2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Acil olsa hemen soruyorlar. Ama böyle tahlil işini doktorun prensibi gün sonunda tek tek dosyaları isteyip onlarla değerlendiriyor arıyorlar sırayla. İşte saat beşi buluyor
Hmm çalışma şekli öylr. Dur bi oh çekersin inşallah gün sonunda kötü bişey demez inşallah

Aşırı sıkıcı ve geçmek bilmeyen bir gün ya sürekli mutfaga gidip geliyorum deliricem sabahta eşime sinir oldum zaten onun da etkisi var sanırım. ne diziler sarıyor ne kitaplar siz napıyosunuzz
Biz de dertleşiyoruz. Napalım. Daha doğrusu ben darladım kızları.
Ben bu eşlerin cümlesine var ya. Anca can sıksınlar

Hmm çalışma şekli öylr. Dur bi oh çekersin inşallah gün sonunda kötü bişey demez inşallah
Öyle bu huyunu sevmiyorum kalıpları var adamın. Pat diye söyler yüzü ifadesizdir hiç anlamazsın iyi mi kötü mü. Belki öyle olması daha iyi bazı şeylerde yoksa utanırdım muayenelerde filan. Cıvık doktorda sevmiyorum ama. Buda poker face resmen. Soğuk espriler yapar. Eşimde der ne de olsa yarı Alman huy kapmış

Aşırı sıkıcı ve geçmek bilmeyen bir gün ya sürekli mutfaga gidip geliyorum deliricem sabahta eşime sinir oldum zaten onun da etkisi var sanırım. ne diziler sarıyor ne kitaplar siz napıyosunuzz
Ben öğleye kadar hastanede idim. Şimdi geldim uzandım haber bekler dururum. Benim için geceler özellikle geçmez olmaya başladı. Akşam olsun istemiyorum resmen. Uyuyamayınca düzgün

Yarı alman mı gerçekten
Yok ya cıvık da olmaz zaten ama bunda da ifade olmayışı ürkütücü
Niye utancaksın ki alttan muayene mi yapıyor sana

Pff valla hergunum böyle benim sadece yatiyorum bacagm cok agrıyor gecmedi hala kadir ezildi izleyip buraya takiliyorum

Kızlar komik bir şey anlatayım hep can sıkıcı şeylerden bahsettim. Nst ye de gir dedi gelmişken buradaki tahlilleri yazdırdığım doktor iyi dedim. Gelmişken gireyim. Neyse hemşire yakalıyor bunlar iki dakika sonra pıt kaçıyor kalp atışını alan şey ötüyor bu kez geliyor buluyor yine aynısı. Dedim dokunmaya hassaslar ultrason da da yapıyorlar. Sese karşı acaba tepki veriyor olabilirler mi dedi. Normalde sese duyarlılar mı dedi. Olabilir dedim mesela ütü sesinden korkuyorlar bana göre hemen hop diye yukarı çıkmaya başlıyorlar. Belki cihazın sesinden kaçıyorlar dedi cinsiyetleri ne dedi erkek dedim güldü

Yarı alman mı gerçekten
Yok ya cıvık da olmaz zaten ama bunda da ifade olmayışı ürkütücü
Niye utancaksın ki alttan muayene mi yapıyor sana
Evet ciddi yarı Alman annesi Alman mış Almanya da eğitim almış bir ayağı orada zaten. Yok gebelikte hiç bakmadı da tüp bebek doktorum ya aynı zamanda o zaman mecburen oluyor işte. Hatta normalde transferde de ben anestezi isterdim bu kez cesaretli olacağım almayacağım dedim neyse bu kez de çok utandım transfer sonrası ilk fitilleri de hemen transfer ardına doktor koyuyor hay dedim bunu unutmuşum bilsem uyurdum yine

Ayy amaan o dönem folloş olduk zaten. Benim doktor da geçende bana hiç alttan muayene etmedi ha falan diye konuşuyoz eşimle. Sonra hatırladım hee neye yapmadı adam aşılama yaptı ya bana.ama ben unutuyorum onları yaa boşver inan onlar için de okadar sıradan bir ki orası

Çok iyi ve aşırı tatlıı yaa bebelerinin bu tepkileri okurken çok gülüyorum

Ben de sıkıntıdan sipariş verdim yicek bişiler yanlıslıkla eşimde kayıtlı olan kartı seçmişim şifre ona gitti iyice uyuz oldum ne yiceğimi de görmüş oldu bir de şifreyi atıyor bana trip moduyum da içinden demiştir bana trip at evde boyuna ye

Yani öyledir muhakkak sen kendin şey yapamıyorsun. Her muayenemde aşırı gergin olurdum. Hatta bir gün yine gittim benim doktor yok ameliyatta şu doktor bakacak dediler. Hey Allah ım dedim bayan doktor ama gerildim . Neyse yattım sürekli ayaklarımı oynatıyorum. Doktor sinir oldu dedi öyle oynatınca zaman çabuk mu geçiyor kızacakta yani kızamadı. Geriliyorum ben kusura bakmayın dedim en son utanmayı kürtaj sonrası doktorun gelip herkesin içinde şu kadar süre ilişki yasak demesi ile biraz bıraktım heralde işlemi yapan doktor tanıdık biriydi ama dedim neyse uyuyacaksın bir de derdim başımı aşmış hiç Başka doktor filan uğraşacak şeyim yok. Gelip o kadar refakatçi içinde filan söyleyince erkekler de var yani dedim teee size normalde bizi düşünün

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…