2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aa sen 24 müşsün ben bi an 30 sandım benm 30 da böyle değildi diye düşündm 🤣
Aynen baby ben arkanızdan geliyorum baya 😂 ben bu gruba girdiğimde ilk kez gidicektim doktora nisan ayında o ay doktor başlatmadı ama ben gruba başlamış oldum çok destek olundu başta sonra da hep takip ettim işte 🥰 yoksa ben mayıs opu, haziran transferim 😂

Aynen baby ben arkanızdan geliyorum baya 😂 ben bu gruba girdiğimde ilk kez gidicektim doktora nisan ayında o ay doktor başlatmadı ama ben gruba başlamış oldum çok destek olundu başta sonra da hep takip ettim işte 🥰 yoksa ben mayıs opu, haziran transferim 😂
İyi ki geldin kız 🙂🥰

IMG-20211107-WA0026.jpg IMG-20211026-WA0018.jpg IMG-20211026-WA0020.jpg yaa benım kızım bunları tamamlamıs Ablalalrı hazırlıklarını atmıs bana kurban oldugum 🥺🤲 cok duygusallaştım rabbım ınsallah saglıkla kullanmamızı da nasıp eder 🥰🧿🤲❣️

Şuanki sinirimle zaten neler yapıcam bilmiyorm 🤩 gel flan da demicem hatta bu akşam yargıyı onsuz izlicem 😂
Yaaaaa kıyamam boşver olmuş artık bir kere son haftaları zaten bırakamicak sonra, benim kide 101 e girmiş düğünden çıkıp allahım 😂 yalnız değilsin ben de tek başıma yargı izlicemmm çok heyecanlıı kızzzz 😍

Yaaaaa kıyamam boşver olmuş artık bir kere son haftaları zaten bırakamicak sonra, benim kide 101 e girmiş düğünden çıkıp allahım 😂 yalnız değilsin ben de tek başıma yargı izlicemmm çok heyecanlıı kızzzz 😍
Kız benmki de 101 e gitti iştee ahaha aynı ortam olmasın mekan nerdeymiş b.düzü mü hahah

İyiki girmişsin kuzummm 🥰🥰🥰
İyi ki geldin kız 🙂🥰
Ayyy sizi yerimmm yaaa bu grup bu süreçte başıma gelen en güzel şey cidden o kadar gülüp mutlu olduğum, üzüntümü paylaştığım arkadaşlarımın mutluluğunu ğzüntüsünü hissettiğim bir yer ki anlatamam yani hepiniz iyi ki iyi ki varsınızzz şu an yemek yerken ağlıyorum sizin yüzünüzden 😂😂

X