2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sağlıkla gelsinler yaa. Yine hareketlendi bizim grup Allahım son zamanlarımız hayırlısıyla vakitlice dopurmayı nasip etsin
Aminn kuzum Insalalhhhh
İlknayaleda kanama yatıstan vs yaızyordum
Bı covd oldum son ay tum hamılelık sıkıntısı ıle birleşince yıne dertlı dertlı yazdıkkk
Insallah rabbım hıc bırımıze kayıp vermeden kavusmamamızı nasıp etsın
Bazen ondan cok korkuyorum
Bısey olmasında kuvezde dursun ama olursa erken olsun napım dıe
Nefesımı zor alıyorum suanda gunde bazen 2 kadar hava takıyorum
Solusyon felan sıkıyırum burnuma da aman rahat nefes alcam dıee
Ak cıger tıkalı
Karacıger emzımlerım yuksek
Kalp etrafı sıvı fazlalığı
Psıkolojık akt yapı patlıyor
Hamılelıgın son agır zamanı derken patladık

Tamam bak sürekli de aklına getirip ziktetme bu kolay atlatmanın önüne geçer. Allahın izniyle az vakit kaldı Rabbim güç kolaylık versin kayıpsız sağlık sıhhatle kucaklara da almayı nasip edicek. Şuan baştaki kanamalar vs dertleri nasıl unuttuysan yarın bu günleri de unutacağız Allahın izniyle inşallah

Kuzum üzülme, önce tahlillerini yaptır Dr unla da görüş çok şükür 34. Haftayı gördük allahın izniyle 1 2 hafta daha durursa ikizlerin normal doğum haftasında oluyorsun
Öyle kuzum hani risk unsuru ya düşünmeden edemiyorum. Hareketlerinde azalma yapabilir dedi. İşte sık nst iyi olur doktorunla görüşürsün zaten dedi nasipse inşallah cuma günü paylaşacağım.

Cnm hakkınızda hayırlısı olsun..doktor ne güzel açıklama yapmış,bütün olabilecek durumları anlatmış.yarın ki tahlillerden sonra doktorunla görüşünce de karar verirsin.inşallah daha da yükselmezde bir iki hafta daha vaktiniz olur

Kızlar deli gibi kustum hamileliğimde ilk defa ömrümde belki dördüncü filandır. Kolay kolay kusamam. Çocuklar ağzımdan gelecek zannettim. Belim kaşığım ağrıyor. Ama ayrı bir rahatlama geldi anlatamam. Sebebini bilmiyorum yarın tam tetkikler yapılırsa göreceğiz. İnşallah yediğim bir şey dokunmuştur

Pff rahatladıysan iyi bari canımda bugunku yapilan testler ne peki cok mu yükselmis o dedkleri testler nerelerde yapiliyor aceba izmirde büyük yer üni de felan yapılmıyor mudur ki

Bak sen üşütmüş de olabilir misin mideni

İlacı nihayetinde mecbur kullanacağım canım zaten. Kaşıntı olmasa tahlil ile sadece takip yaparız dedi ama kaşıntı olduğu için seni belki rahatlatır diye ilaç almanı öneririm dedi. Sonuçlarım çıksın ona göre kullanacağım. İlacın bebeklere ya da tedaviye katkısı yok açıkçası sadece beni rahatlatmak için. Aslında verdiğimiz de toksik olmayan bir asit amacımız vücutta çok var sen üretme diye safrayı kandırmak dedi. Her saman da sonuç alamıyoruz dedi. Ama illa deneyeceğim tabii kaşıntıdan gecelerim çok kötü arttıkça gündüzde öyle olacak. Ay bir de demedi mi eşi baharat yeme diye tuz yok tatlı yok ekşi yok baharat yok neyse her şey yeme gibi olsun ne diyim ama bir gülme geldi o an

H Hazel9 yavrum doktorum izin vermiyor deyip geçeceksin gelmeyin denmiyor tabi, 3 aydır kimseyi görmüyorum desem yeridir yani ailem dahil. 1 kez korku yaşadım o bana ders oldu, he dahiliye doktorumun izin vermediği de yalan değil. Allah korusun Bi şey olsa kendimi asla affetmem çünkü.. Allah sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin.

Cnm geçmiş olsun.inşallah covid değildir.oksijen seviyesi düşüklüğünün bir çok sebebi olabilir inşallah da öyledir..

H Hazel9 bnce bisey olmaz asın felan var ama nolurr nolmazz kendinde bir degisim hissedersen dr git mutlaka ya asagidayiz diyene ne diyeceksin ki ömceden insan bi arar sende biraz rahatsizim felan derdin cat kapi gelmisler resmen sen kendine dikkat et bence birisinide kabul etme önceden ararsa rahatsizim de ay kendilerinin dusunmesi lazim ne dusuncesiz insanlar ya olduktan sonra ah tuh ne onemi var ki

Çok az kaldı fıstığım böyle düşün. Diyet yapmak çok zor sonsuz haklısın, ben de kendime sürekli 4 hafta var diyorum sonra yiyeceksin her şeyi... Çoğu gitti azı kaldı sonra yiyeceksin her şeyi son bir sık dişini

Adama helal olsun güzel anlatmış ama biliyomusun. İnşallahh artıp gündüzlerini de zehir etmez şu 1 ay safrayı kandırırsınız ilaçla. Sen diyet olayına alıştın o konuda iyi sabrın gelişti de yine de daha çok sabır versin Allah. Ben şeye de takıldım şampuan sız nasıl duş alcakmışsın

Onu da anlamıyorum karnı burnunda hamile kadının evine çat kapı ne yaa bazen sabahtan akşama eve elimi sürüyorum pijamayla devriliyorum yani, misafir gelse o halde rahatsız olurum zaten

Büyük konuşmuş olmayayım demeyeceğim, olayım hatta () ama ben zaten gelmişim 31 yaşına, hiç korunmadan menopoza kadar devam etmeyi düşünüyorum. 5 tane de doğursam bana uyar. (İmza, henüz ilk bebeğini bile kucağına almamış anne özgüveni)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…