2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yani bu sekilde bakarsk hicbirimiz anlayamayiz bence.bide simdi cok kucuk 30 cc felandır heralde bilemedim bu konuyu ama dr sorun görse söylerdi mutlaka

Yani bu sekilde bakarsk hicbirimiz anlayamayiz bence.bide simdi cok kucuk 30 cc felandır heralde bilemedim bu konuyu ama dr sorun görse söylerdi mutlaka
Arkadasimin da benimle ayni 9+0 onun sıvısı daha fazlaydi. Bende o yüzden buraya bir yazayim dedim. Maşallah hepiniz hamileliginizin sonlarindasiniz - bu arada Rabbim hayırlısıyla ve sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin - dedim belki yardımcı olabilen biri çıkar.

Benimde bilgim yok cnm ama buna takılıp stres yapma bebeğin daha minicik etkilenmesin iyi düşün sıkıntı olsa Dr söylerdi sen merak etme

Aminn insallah darısı sizlere olsun

kızlar bugün kontrolüm vardı çok şükür herşey yolunda 2kilo 42cm olmuş oğlum yüzünü görebildik az da olsa 2hafta sonra tekrar çağırdı idrarda enfeksiyon çıktı yineilaç verdi nst ye girdm o da normal çıktı bizde durumlar bu bebeğiminde herşeyini aldım odası kaldı sadece onuda bu haftasonu alıcaz inşallah ama ben halen beşiğe karar veremiyorum büyüyen beşiklerden alan oldu mu ben bide doğumdan sonra çalışacağım için ilçedeki evede alacağım bi beşik eve mobilya oraya park yatak alıyım diyorum büyük karyola artk 2yaşından sonra alırız siz ne önerirsiniz

Evet aşırı halsizlik ve mide bulantısı başladı Su dahi içemiyorum şu an Umarım geçicidir uykusuzluktandır ne bileyim ya
Uyku uyuyamadın yoruldun olapanın dışında bir de stresin va rbunlar tetiklemiş tir kuzum geçer inşallah

Maşallah oğluşuna cnm.sağlıkla ilerlesin inşallah..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…