2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ya ben nevresim takımı almadım zate.çn lastikli çarşaf geçiricem de. Hani heves d ediyorum sereyim cibinliğini de takayım ama tozlanır kirlenir mi dedim. Beşik değil gerçi park yatak ama heves ediyorum
Benimki de park yatak kurduk ama yatak ambalajında çarşafları yıkadım ütüledim sermedim beşiğin üstünde çarşafla örttüm son hafta sererim toz olur bence

Rabbım kımseyı daraltmasın bunaltmasın ınsallahhh kolaylıklar versın canım
Bızde suan esımın ısınden dolayı hep pimin ucunda beklıyrouz hergun sabah aksam dr dayım kredıye yuklendık nenyaocaz allah buyuktur

Benimki de park yatak kurduk ama yatak ambalajında çarşafları yıkadım ütüledim sermedim beşiğin üstünde çarşafla örttüm son hafta sererim toz olur bence
Tamam kuşum benim de hep yıkandı ütülendi de Bi heves ediyoruz işte
Hani hep beşiğini üstüne bebek kıyafeti koyup öncesi sonrası yaparlardı ya benim de ona benzer bişey yaparız belki

Hanımlar merhaba. Bugün 9+0lık ultrason görüntüsü. Çapa tıp fak. son muayenemdi. Muayenede doktorum hic bir sorun yok dedi. Aklıma fotoya bakıp sıvısı az mı diye sormak aklıma gelmedi. 2li tarama testim 3 aralikta yapilacak. Sizce amniyotik sıvıda bir sorun var gibi duruyor mu? Ultasonsa boyle görünen oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…