2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bende senin gibiyim eşime diyorumki inşallah bebişler sana çeker hem uyuma yönünden hem yeme yönünden ( tabi onun kadarda çok yemesinler 😂) 😂
Valla aynen hem hemen uyur hemde yemek secmez.ne güzel ben sacma sapan herseye takarm azcikta suratsizimdir🤣annem bile diyo ki cana yakinligi insallah babasina ceker😄

benimki de makat gelisi canim ama sagolsun bir kere goremedik yuzunu eliyle kapattigi yetmiomus gibi bacaklariyla da kapatmaya calisiyor😂
Üzülme kızçem Bi tene adam gibi pozu yok benimkilerin. Kaç hafta olmuşuz milletin bebeklerinin bütün yüz hatlarıyla resmi var bizimki biri kordonuyla oynasın biri gtünü dönsün 😂 beklentiyi kestim ben artık 😁

Kuzular ben de çıktım şimdi muayeneden 35+0 olduk bugun 2.750 gr olmuş kızçem ama yüzünü sakladı yine artk doğuma görücez gibi geliyor :) hala dönmemiş hala sezaryen :) doğum yapacagım hastanedeki anestezi doktoru lokal anestezi sevmiyormus önceden lokal istediğinizi gidip konusun dedi dr um bir de onu ikna etmekle ugrasacağız sanırım cunku genel anestezi hiç istediğim birşey değil umarım istediğimiz olur şimdilik suyu ve gidişatı iyi Allahıma bin şükür bir daha 1 aralıkta çağırdı 37.haftada 😊 o gün doğum tarihi seçeriz dedi 🧿🙈😍
Gözün aydın cnm.Maşallah kuzuya kilosu gayet iyi 😍

Üzülme kızçem Bi tene adam gibi pozu yok benimkilerin. Kaç hafta olmuşuz milletin bebeklerinin bütün yüz hatlarıyla resmi var bizimki biri kordonuyla oynasın biri gtünü dönsün 😂 beklentiyi kestim ben artık 😁
😂herkesin ultrason resmi koleksiyon var resmen duvarlarinda asili biz boy kiloyu ogrenip cikiyoruz doktorda artik dogumda gorun dedi bende kestim umudu😂

Kız valla diyorum ben cok zor ısınan birisiyimdir pek konusmam cok cok alismam lazim hala kaynanamgilde yeni gelin gibi otururum sorarlarsa söylerim yoksa yok🤣ama esime 5 dk susmam yakin arkadaslarimda oyle annem de insallah babasina ceker diyor🤣
Aman kaynanamgilde ben de hala öyleyim o ondan değil 🤭😂😂😂
Valla eşime susmam ben de nazım da ona herşeyim ona gene nolursa olsun valla.didişiyoz kavga ediyor yeri geliyo düşüncesiz diyoz ama Yeri geliyo anama babama yapamadığım nazı ona yapıyom yok alınır gücenir şeyi yok çünkü biraz da o yüzden ben eşimi isterim yanımda doğumda ya da yanımda kalacak kişi yani. Konudan bağımsız bişe oldu ama söyledim işte 😂😂😂

Aman kaynanamgilde ben de hala öyleyim o ondan değil 🤭😂😂😂
Valla eşime susmam ben de nazım da ona herşeyim ona gene nolursa olsun valla.didişiyoz kavga ediyor yeri geliyo düşüncesiz diyoz ama Yeri geliyo anama babama yapamadığım nazı ona yapıyom yok alınır gücenir şeyi yok çünkü biraz da o yüzden ben eşimi isterim yanımda doğumda ya da yanımda kalacak kişi yani. Konudan bağımsız bişe oldu ama söyledim işte 😂😂😂
Ayy demekki yanliz degilim ısınamiyorum napim ya konusmak istemiyorum gercekten 😏esim kalamaz ya yanımda cocugu tutamaz bile korkar bana bakar ama bebek ortada kalir zaten bizim o mevzu karisik tuttrdu kaynanam bend egelicem hastaneye diye ne isi var diyorum cildiricam cunku ev baska sehirde esim ben hastanede olurum annen yaninda kalir dedi gözünüzü seveyim kaynana nerde kalacak bekle evde iste bide senle mi ugrasalim ay haksiz miyim

