2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Alır o hemen hızlıca salondakini balkona koyarsın balkondaki uzun olsun diyor. Dedm niye ki ben öyle istemiyorum şmdi eşime söylicem o da nolcak der sonra işte sinir oluyorum böyle içime atıyorum
Atma icine hele su zamanda hic üzme kendini bosver ben istemiyorum felan dersin olmadi bi sekilde hallolur kendine stres yapma

Aramızda hep mesafe vardır aslında ama bilmiyorum hep geldiler 1 gece kalıp gittiler bnde az takintili degilimdir yan iumarm onu stres yapmam kendime
Sen sen ol yüz verme bırak nemrut desinler böyle sessizliğe yüz buluyorlar gel sen yaşa evde ya deli oldm. Kp diyor mesela sanane ne karışıyorsun onların evi. Ben karışmıyrum fikir veriyorum diyo. Ama öyle değil işte gayet şuan müdahale edilmiş ona sorsan iyilik yaptım ben. Ben böyle iylik istemiyorum ya

Seni strese sokacak kimseyi gorme canim psikiyatri meselesine gelince hakli olark kendi bildigini tavsiye ediyordur ama butceni cok aşıyorsa daha makul bir yer arastir derim 1 ay daha insallah sorunsuz dertsiz biter senin icin
Kuzumm yaa bu kafa ıle hıc bısey bana saglıklı gelmıyor normal psıkıyatr a gıttım hıc bısey yapmadan gerı cıktım
Cok zor kararalr hele bu kafa ıle ayy son hallerim olsa dıe bekkıyordum
Hıc boyle hayal etmemıstım
Rabbım beterınden korusun ınsallahh

Ya iste sen iyi oldukca nerde durması gerektigini bilmiyrlar illa kötü mü olalım yani valla sessizlikte suc nemrut olamam ama samimi de degilimdir acıkcası biraz cekinmesini istiyorum cünkü dedigin gibi azcık yüz versem inan herseyime karısırlar benimde sükür 2.gelin geliyorda az onla ugrassnlar diyorm

Bu igneyi yaptiran dr kimdi peki canım

Benm sulanmayan çiçeğimi yıkamış bi de dedm o yıkanmıyo ya. Geçmiş olsn diyo allahım
Allah'ım illa herşeye karışırlar benim ki de bana diyo ki sakın bebeigin kıyafetini makineye atma elinde yıka hep yoksa bebeğe zarar verir diyotabiki öyle yaparım diyorum bende

Kızlar konu dışı ama bir şey sorucam dünden beri benim sol gogsum ağrıyor ucu ve çevresi çok ağrıyor kalpte mi sıkıntı var yoksa gebelikten mi Dr a gitsem mi bilemedim

Haklısın kuzum ya neler neler geçmedi ki bu da geçer şarkısını Sezen Aksu dan armağan ediyorum bize bebelerimiz sağlıkla gelsin bize güç versin

Ohe diyorumBaşka birşey demiyorum..böyle bir fikrin varsa kızım biraz eski gördüm Tüllerini istersen sen beğen yaptırayım falan der ki bu bile söylenmemeli..

Haklısın kuzum ya neler neler geçmedi ki bu da geçer şarkısını Sezen Aksu dan armağan ediyorum bize bebelerimiz sağlıkla gelsin bize güç versin
Kiz korkmayin Allah a emanet herkesin aci esigi farkliii herkesin dogum hikayesi baska kiyaslamayin kendinizi sakin Benim etrafimdaki herkes sezeryan dogurdu aci cektim öldüm ağrıdan diyen olmadı hep te ayaklandılar inşallah öyle olurum diyorum bende , bebeleri görünce ağrı sızı gelmicek aklımıza bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…