2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Embriyo lar karışmış kızlar aile şüphelenmiş bebeğin ten rengi niye böyle koyu diye. Dna testi yapmışlar ki klinikte karışmış
Değişiceklermiş bebeleri şimdi

Eklentiler

• IMG_20211109_195752.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 29
Cnm bu Dr daha ayrıntılı anlatmış hiç değilse ama söyledikleri seni tatmin etmedi tabi üzülme bu ayı çıkarsın senin bidiklar gerisi rahat olacak ilacida içmek zorundaysan iç çünkü biraz rahatlaması lazım seni sen rahat bebisler rahat çünkü yarın ki tahlillerde sonra de.unla enine boyuna konuş cnm ama ins vaktinde sağlıkla gelecek ikizler ins
Sıcaklıklar 10 derece birden düşüyor kızlar hazırlıklı olun. Marmaradan başlıyor
Offf bizim hala kombi açılacak uğraşıyorlar mis güya

Öyle valla şimdi de nabzım fırladı. Sanırım bana bir şey de dokundu ekstra. Hafif ateşim var üşüme titreme geldi. Kustuğum için mi oldu acaba.
Cnm bugün ki yaşadığın stres sikinti üzüldün ondan da olabilir bir duş al yat dinlen cnm hemen

Ben de daha yakmadım sigorta kapsamında kombi bakımı vardı ona ulaşmaya çalışıyorum kaçtır arayıp ulaşamıyorum Bi kış bakımı yapsınlar yakmaya başlamadan diye düşündüm.
Sizin kombide ne vardı

İnşallah kuzum inşallah

Bizim merkezi sistem açacaklar yeni taşındım hala ugrasiyoruz diyorlar bakım kapsamı olunca da evet beklemen iyi olmuş umarım bir an önce seninde bakım yapılır açarsın sıcacık

Bizim merkezi sistem açacaklar yeni taşındım hala ugrasiyoruz diyorlar bakım kapsamı olunca da evet beklemen iyi olmuş umarım bir an önce seninde bakım yapılır açarsın sıcacık
Ahh merkezi sistem love
Okadar arıyorum ki onu. Ama merkezi sistem kömür mü yoksa merkezi sistem deniyor ama ortak kombi falan öyle bişey mi. Çünkü kömür bizim bu zamana yakılırdı hep

Ahh merkezi sistem love
Okadar arıyorum ki onu. Ama merkezi sistem kömür mü yoksa merkezi sistem deniyor ama ortak kombi falan öyle bişey mi. Çünkü kömür bizim bu zamana yakılırdı hep
Cnm bizim kombiymis doğalgaz yani ben ilk defa yaşayacağım açılsa

Ahh merkezi sistem love
Merkezi sistemden herkea sikayet etmez mi ya bizim kombi ben istedigim gibi acip kapiyom

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…