2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

nurselek kuzu ben de daha kurmadım öylece duruyor yıkanacakları da içine yığıyorum hatta... Aralık başına kadar gelecek mobilyalar var maalesef o yüzden düzen kuramıyorum halbuki dünya kadar iş var. 2 3 hafta sonra yıkarım onları da sanırım...

Cantan ne alemde kuzu ben hala baslamadm
Aa ama kuzu hazırlamaya başla bence artıkın .
Ben şimdi bez alcam 9 numara ondan koycam iki yelek aldım yıkadım onları ütüleyip onları da koycam.
Benim valiz için de terlik evdeki bişeyi koydum çok hoşlanmadım ama anne çantasında eksikler var yaa hatırlayamadım ödi bakarsam söyleyim sana. Ben owliyle kalın ördüğüm battaniyeler var ya onları vakumlu hurçla çektircem müthiş Bi yer açılacağını düşünüyorum. Ama şimdiden vakumlasam çok de forma olurmu owliler. Tam anlamıyla herşey yerleşsin istiyorum da

Sıvının az olduğuna nasıl karar verdiniz? Siyah olan bölgedense eğer ultrasonu biraz daha bastıra ya da açısını değiştirse farklı görünüyor zaten bununla alakası yok yani. 10. Haftada 30 cc kadar ancak sıvı oluyor, böbrekler gelişecek idrar artacak ki ancak sıvı artışından bahsedilsin gebeliğin 32. Haftasından sonra falan suya dikkat ediliyor, şu an kafanıza en son bile takmamalısınız bence

Kız 9 numara ne 0 mı

Yıkamalarını yapmadın mı kuzum. Havalar da soğuyor iyice ve inan onları yıka kurut ütüle çok uğraştırıyo onu çıkarabilirsin en azından aradan. Yıka doldur Bi hurca mobilyalar gelince sadece yerleştrme kalır en azından kuzum

Kız vakumlu hurcu orda nasıl acican sonravalla bi elimi süremedim bavula niyeyse simdide hic canım istemiyor arkadasima cok uzuldm yeni dogum yapti beni hep cesaretlendiren kızdi bode biz koronerde calisiyoruz babasida koronerde calistigi yerde ex oldu cok etkilendim böyle olunca uzun süre kendime gelemiyorm bi kaybetme korkusu geliyor icime heran birine bisey olacak gibi hissediyorm cok korkuyorm

Senin randevu ne zaman canım
Şimdi çıktım yeni tahliller ve ultrason istedi ve aslında safra asitleri testini yapacak bir yer yok dedi. Sabah ki doktorun yarım günahını almışım. Ama bu tahlillerde yetersiz dedi. Kaşıntı önemli bir belirti bu ilaçla kesileceğinin garantisi yok ama kolestaz için verilen güvenilir kabul edilen bir ilaç dedi istersen kalan tahlilleri de yaptır. Duruma göre bakalım ekşi baharatlı yeme şampuan kullanma sade su ile duş al. İlaç sadece baskılar kesin çözüm doğumdur. Yani doktorunuz ile sıkı takip içinde olup eğer daha da yükselecek olursa doğum gerçekleştirilmeli dedi. Esasen sendeki etkiler geçici kalıcı bir sorun bırakmaz ama bebekler için riskli bir durum dedi O yüzden en uygun yakın tarihte doğum olması önemli. İstersen ilaca başla. Bana sorarsan başla ama ilaçtan tedavi etmesini bekleme sadece baskılayacak hiç bir ilaçta yüzde yüz masum değil senelerdir veriliyor bu ilaç esasında sorun da yaşamadık ama sizinle de paylaşmam gerek dedi ve zaman kazanmak için dedi ilaç aslında. Biraz rahatlama sağlar dedi. Bende bu tahlilleri de vereyim sonra başlayayım dedim. Yarın tahlil vereceğim sonra ultrason. Ultrason için biraz bekletirler ama yaptırabilirsen iyi olur dedi. Ilık duş önerdi sabır göstereceksin dedi

Çantaya koyacaklarımı yıkadım ütüledim yerleştirdim çantaya

Sonradan sipariş verdiğim her şey elim gitmediği ne yapacağımı bilemediğim için öylece duruyor valla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…