2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayır ilk andan itibaren çocuğada asla vermiyor ne bileyim bir kekin ucundan bile vermiyor damak tadının ona göre şekillenmesini beklersin ama işte gerçekler ortada alışmak filan değil arkadaş sağlıklı şeyler lezzetsiz 😂😂 Allah ım sen mahrum bırakma bizleri 🤲🏻 Böyle diyorum ama bin şükür verdiği nimetlere 🤲🏻 Son anda bir şeyler olmazsa doğum sonrasında, doğum öncesi kiloma düşeceğim gibi duruyor zaten. Ekstra bir şey çıkmazsa her şeyden yerim 😬🙂
Kız düşersin zaten sen kilo mu aldın şeker diyetinden

Ayyy sizi yerimmm yaaa bu grup bu süreçte başıma gelen en güzel şey cidden o kadar gülüp mutlu olduğum, üzüntümü paylaştığım arkadaşlarımın mutluluğunu ğzüntüsünü hissettiğim bir yer ki anlatamam yani hepiniz iyi ki iyi ki varsınızzz şu an yemek yerken ağlıyorum sizin yüzünüzden 😂😂
Yaaa kızz duygu gecıs lerin aynı ben bıan sınır kupü bıan pamuk bıan aglak 🤣

Ayyy sizi yerimmm yaaa bu grup bu süreçte başıma gelen en güzel şey cidden o kadar gülüp mutlu olduğum, üzüntümü paylaştığım arkadaşlarımın mutluluğunu ğzüntüsünü hissettiğim bir yer ki anlatamam yani hepiniz iyi ki iyi ki varsınızzz şu an yemek yerken ağlıyorum sizin yüzünüzden 😂😂
Yaa 🥰❤️ Benim içinde öyle oldu yavrum bu süreçte en iyi gelen yer oldu yoksa sürekli duvarlara bakıp endişe etmekle günler baya kötü geçerdi. Bir de bu enerjinin oluşması da önemli. Çok şükür güzel bir enerjisi oldu grubun 🤗

Yaa 🥰❤️ Benim içinde öyle oldu yavrum bu süreçte en iyi gelen yer oldu yoksa sürekli duvarlara bakıp endişe etmekle günler baya kötü geçerdi. Bir de bu enerjinin oluşması da önemli. Çok şükür güzel bir enerjisi oldu grubun 🤗
Kalabalık olmamamız da çok iyi herkesi takip edip hikayesini biliyoruz 🥰 valla çok şükür 🤲🧿

Hormonlar bebeğim 😂😂😂 iyisin kız sen de çok sevindim maşallah 🥰🤲🧿
Cok şükür bu gece ıgne olmıcam gıtmedım sabah dr a bakalım gece nerelerımı kasımaktan yırtıcam sinirden 🤣🤣🤣
Bu arada yıne baska dr buldum
Erken dogum uzerıneymıs
Yarın 14.00 de ona randevu aldım
Sabahb 9. 50 de de ekografık e randevum var yarın yıne yollardayım ınsallah guzel sonuclar la donerım🤲❣️🥰

Kız düşersin zaten sen kilo mu aldın şeker diyetinden
Başta aldım ya kilo onlar duruyor ama sanırım veriyorum ufak ufak çünkü ben sabit kalıyorsam bebekler şükür gelişiyorlar çok kilo almasalarda yani ondan diyorum doğumdan sonra pek bir şey kalmaz heralde diye 🙄🙂 kalsa da sorun değil kilo elbet verilir ya

Yaa canımsınn 💜 gercekten öyle ben de transferin 4. Günü test yapmıstm silik çizgi çıkınca hemen googleladım üstte bu sayfanın linki çıktı kendmi bu gurupta buldum direk buraya sormuştm öyle girdim kk ya 😂 hatta aysunayy aysunayy kızz hamilesin işteee flan yazmıstı hala inanamıyodum kan testini görmeden 😂 bir de Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani benim de öyle çıkmıştı canım insallah hamilesin sen de demişti. Bu sözler bana baya moral olmustu yaa rahat geçmişti kan testine kadar 🥰🥰🥰🥰 hepiniz iyi ki varsınız keşke tanışablsek gercekten belki sennle görüşürüz kızz biz 🤣

Cok şükür bu gece ıgne olmıcam gıtmedım sabah dr a bakalım gece nerelerımı kasımaktan yırtıcam sinirden 🤣🤣🤣
Bu arada yıne baska dr buldum
Erken dogum uzerıneymıs
Yarın 14.00 de ona randevu aldım
Sabahb 9. 50 de de ekografık e randevum var yarın yıne yollardayım ınsallah guzel sonuclar la donerım🤲❣️🥰
Hadi bakalım inşallah şifa olsun bu doktor sana da biraz daha idare et şurda azcık kaldı zaten tut içinde 😅

Yaa canımsınn 💜 gercekten öyle ben de transferin 4. Günü test yapmıstm silik çizgi çıkınca hemen googleladım üstte bu sayfanın linki çıktı kendmi bu gurupta buldum direk buraya sormuştm öyle girdim kk ya 😂 hatta aysunayy aysunayy kızz hamilesin işteee flan yazmıstı hala inanamıyodum kan testini görmeden 😂 bir de Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani benim de öyle çıkmıştı canım insallah hamilesin sen de demişti. Bu sözler bana baya moral olmustu yaa rahat geçmişti kan testine kadar 🥰🥰🥰🥰 hepiniz iyi ki varsınız keşke tanışablsek gercekten belki sennle görüşürüz kızz biz 🤣
Oyyy yerim seni 🥰 vallaa sen bize yakın oturuyosun gibi gelio da ben burda nerde oturduğumu da yazsam iyice ifşa olcam 😂😂

Başta aldım ya kilo onlar duruyor ama sanırım veriyorum ufak ufak çünkü ben sabit kalıyorsam bebekler şükür gelişiyorlar çok kilo almasalarda yani ondan diyorum doğumdan sonra pek bir şey kalmaz heralde diye 🙄🙂 kalsa da sorun değil kilo elbet verilir ya
Kızz bebeklerımız ın kılosu aynı hıc takılma
2.500 kılo dogan da aynı 3.500 kılo dogan da
Takmayın ben 11 gun coronalı neler gördum hastanede
Kadının covıd ama doguruyır yan odada felan
Veya anne yogun bakım bebek kuvez
Entube hıc demeyeyım
Benım psıkoljım neden yerlerde
Ya bama bısey olursa bebegıme ne olur ya yogun bakım olursam vs dıe dıe kafayı yedım
Hamdu senalar olsun artık dahabdanıyı toplıcam kendımı 🤲

X