2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aa sen 24 müşsün ben bi an 30 sandım benm 30 da böyle değildi diye düşündm
Aynen baby ben arkanızdan geliyorum baya ben bu gruba girdiğimde ilk kez gidicektim doktora nisan ayında o ay doktor başlatmadı ama ben gruba başlamış oldum çok destek olundu başta sonra da hep takip ettim işte yoksa ben mayıs opu, haziran transferim

İyi ki geldin kız

Şuanki sinirimle zaten neler yapıcam bilmiyorm gel flan da demicem hatta bu akşam yargıyı onsuz izlicem
Yaaaaa kıyamam boşver olmuş artık bir kere son haftaları zaten bırakamicak sonra, benim kide 101 e girmiş düğünden çıkıp allahım yalnız değilsin ben de tek başıma yargı izlicemmm çok heyecanlıı kızzzz

Kız benmki de 101 e gitti iştee ahaha aynı ortam olmasın mekan nerdeymiş b.düzü mü hahah

İyiki girmişsin kuzummm
İyi ki geldin kız
Ayyy sizi yerimmm yaaa bu grup bu süreçte başıma gelen en güzel şey cidden o kadar gülüp mutlu olduğum, üzüntümü paylaştığım arkadaşlarımın mutluluğunu ğzüntüsünü hissettiğim bir yer ki anlatamam yani hepiniz iyi ki iyi ki varsınızzz şu an yemek yerken ağlıyorum sizin yüzünüzden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…