatlarsn

Hayır kolestaz da var ikisi de var. Ondan bu kadar harlı kaşıntım. Gebelikte ortaya çıkan bir cilt hastalığı.
Kolestaz da var. Bence ozamn birbirini tetikliyor bunlar. Ben ilk defa duydum çünkü kaşıntı dediğin durumu. Ya i alerjik bişe olsa anlayabilirdik de. Egzama için ilaç kullandım ya çok inve tabaka halinde sürebilirsin demişti bana da baktım dayanıcak gibi değilsin artık. Kullan bence o şekil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…