2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Tamam canım.
Bir bakayım, doktorunun adı neydi?
Ben memnunum doktorumdan ama şu 12 haftayı atlatabilirsem ekstra bi perinatoloğa da gitmek istiyordum aslında.
Çok sevindim senin adına.
İnşallah bu doktorun vesilesi ile Rabbim şifanı verecek canım.

Benım de gıtme niyetim yoktu dun gece ıgneden gelırken tıp merkezini görunce bıanda aa buradaymıs yaa gıdeyım felan dedım bakalım o kadar metedıyrolar dedıım aradım rabbım ınsallahh sıfasını da nasıp eder
Arakdasımın dedıgınde gore zor dogumlar da bıle amelıyat hanelerde yasin suresı felan okuyormuş maneviyatı da yuksek bırı ınsallah nasıp olursa bellı olmaz ıate bıanda karar verdım bende
Ve bellı baslı hastanelerle anlasması var ısteıdıgın hastanedede yaptırıyor dogum

Ben şöyle kendimi telkin ediyordum. Allah yine aynı yerden imtihan etmeyecek diyordum. Bir daha yaşatmayacak bana aynı acıyı. Hani söylediğime bakma kolay değil ama kendimi yatıştırmaya çalışıyordum. İnşallah sağlıkla ilerleyecek

Yatak kısmı tam olarak böyle ya aşırı zor artık

Sen de o haftalara geldiginde biz de hatirlicaz agrilarimizi insallah dicez bak gecti bitti cocuklar kucagimizda iyi dusunelim kuzum insallah yavas yavas gelceksin bu gunlere

İnşallah canım.
Evet, bu açıdan hiç düşünmemiştim canım.
Bi de böyle kendimi sakinleştirmeye çalışayım.
Çok teşekkür ederim.

Sen de o haftalara geldiginde biz de hatirlicaz agrilarimizi insallah dicez bak gecti bitti cocuklar kucagimizda iyi dusunelim kuzum insallah yavas yavas gelceksin bu gunlere
Ay inşallah canım, inşallah.
Yani sağlıkla kucağımıza alalım yeter ki.
İyi düşünmeye çalışıcam.

Kız anneleri, şöyle bir sayfa karşıma çıktı.
Çok tatlı ürünleri var.

Ben de aynı arabayı aldım. O kadar beğendim ki, herkes alsın istiyorum

Ben 1 ay kadar önce trendyoldan 3599 tl'ye almıştım. Sen kaça aldın?

Ooo ben 1 ay önce daha pahalıya almışım. Bayağı dört ayak üstüne düşmüşsün. Ama bende ekstra oto koltuğu da var. Seninkinde de var di mi?

Evet yine kredi kartını patlattım termos da alamadım ya içime sinen bir şey olmadı sinenler çok pahalı ve neden neden neden hepsi ithal mal da biz çok yüksek fiyatlara alıyoruz yazık değil mi Yün korse aldım kendime ilk aşamalarda çok sıkmayan ama beli kavrayan bir şey olsun diye sonra duruma göre karar vereceğim. Doğum sonrası nasipse hemen başlamak için bio oil aldım ZEYNEPP5555 nevresim takımı yataştan aldım umarım doğurmadan gelir kargosu çook yavaşmış H Hazel9 senin düzenleyiciden aldım madame coco dan. Ev kalabalık olacak elimin altında dursun dedim sık kullanılan şeyler. Öyle bir de termos alsaydım evde var ama bardak gibi olanlardan istiyorum işte bakalım. Daha öncede çok istemiştim kahve için ama para vermek istememiştim keşke verseymişim o zamanlar sleepy ıslak mendil aldım stok niyetine baya indirimli geldi. Herkes uyudu mu

Ben de aynı arabayı aldım. O kadar beğendim ki, herkes alsın istiyorum

Ben 1 ay kadar önce trendyoldan 3599 tl'ye almıştım. Sen kaça aldın?
Yaa gerçekten mi ben de aşırı beğendim bayıldım 3.100 e aldım canım 3.500 dü yüzde 10 indirim vardı mağazada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…