2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Haklısın kuzum. Yok her şey kilo gibi olsun. Ne sıkıntılar var sağlıklı olsun gelişsinler sağlıkla kucağımıza alalım da kendi potansiyelinde büyür gider Allah’ın izni ile

Aynen şükür ki bebeklerin alıyo gerisi önemli değil

Kızlar bugun aldım bebek arabasını babymall den şükür kanz xgo plus travel sistem aldım çookk beğendim o kadar rahat ki ve çok kolay kapanıyor küçük oluyor kapanınca şansıma %10 indrm varmış tüm ürünlerde ilk denediğim arabayı aldım adam da şok oldu ilk kez böyle bişi oluyor dedi ahaha dedim ben uuzn uzun araştrdım denemeye geldim beğendm alıyorum

Eklentiler

• FB5E99E8-D70A-4FAD-82A8-3DB89EBE3755.jpeg
    31,6 KB · Görüntüleme: 34
Gule gule kullan kuzum coook guzel , Yuksek tekerlek cok iyi dimi fark var aralarinda bizim boyumuzdakiler icin Sen kocaya ne laf ediosun almis goturmus seni avmye napsin daha

Aynen canım.
Gözün aydın, gitmiş misafirin.

H Hazel9 ve Labellaaa , buluşursanız göbüşlerinizin fotosunu atın.
Belki bana da ilham olur da cesaretimi toplar giderim Elisa’yı görmeye.
Yaa yerım senı teyzesııı yaaa sen boyle konustukca cok duygusallasıyroum sahıplenıcı benımseyen
Bu sıralar da cok ıhtıyacımız var ya benımsenmeye vs canım benım sen nasıl ıstersen senın yakınımda oldugunu bılmek bıke bana yetiyor

Gule gule kullan kuzum coook guzel , Yuksek tekerlek cok iyi dimi fark var aralarinda bizim boyumuzdakiler icin Sen kocaya ne laf ediosun almis goturmus seni avmye napsin daha
Kesmedi o zaten gezemedim de orayı ya yürümiyim de sıkıntı olmasın diye çok güzel şeyler vardı ya babymall de ve indrm günüymüş allahım aldıgım biçok şeyin daha uygununu gördm gözümün ucuyla oraya da bak kuzum

Güle güle kullan kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…