2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu arada bizimki sebepsiz İnfertilite idi. Gebelik takibimi yapan doktorum bile sebepsiz olduğunu duyunca bunu doğur, ikincisi peşine kendiliğinden gelir dedi. Doktor bile bunu deyince ben bi heveslenmedim değil yani

Bunu bile bile de korunmamaya aynen devam etme hevesim hiç kesilmedi

Sen çok güçlüsün cnm.bu kadar olumsuzluğu atlattın birşey kalmadı az daha sabırsağlıcakla gelecek inşallah elisa

Onu da anlamıyorum karnı burnunda hamile kadının evine çat kapı ne yaa bazen sabahtan akşama eve elimi sürüyorum pijamayla devriliyorum yani, misafir gelse o halde rahatsız olurum zaten
Valla hepimiz oyleyiz bazen yediklerimi bile aksama topluyorm halim olmayinca ev her zamanki gibi temiz olmuyor yapamıyosn ki onların dusunmesi lzimda iste nerde

Pff rahatladıysan iyi bari canımda bugunku yapilan testler ne peki cok mu yükselmis o dedkleri testler nerelerde yapiliyor aceba izmirde büyük yer üni de felan yapılmıyor mudur ki
Bir özel laboratuvar a denk geldim safra asiti testleri diye yarın arayıp soracağım bakıyorlar mı diye. Enzimlerin bazılarına zaten bakıyoruz asitlere her yerde bakılmıyor yani olay şu genelde bakılanlar yüksek ve buna ek kaşıntı varsa kolestaz gibi muamele ediyorlar anladığım genel yaklaşım bu. Böyle olunca sağlıkta çok geri kalmışız gibi geliyor illa özel teknikler gerektirir de kandan bakılan bir şeye bakılamıyor ülkenin genelinde. Bana tuhaf geliyor. Geçen sene Ege üniversitesinde bile yoktu bilemiyorum şimdi nasıl dedi. Esasında çokta gerek görmedi. Yani yıllardır her hastaya böyle bakılmış yokluğuna göre yöntem belirlenmiş sadece alt ast gtt bakılmıştı. Doktor hepatitler billurubin filan başka bir çok şeyi de istedi bunlara ek. Yarın gidip vereceğim. Hepatit de yaparmış onu da eleyelim dedi kontrol edelim dedi.

Ayy hadi hayırlısı bakalım onlarda cıksında valla zor bir gebelik.gecirdin Allah ım insallah pasalarla sevindirecek seni mükafatını alırsnValla demekki kimseye bakılmıyormus bu asitler cok ilginc gercekten usg de bi bakılsn bakem nolcak kız o degilde sampuansız nasıl yıkanıcn oda mi etkiliyormus

Giren amca sinovac lı üçüncü dozu henüz olmamış beklicem bakalım duruma göre hareket ederim artık, eylül de eşim hasta olmuştu ona test yapam adam dedi ki biontech olup böyle semptom yaşamazsınız dedi yakın zamanda ama işte bilemiyo insan valla sağlıkla doğursaydık ta cidden kimseyi almicam yanıma ya kim küserse küssün

Amin kuzum inşallah işte ben kendim gwziyorum yani benim ailemden de bulaşabilir bana yeğenlerim okula gidio falan ben evde otursam kafayı yerim tek ve ayrıca eşim çok aktif yani iş hayatı ve sosyal hayatta kendini koruduğuna da inanmıyorum Allaha emanetiz artık az kaldı inşallah

Aşıma güveniyorum zaten de işte kızıyorum yani bişey de denmio artık Allah a emanet bakalım üç dört gün eve kaparım kendimi bişey olmaz diye umuyorum

Öyle oldu gerçekten. İnşallah sonu güzel olsun Öyleymiş safra enzimi diyorlar ama aslında bakılması gereken asitler çok az yerde test edilebiliyor dedi. Önce dedi zeytinyağlı sabun kullan sonra yok yok dedi hassasiyetini en aza indirmek için sadece su ile al duşunu doğumdan sonra iyi bir kese ancak paklar beni

Allahım inşallah gönlünüze göre versin sizin ihtimaliniz daha çok inşallah kuzum

Böyle diyoruz ama illa gelecekler illa

Kızzz valla hayırlisıyla bi dogum yap sag salim önce hamam sonra güzel bir ziyafet cek kendine misler gibi dokunmasn kimse sana

Doktor çalışmana engel bir şey görmediyse senin isteğinle çalışabilir raporu verebiliyor. Ama onun vermesi şart. O vermeden işe başlayamıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…