2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aşırı aşırııııı sakinleşmeye çalşıyorum boşver diyorum boşver tülün yenilendi diyorum napayım iyi tarafından bakmazsam takılıp kalıcam
Ben şimdi bişe demicem o yüzden. Stres yapma kendine aman diyim.kurdukça kurarsın yoksa düşündükçe.
Sen Bi yolunu bulur çıkarırsın acısını Bi lafla Bi imayla bişeyle ama şimdi sakinleş kuzum

Geceye uyutup
Sabaha uyandıran Rabbıme şükürler olsun
İgnesiz 2. Gecem dı cok gergindım aksam ama şükürle r olsun
Bıraz melısa cayı 1 progestan hapı yut kafa dagıtmaya calıs bı ıkı telefon da konus vs meditasyon dınle derken baktım uyumusum
Uyansam kac kere bile tekrar uyuyabılmenın desteksız ılacsız ozelıkle ne kadar şükretsem azz
Cok mutlu oluyorum Etrafımdakıler de oyle tabı ozellıkle esım
Az kaldı gecıcek dıo sabah benı kalktıgında uyuyor gorunce eteklerı zıl calarak gıdıyor herseyın kıymetını ınsan saglıgını kaybedince anlıyor
Insallahh boyle boyle ılaca dr a grek kalmadan atlatırım
Bebegımıde saglıkla alırım

Geceler geceler hayın geceler gün doğsun diye gözlüyorum doktora koşturacağım randevuda yok aç olmam gerek inşallah bir aralık bulup muayene olabilirim bu gece kaşıntı daha da kötü idi. Korkuyorum da. Uygun doktor da bulamadım sabaha kadar doktor baktım. Şeker için gittiğim endokrin doktoru onları pek ilgilendirmiyor gördüğüm. Hepatoloji mi ne bakıyormuş zıkkım randevu yok çıldırdım. Normal dümdüz bir dahiliye doktoruna gideceğim inşallah alır randevu 10:50 de boş ama benim o kadar beklemem zor öncesi girebilirim inşallah. Sinirlerim bozuldu bir kolestaz çıkarsa nadir olan her şeyi bünyemde toplamış olacağım resmen. Neyse buna da şükür bu günlere geldik bir sağlıkla kavuşsaydık

Oh oh, çok sevindim canım.

İnşallah sağlıkla kavuşacaksın canım.

Çıkmaz insallah bize de haber ver canım

Y
a masallah masallah cok sevindm insallah boyle boule gececek günler

Sen bir git bakalım ne dicek ya kaşıntı sıkıntı yanii neden oluyor hayırlı haberler kuzucum az kaldı inşallah

Ne demek etmicek müsade ya aaa baya içinde herşeyin eşin de napsın uğraşmak istemez böyle şeylerle o da haklı Belki çok güzel olur içine siner sinir olursanda bakarsın değiştirirsin ya takma kafana kuzum benim ya sabır ya selamet inşallah duvarlar boyanınca tüller eskidi diye belki sana da çok güzel gelir gözüne iyi düşünelim ama çok çok haklısın ben de olsam delirirdim sen de onun evine yap aynısını sormadan ne hissetcek acaba

Yaa kuzum malesef böyle şeyler oluyır işte ben evlenşrken de fazla karışık bi tül alma düz alırsın demişti onun yuzunden düz almıştm zaten toy zamanlar sonra kendme kızmıstm neden öyle yaptm diye ah ahh sessiz ben 2. Geline de karışabilcekmi bakalm

Ohh süperr iyi olacaksın böyle böyle güzel olacak herşey insallah kuzum

H Hazel9 bana diyorsun ama bak doktora dedim kaşınıyorum kolestaz dedi gönderdi beni şok oldum bir tetkik tahlil safra değerlerime hiç bakılmadı yani bunun teşhisi safra testleri ile oluyor. Kaşınıyor musun o zaman kolestazdır şu ilacı bir hafta kullan gerekirse artırırız dedi geçti adam resmen. Sinir oldum. Tamam belki kolestaz ama belki de değil yani resmen boşuna gittim

Aşırı aşırııııı sakinleşmeye çalşıyorum boşver diyorum boşver tülün yenilendi diyorum napayım iyi tarafından bakmazsam takılıp kalıcam
Takilma bence sonra değiştirirsin kafana göre. Mesela benim k.v aşırı ilgisiz yakin oturuyoruz eve kadin gelecek her taraf temizlik bakim istiyor halin nedir demiyor karnim iyice büyüdü babam rahatsız annemin dizinde sıkıntı var gelip gidemiyor ona ragmen böyle kadın. O yüzden şükret en azindan ilgileniyor,özeniyor öyle düşün bebek doğsun kendine gelince kafana göre yenilerini yaptirirsin.

İşte böyle düşündüğüm zaman da kendimden ödün veriyor gibi oluyorum ama bi yandan da koşturuyor mesela temizlk için biri gelecekti iptal olmus şuan kmseyi bulamadık tüm evi ben temizlerim dedi mutfak dolap içine kadar bunu annem demez mesela cnkü bileği ağrıyor ve çalışıyor. Kv de bacakları ağrıyor ama ağrısa da yaprım ben der. Boyacı her çıktıktan sonra gidp evi süpürüp geliyor ne bileyim kendi evi gibi görüyor yani ilgili. Eşim de diyo seni cok seviyo kızı gibi gördüğü için böyle bilmiyorum hangisi daha iyi gercekten terazim şaştı. Sonra da böyle içimden sinirlenince de acaba bende mi sorun diyorum vicdan yapıyorum

nurselek ZEYNEPP5555 kızlar bebişkomun bandanişkoları gelmiş annemlere söylemiştim kargoyu kardeşim teslm almış kv deyim şimdi gidince fotilerim sizi ama site biraz sorunlu ne renk seçtiğini çözemiyosun yani bi tık karışık olmus bence sipariş verirseniz anlıcaksnız. O yuzden hangi renkleri aldm bilmiyorum mesela şuan

Valla kendini yormaya bu kadar merakli bi k.valide görmedim hiç bizimki kaçacak delik arıyor. Anlıyorum ne demek istedigini aslinda ama şu dönem gerçekten bulunmaz nimet bence.bunca işi gücü yapmış çok iyi ama en azindan perde siparişi verirken seni haberdar etse sana seçtirse bu kadar kafana takmazdin eminim .bence şu halinle asabını bozma bırak yapsin bebek doğunca kontrolü eline al ama. benim korkumda beni bu dönemde yalniz bırakıp bebegin herşeyine karışması

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…