2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bn hiç mahlep kullanmış biri değilim de 🤭
Ben pişirip de koyuyorum ya lezzeti mi bozulur acaba sonradan mikrodalgada ısıtınca falan
Bebeğim hiç denemedim öyle ne söylesem falan olur belki oluyodur kek oluyosa o da okuyodur yani dimi 😂 mahlep kandil simitlerinde falan oluyo ya öyle bi tat çok güzel oluyo 😍

Annem kalcak kız lohusa halimle bi de kayınpeder kayınvalide evinde nasıl kalıyım nazımı kime yapcam 😂 palazlanmak demek biz de hani büyüsün biraz ortaya çıksın ele avuca gelsin manasında 😂
Zaten kendi evinde kal kuzum başka yere hiç gerek yok ☺️ Senin evin hiç boş kalmaz o zaman Allah yardımcın olsun ☺️

Senin misafirlerin bendende çok ☺️ Benim kv elli ayaklı yapar ederde ben istemiyorum bi yemeğimizi yapsın yeter o bizde kalır annemler hergün gider gelir gelmezlerse üzüleceğimi bilirler ne bileyim bende durumlar karışık ama inşallah çok kalma gibi bir düşüncesi olmaz 😂
İşte öyle olsa yine kv sorun değil bir bardak su vermez 😅 annemler uzaktan geliyor öyle git gel şansları yok zaten. Tek şey kv kalırsa annem hem bize hem ona bakmış olacak resmen ondan kalmazsa sevinirim yani. Torun görmek sevmek isteyecek ama işte bakalım hayırlısı karışık dediğin gibi durumlar 😅 sağlıkla bir doğuralım Allah ın izni ile bir düzen oluşur artık

Kilya susss valla istiyor canlarım yapamıyorum ellerimden 😂🤭
Ah yavrum ah birde bana sor 😬 serbest olsa hiç bir şey dinlemezdim şu an öyle hasretim 😂😂😂 neyse tamam öğlen karnabahar kısırı yaptım mübarek öyle bile zor gidiyor ya 🥴 bir de nasıl faydalı şu şeyler. Bak alışmak filan değil. Birini takip ediyorum aşırı sağlıklı besledi bebesini şimdi iki yaşında neyse ama aşırı titiz davrandı. Brokoli karnabahar koyuyor makarnaya çocuk sadece makarnayı seçip yiyor. Krep içine avokado yapıyor çocuk sadece dışını yiyor. Karbonhidrat nerdeyse onu cımbızlıyor yemeklerden. Ama bu kadın hamilelikte de bebek ek gıdaya başladığında da asla işlenmiş şeker beyaz un pirinç vs koymadı ağzına. Yine de bak az seçme şansı olsun gidip karbonhidrat şeker neydeyse onu alıyor 🙂😂 20 günde alışılır diyorlar ya yok anacım olmuyor 😂😬

Ah yavrum ah birde bana sor 😬 serbest olsa hiç bir şey dinlemezdim şu an öyle hasretim 😂😂😂 neyse tamam öğlen karnabahar kısırı yaptım mübarek öyle bile zor gidiyor ya 🥴 bir de nasıl faydalı şu şeyler. Bak alışmak filan değil. Birini takip ediyorum aşırı sağlıklı besledi bebesini şimdi iki yaşında neyse ama aşırı titiz davrandı. Brokoli karnabahar koyuyor makarnaya çocuk sadece makarnayı seçip yiyor. Krep içine avokado yapıyor çocuk sadece dışını yiyor. Karbonhidrat nerdeyse onu cımbızlıyor yemeklerden. Ama bu kadın hamilelikte de bebek ek gıdaya başladığında da asla işlenmiş şeker beyaz un pirinç vs koymadı ağzına. Yine de bak az seçme şansı olsun gidip karbonhidrat şeker neydeyse onu alıyor 🙂😂 20 günde alışılır diyorlar ya yok anacım olmuyor 😂😬
Yok artık o kadar sağlıklı ananın bebesi 🤭
Yasak neden bu kadar cezbedicisin😂😂
Dal gitsin kız sen doğumdan sonra yakarız zaten illaki 😂😂

X