Kızlar bugün 10+0 olduk. 🥰
9’lu haftaları atlattığıma göre artık hamilelik günlüğü ekleyebilirim dedim. 😊
Cumartesi günü kontrolüm, dualarınızda bana da yer verirseniz çok sevinirim. 😉
Masallah masallah Allah ım insallah saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin hersey cok güzel gitsin insallah🥰

Ayy demekki yanliz degilim ısınamiyorum napim ya konusmak istemiyorum gercekten 😏esim kalamaz ya yanımda cocugu tutamaz bile korkar bana bakar ama bebek ortada kalir zaten bizim o mevzu karisik tuttrdu kaynanam bend egelicem hastaneye diye ne isi var diyorum cildiricam cunku ev baska sehirde esim ben hastanede olurum annen yaninda kalir dedi gözünüzü seveyim kaynana nerde kalacak bekle evde iste bide senle mi ugrasalim ay haksiz miyim
Yaa sende ki olay şöyle farklı. Evinle hastanen farklı yerlerde mesafeli. Mesela annenle kv doğumuna gelseler ikisi kendi imkanlarıyla sizin eve geçemezler mi. Sen de eşinle kalırsın olmazmı

Yaa sende ki olay şöyle farklı. Evinle hastanen farklı yerlerde mesafeli. Mesela annenle kv doğumuna gelseler ikisi kendi imkanlarıyla sizin eve geçemezler mi. Sen de eşinle kalırsın olmazmı
Gecemezler kuzu ya kayinvalidem tek zaten onu götürecek kimse yok annem en kötü kendi evine gider ama o kalsn istiyorum öbürü de laftan anlamıyor

Aynen olumlama yapa yapa gidiyoruz🤭
Yaa dedi de ona çok bel bağlamıyorum olmasa da olur yapsa da fena olmaz hani 😂 yapmasa da ben oda falan süsletmicektim zaten gerek yok😐
Ziyaret yasağı da var dedi tabi anneler yakınlar gelebiliyo ama yok akraba komşu o bu yok. Dedim olmasın aman istemiyorum zaten.
Git git ben de önceki gidişimde kata da indim boş bir odaya girip baktım. Bana geniş olan odayı ayarlıcakmış bu arada az şımarınca pazarlığa girişinve kadının böylr taahhütleri oldu tutarsa😂
Sen de git oda da gör. Hem de fiyat netleştir pazarlığa da giriş gerekirse bak. Zam doğuma ocaktan sonra gelir gelirse bize yeni yıl zamlı fiyatı uygulamazlar.ha bu arada muayeneye 50 lira mı ne zam gelmiş dedim Kasım ayında ne bu zammı 😂 tabi ki mantıklı bir açıklama yok 😁
Nst ve tahlile 110 mu 120 mi mi ne para aldılar. Ama nst ye alınan para bir seferlik dedi daha alınmıcakmış
Kuzum hastaneye kimseyi götürmeyi düşünmüyorum ablam ve eşim dışında Allah nasip ederse ama bundan daha kayınvalideciğimin haberi yok 😂 benimde muayene ücreti 350 oldu bir yada iki ay önce doğumada 8000 demişlerdi bakalım inşallah inerler 🤲🏻☺️

Gecemezler kuzu ya kayinvalidem tek zaten onu götürecek kimse yok annem en kötü kendi evine gider ama o kalsn istiyorum öbürü de laftan anlamıyor
Odada tek yatak ve koltuk var muhtemelen. Sen anneni iste madem yanında. İlla gelmek için diretiuorsa da oğluyla bekleme koltuklarında sabahlamayı göze alsın ozaman bunu söylesin eşin. Şu kuru inadı da anlamıyorum yani. Bakalım biz nelerle karşılaşacağız gerçi

Kuzum hastaneye kimseyi götürmeyi düşünmüyorum ablam ve eşim dışında Allah nasip ederse ama bundan daha kayınvalideciğimin haberi yok 😂 benimde muayene ücreti 350 oldu bir yada iki ay önce doğumada 8000 demişlerdi bakalım inşallah inerler 🤲🏻☺️
Yakında olur😂 İnatlaşmazsalar laftan anlasınlar.
Çok fazla yaa. Kesin eşini al yanına git muhasebeye ikiz de o de bu de illaki bişeyler inerler inşallah 🤲🏻
Bi de size ikiz diye fazla alıyolarmı bazı yerler öyleymiş ya bizde öyle bişe yok

X