2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok artık o kadar sağlıklı ananın bebesi
Yasak neden bu kadar cezbedicisin
Dal gitsin kız sen doğumdan sonra yakarız zaten illaki
Hayır ilk andan itibaren çocuğada asla vermiyor ne bileyim bir kekin ucundan bile vermiyor damak tadının ona göre şekillenmesini beklersin ama işte gerçekler ortada alışmak filan değil arkadaş sağlıklı şeyler lezzetsiz Allah ım sen mahrum bırakma bizleri Böyle diyorum ama bin şükür verdiği nimetlere Son anda bir şeyler olmazsa doğum sonrasında, doğum öncesi kiloma düşeceğim gibi duruyor zaten. Ekstra bir şey çıkmazsa her şeyden yerim

Komik ben boya için koku gidene kdr evde durmam dedim kv dediki tm annene gidersin çnkü biliyorm bizde rahat edemiyosun ben anlıyorm dedi peh

Ben kuserdim direk oyle bisi yapsa kizli erkekli gruba goturmese yani benimki de dugunde ama erkek erkege yani

Ben kuserdim direk oyle bisi yapsa kizli erkekli gruba goturmese yani benimki de dugunde ama erkek erkege yani
Ben de saydırmalı mesaj attım zaten yarın dr a tek gidicem sakın gelme yazdm
Bu arada senin kk da hamilelik günlüğünde bebeğin kafası yukarda bilerek mi yaptn ben de yapcm haha dikkattimi çekti

Ben de saydırmalı mesaj attım zaten yarın dr a tek gidicem sakın gelme yazdm
Bu arada senin kk da hamilelik günlüğünde bebeğin kafası yukarda bilerek mi yaptn ben de yapcm haha dikkattimi çekti
Ohh iyi yapmışsın anamıza analarına dayıyolar sırtlarını bırakıyolar kendileri dışarıya çıkıo yok yaa yok kız sistem öyle haftamdan dolayı herhalde ben nasıl yapıyım

Cok sAol kuzum senin sürecin nasıl oldu merak ettim hamilesin sanırım Allahım sağ saglim kucağına aldirtsin
Allah razı olsun isteyen herkese nasip etsin Benim sürecim şöyle normal iğnelerle yumurtalar geliştirildi. Toplandı. Üçüncü güne geldi taze transfer olacaktı. Ancak tahlillerimde sarılık geçirdiğim ortaya çıktı. Doktor donduralım böyle riskli dedi. Donduruldu beni aradılar bir sonraki ay hemen mi yapılsın istersin yoksa ne kadar beklemek istersin dediler iki ay üç ay dondurulduktan sonra rahim ile ilgili bir sorun yoksa sana bağlı aslında. Neyse Ramazan ayı gelecekti bizde hemen olsun istedik regl olunca gel dediler. Gittim muayene etti doktor sonra ara ara gidip muayene oldum rahim kalınlığı istenilen seviyeye gelince o ay normal adet düzenimde gelişen yumurtlardan da kurtuldu amaç onların çatlarken ki hormonlardan yararlanalım diye böylece hiç ilaç kullanmadım. Onları çatlatıp bir kaç gün sonra transferim oldu ondan sonraki de herkes ile aynı.

Aman bacım evinize geçin bir an evvel siz
Üf sorma boyacı da 1-2 gün sürer demişti bugun 2. Gün ama bitmedi belki yarın da bitmez demiş salı bitse çarşmba perşembe temzlık olcak gelen abla da çookk çamaşır suyu kullanıyomuş bir gün de öyle havalanır ev dedim yani anca haftaya haftasonu gibi

Ohh iyi yapmışsın anamıza analarına dayıyolar sırtlarını bırakıyolar kendileri dışarıya çıkıo yok yaa yok kız sistem öyle haftamdan dolayı herhalde ben nasıl yapıyım
Aa sen 24 müşsün ben bi an 30 sandım benm 30 da böyle değildi diye düşündm

Neyse kuzım birbirini özlemekte iyi olur birazcık sevgili günleri gibii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…