2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Görsün ya fazla yüz bulmasınlar. Benim kv boya yapılırken eve gdiyo ya salonun tüllerini değştirmiş şimdi söyledi salondaki tüllerin cok eakimiş baska sipariş verdm dedi. Dedm modeli nasıl düz sade dedi. Abi deli oldm şuan ne alaka yaaaa
Ayy inanmıyorum ya perde bu bi de istediği modeli mi seçmiş ? Sizin ev de ne işi var sen yokken hadi yeni gelin gitcek olsan karışsın da bu hiç hoş olmamış kuzum huzursuzluk çıkarma eşine de şikayet etme bence ama soğuk savaş yap kendi perdelerini as inadına o da anlar ,sorarsa da fırsat olmadı takamadık bilmem ne de geçiştir

Vvaauuvv me dıyelım yabrum masallahhh 🧿
Yanlış anladınız galiba .... annem (yani başında isim var) Ama annem babam yazabileceğim insanlar..

7 yıldır ne bir kötü söz,ne de başka birşey.ben gittiğimde kayınvalidem ben gitmeden çayı bile demler zahmet olmasın diye.mutfağa girerim peşimden gelir bırak sen çalışıyorsun gel otur.bayramlarda hiç boş bırakmazlar.kayın pederim her gidişimde sorar Bir ihtiyacın var mı diye..Şuan annemdeyim kayınvalidem her gün arıyor nasılsın diye.ben bu konuda çok şanslıyım.allah onlardan çok çok razı olsun🙏🏼🙏🏼

Kiz korkmayin Allah a emanet herkesin aci esigi farkliii herkesin dogum hikayesi baska kiyaslamayin kendinizi sakin ☺️ Benim etrafimdaki herkes sezeryan dogurdu aci cektim öldüm ağrıdan diyen olmadı hep te ayaklandılar inşallah öyle olurum diyorum bende , bebeleri görünce ağrı sızı gelmicek aklımıza bile ☺️🤲🥰
Kıyaslama aşamasına geçmedim henüz 😅 Öyle yavrum inşallah zıpkın gibi kalkarız ayağa yavrularımızı kucaklarız 🤲🏻

Yanlış anladınız galiba .... annem (yani başında isim var) Ama annem babam yazabileceğim insanlar..

7 yıldır ne bir kötü söz,ne de başka birşey.ben gittiğimde kayınvalidem ben gitmeden çayı bile demler zahmet olmasın diye.mutfağa girerim peşimden gelir bırak sen çalışıyorsun gel otur.bayramlarda hiç boş bırakmazlar.kayın pederim her gidişimde sorar Bir ihtiyacın var mı diye..Şuan annemdeyim kayınvalidem her gün arıyor nasılsın diye.ben bu konuda çok şanslıyım.allah onlardan çok çok razı olsun🙏🏼🙏🏼
Fıstığım nasılsın herşey yolunda mı ?? Ne zaman gidiosun doktora bi daha

Fıstığım nasılsın herşey yolunda mı ?? Ne zaman gidiosun doktora bi daha
Cnm çok şükür daha iyiyim.
Estroferm ve ağzından gün içinde aldığım progestanı kesti midem düzeldi şükürler olsun..
Yemek kolay yiyemiyorum biraz mide bulantısı var birde yemekten yedikten sonra ağzımın tadı bozuluyor çok şükür diyorum o mide ağrısından kurtuldum ya bunlar birşey değil..
Kanamadan dolayı sürekli yatıyorum onda da azalma oldu bayağı şükürler olsun..
Nasipte 18 i kontrolüm var🙏🏼🙏🏼

Masallahhh subhanallahh kuzummm rabbım daha ıyı etsın 🤲 ne guzel

Kızlar konu dışı ama bir şey sorucam dünden beri benim sol gogsum ağrıyor ucu ve çevresi çok ağrıyor kalpte mi sıkıntı var yoksa gebelikten mi Dr a gitsem mi bilemedim 😔
Cnm geçmiş olsun.göğüs boşluğuna doğru vuruyor mu.hormonlardan dolayı da olabilir ama içinin rahat etmesi için gidebilirsin tabi..

Ayy inanmıyorum ya perde bu bi de istediği modeli mi seçmiş ? Sizin ev de ne işi var sen yokken hadi yeni gelin gitcek olsan karışsın da bu hiç hoş olmamış kuzum huzursuzluk çıkarma eşine de şikayet etme bence ama soğuk savaş yap kendi perdelerini as inadına o da anlar ,sorarsa da fırsat olmadı takamadık bilmem ne de geçiştir
Benm takmama müsade edecekmi sence ve eski tülümü bulabilirmiyim acaba 😡 çamaşır makinesi yanına raf yaptırmış usta çağırıp bana foto attı bugn mesela. Böyle düzenli oldu dedi. İşte bundan bahsediyorum ben iyiliğine gercekten iyi koşturyor ediyor ama bunu da iyilik olarak görüyor mesela tmm okey güzel olmus o raflar ama çirkin olsun karışılmasın yani ben bunu istiyorm ama yok yani sorsan ben iyilk yaptm der ve alınır. Eşime söyledim hiçbişi demedi ve uyudu. Vallahi çıldırıcam ya

Benm takmama müsade edecekmi sence ve eski tülümü bulabilirmiyim acaba 😡 çamaşır makinesi yanına raf yaptırmış usta çağırıp bana foto attı bugn mesela. Böyle düzenli oldu dedi. İşte bundan bahsediyorum ben iyiliğine gercekten iyi koşturyor ediyor ama bunu da iyilik olarak görüyor mesela tmm okey güzel olmus o raflar ama çirkin olsun karışılmasın yani ben bunu istiyorm ama yok yani sorsan ben iyilk yaptm der ve alınır. Eşime söyledim hiçbişi demedi ve uyudu. Vallahi çıldırıcam ya
Çok gerginsin şuan 😔🤗

Ohe diyorum😅Başka birşey demiyorum..böyle bir fikrin varsa kızım biraz eski gördüm Tüllerini istersen sen beğen yaptırayım falan der ki bu bile söylenmemeli..
Normalde sorar ya mesela mutfagın halısı değişecekti gidip model bakıyordu bana foto atıyordu sen seç ben alıcam dedi ben çıkıp bakamıyorum diye ilgileniyor. Ben de diyorum ne güzel bak soruyor en azından istdiğim olsn diye 🤦‍♀️ Ama burda şaşırttı beni

Kiz korkmayin Allah a emanet herkesin aci esigi farkliii herkesin dogum hikayesi baska kiyaslamayin kendinizi sakin ☺️ Benim etrafimdaki herkes sezeryan dogurdu aci cektim öldüm ağrıdan diyen olmadı hep te ayaklandılar inşallah öyle olurum diyorum bende , bebeleri görünce ağrı sızı gelmicek aklımıza bile ☺️🤲🥰
Sen dur bakalım belki normal doğurcaksın aşko 🤩 benm şansım baya düştü ama seninki döner belki 🐣

uyuyup beni sinirimle başbaşa bıraktınız zalım kızlar 😅 nerde uykusuz geceleriniz kandırıldım 😅 ben de bugün biontech 2. Doz oldm bakalım etki yapcakmı bekliyorum 😅 bu akşam kv de kalıyorum bir de peeh. Bir de buraya yazıyoruz yazıyoruz da birgün ifşa olmayız inşallah ya şahsen ben yazdıklarımdan benim ben oldugumu anlarım yani başkası nasıl anlamasın 😂😂😂

X