2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kesmedi o 😅 zaten gezemedim de orayı ya yürümiyim de sıkıntı olmasın diye 🥺 çok güzel şeyler vardı ya babymall de ve indrm günüymüş allahım aldıgım biçok şeyin daha uygununu gördm gözümün ucuyla 👀oraya da bak kuzum 🥰
Yaa benim koca hayatta goturmuo ki 😂 ben annem kayinvalidem gidiorum da o taraf cok ters gelio kuzum bana zor olur ben mall of cuyum bir de ust yolda ebebek var onu seviyorum 😍

Kızlar bugun aldım bebek arabasını babymall den şükür 🙏 kanz xgo plus travel sistem aldım çookk beğendim o kadar rahat ki ve çok kolay kapanıyor küçük oluyor kapanınca şansıma %10 indrm varmış tüm ürünlerde ilk denediğim arabayı aldım adam da şok oldu ilk kez böyle bişi oluyor dedi ahaha 😂 dedim ben uuzn uzun araştrdım denemeye geldim beğendm alıyorum 😅
Haydii hayırlı uğurlu olsun yavrum bundan da kurtuldun

Gule gule kullan kuzum coook guzel 🥰 , Yuksek tekerlek cok iyi dimi fark var aralarinda bizim boyumuzdakiler icin ☺️ Sen kocaya ne laf ediosun almis goturmus seni avmye napsin daha 😂
Bu arada evet boyumuza iyi oldu baya kuzuucm ve tek parça oluyor katlanınca onu sevdim ve elimden akıp gidiyor kullanırken sevdim ben 🥰

Hadi bakalim guzel gunlerde kullan 🤲 peki maxi cosi aldin onla uyumlu mu ekstra aparat falan da almak gerekio ya ?
Yok yavrum onu almadım cunku zaten bu pusetli takım. Onu favlamıştım indirm günü bakarım dedim ama bu modeli cok beğendm arkadasım da 2 ay önce aldı o tavsiye etmişti zaten ve alırken de orda kullanan bi aile görmüş cook memnunuz bundan demiş 3 tane denedık bu 4. Anca doğruyu bulduk demiş. Onlar da öyle almış. Ben de şimdi size tavsiye ediyorum 🥰 3.500 dü indirimle 3.100 e aldım. Arkdsm 2 ay once 3.200 e almış mesela

Yok yavrum onu almadım cunku zaten bu pusetli takım. Onu favlamıştım indirm günü bakarım dedim ama bu modeli cok beğendm arkadasım da 2 ay önce aldı o tavsiye etmişti zaten ve alırken de orda kullanan bi aile görmüş cook memnunuz bundan demiş 3 tane denedık bu 4. Anca doğruyu bulduk demiş. Onlar da öyle almış. Ben de şimdi size tavsiye ediyorum 🥰 3.500 dü indirimle 3.100 e aldım. Arkdsm 2 ay once 3.200 e almış mesela
Ohh iyi o zaman tek marka olmasi hadi tekrar gule gule kullan baby 🥰

Yaa yerım senı teyzesııı yaaa sen boyle konustukca cok duygusallasıyroum sahıplenıcı benımseyen
Bu sıralar da cok ıhtıyacımız var ya benımsenmeye vs canım benım sen nasıl ıstersen senın yakınımda oldugunu bılmek bıke bana yetiyor 🥺🤲❣️
Çok sevindim öyle hissetmene canım. ❤️
O duygusallaşma da hamilelikten oluyo sanırım. 🥰
Kusura bakmayın kızlar, ben hep okuyorum yazılanları, ifade falan bırakıyorum ama cevap yazamıyorum pek bu ara.
Kafam çok dağınık. 😔
Kafamı boş şeylerle dağıtmaya çalışıyorum.
9.hafta yaklaştıkça tuhaf bir hüzün çöktü üzerime.

Kusura bakmayın kızlar, ben hep okuyorum yazılanları, ifade falan bırakıyorum ama cevap yazamıyorum pek bu ara.
Kafam çok dağınık. 😔
Kiyamam kotuyu dusunmek yokk dagit kafani nasil rahat ediceksen kuzum benim inan ki hersey cok guzel olcak aynisi olmicak sen le de indirim kovalicazzz insallah 🥰🧿🤲

Allah razı olsun isteyen herkese nasip etsin 🤲🏻 Benim sürecim şöyle normal iğnelerle yumurtalar geliştirildi. Toplandı. Üçüncü güne geldi taze transfer olacaktı. Ancak tahlillerimde sarılık geçirdiğim ortaya çıktı. Doktor donduralım böyle riskli dedi. Donduruldu beni aradılar bir sonraki ay hemen mi yapılsın istersin yoksa ne kadar beklemek istersin dediler iki ay üç ay dondurulduktan sonra rahim ile ilgili bir sorun yoksa sana bağlı aslında. Neyse Ramazan ayı gelecekti bizde hemen olsun istedik regl olunca gel dediler. Gittim muayene etti doktor sonra ara ara gidip muayene oldum rahim kalınlığı istenilen seviyeye gelince o ay normal adet düzenimde gelişen yumurtlardan da kurtuldu amaç onların çatlarken ki hormonlardan yararlanalım diye böylece hiç ilaç kullanmadım. Onları çatlatıp bir kaç gün sonra transferim oldu ondan sonraki de herkes ile aynı.
Cok sevindim canım Allahım en güzel zamanda nasip etsin inşallah

Kafam çok dağınık. 😔
Kızzz bakk benı bugun buldugum daha yarın gıdecegım dr aradı ben şokkkk😃 neler dedı bana
YouTube den erdem taskın suyun meditasyon vudeosunu dinle dedı
Bneım panık atak gecırıp hastanede bıke kalan hastam vardı dedı ona gore doz antıdepresan bıke kullandı dedı
Hatta benım ıcın onu bıle araamıs gıttıgı dr un numarasını almıs okspaar 1 tane degıl sen 2 alman lazımndedı cıgerlerı rahatlatman ıcın felana yaaa bem halen sokk bana diyorlardı bu dr ama artık salmıstım kendımı kadın gece gundz calısıyor resmen duzenleme yalıcaz sana 1 2 hafta daha senın canını sıkcak hıc bıseyın yok dedı yararbbımmm ınsallahh vesıle ıle bana sıfasını verır rabbıme sonsuz hamd olsun bı guven geldı bana 🤲 bak hayrunnisa85 hayrunnisa85 kuzum senın de belkı aklında olsun sana da yakın yer psıkojık bıle ınsana yeter yaa

Kiyamam kotuyu dusunmek yokk dagit kafani nasil rahat ediceksen kuzum benim inan ki hersey cok guzel olcak aynisi olmicak sen le de indirim kovalicazzz insallah 🥰🧿🤲
İnşallah canım. 🙏
Düşünüp durmuyorum ama bilinçaltı işte.
Orada duruyo geçenki yaşadıklarım.
Bir an önce şu günleri geçirip 20’li haftalara gelmek istiyorum.
Süreçlerinizin hepsine şahidim.
Her biri birbirinden zor, farkındayım.
Hele son zamanlar yaklaştıkça çeşitli sağlık sorunları da yaşıyorsunuz.
Rabbim sizin de yardımcınız olsun.

X