2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bizim gelin annesi ile yapmayı seviyor tam böyle günlere gitsin gezmelere çıksın 🤭 olabilir yani bana göre de. Annem beklentiye giriyor. Evlenmeden kimse düşünmüyor bu konuları açıkçası çünkü onlara göre normali bu 😬 öyle olmayınca annem aşırı mutsuz. Kardeşime kızıyor bazen. Diyorum bende ona söyleme yazık 😅🤭 ne derdin varsa git muhatabına söyle. Çocuğu niye darlıyorsun. Herkes kendi cephesinden işte maalesef. Şu an bunu kaldıracak halimiz yok bizim. Bende yoğun çalışıyorum bir tek haftasonum var eşim tutturdu gidelim anneme diye bir iki derken haftasonu orada kalalım oldu. Baktım işin sonu yok. Dedim yol orda annen orda benim sadece haftasonum var ki kendime gelemiyorum evime yetemiyorum. Annendir yalnız gitmek istersin git ama benden bekleme halim yok çünkü oraya gidince de hizmet eden oluyorum. İki gücüm varsa evimi temizler işlerime bakar iki uzanırım yani. Sonra sonra alıştılar onlarda. Annem bana bile der kadın haklı gelinlik bekler git otur muhabbet et ne olacak der. Bana da der yani ama o güç ve o girişkenlik yok bende. Ben hep yalnız olmayı seven biriydim. Annem derdi inşallah kalabalık bir aileye gelin gitmezsin😅
Kardeşine kızma değildir de o alttan işlemedir ne olursa olsun kaynana 🤭
Üzülür müüü gider benimkinin yaptığı gibi karısıyla mı tartışır. Aradaki dengeyi kurabilen erkeğe helal olsun.
Benim annem de konusu açılınca annesinin taraflı konuşuyo. Ama ben elalem için yaşayamam kusura bakmasın. Sizin aile eşinşn aile kalabalık mıydı. Bizimki kalabalık. Bi görüntülü araşırlar. Amaaan 4 görümce o ordan konuşur o ordan curcuna 🙄.
İşte onlar da hiç konuşmuyorm diyen konuşur beni annelerine valla. Günahlarımı alıp alıp bitirsinler.

Kardeşine kızma değildir de o alttan işlemedir ne olursa olsun kaynana 🤭
Üzülür müüü gider benimkinin yaptığı gibi karısıyla mı tartışır. Aradaki dengeyi kurabilen erkeğe helal olsun.
Benim annem de konusu açılınca annesinin taraflı konuşuyo. Ama ben elalem için yaşayamam kusura bakmasın. Sizin aile eşinşn aile kalabalık mıydı. Bizimki kalabalık. Bi görüntülü araşırlar. Amaaan 4 görümce o ordan konuşur o ordan curcuna 🙄.
İşte onlar da hiç konuşmuyorm diyen konuşur beni annelerine valla. Günahlarımı alıp alıp bitirsinler.
Yok ciddi kızar kardeşim de kimseye sesi çıkmaz eşi ile arasını bilemem 😬 hayır yani yaşanıyor o yüzden diyorum. Kardeşimin nasıl yıprandığını görüyorum açıkçası üzülüyorum. Erkeklerde yıpranıyor bence bu süreçte kuzum. Genel bir kanaat işte gelinlik müessesesi. Eşim tek çocuk 😬 ama işte onun da acayip zorluğu var her şeyde sorumluluk bizde yıprandık keşke kardeşleri olsaydı diyorum. Dedikodu her koşulda olacak ya onu çok takmazdım yakalanmasınlar da 😅😂

Valla öyle. Geleceğe yönelik de kayhılanıyosun çocukların olucak bu aileye. Amaaan ne bilim hep içinizi şişrdim yaa 😔
Yok ya ne sisiricen hepimizde aynı dert var aslında iste bazen daha cok takıyoruz sadece bence suan anlık düsün yapacak bisey yok cünkü onlar senin cocuklarin gidecegin yılda kac kez ki birkac gün kalıp gelirsin hepimiz öyle yapıyoruz yani yoksa ben cocgumu onlarla büyütemem ic ice hic bir sekilde uyusmuyoruz tek ortak noktamiz yok diyebilirim napym diyorum yilda birkac gun oda insallah gecer gider

Bilmiyorm ki bi denemeyi dusunuyorum size haber veririm gazlı mı degil mi die😅ayy benim babannem biz dogunca anneme sütün gelmez die bize dayıs serbeti duyunca şok oldum😅
Dün akşam arkadaşımdaydım 2 yaşında şuan kızı. Tatlı harici ne yersem yiyeyim tüm yemeklere kimyon serpmiş çok şükür hiç gaz olmadı diyor. Bu daha mantıklı geliyor şuan için.

Yaptıracak kızlar bence yapmaya değmez böyle fiyata gerçekten göründüğü gibiyse H Hazel9 Labellaaa Labellaaa
Kuzum ben n11 e hiç güvenmiyorum bugüne kadar 3 tane sipariş verdim ordan 3 ü de alakasız ürün olarak geldi ve asla kimseye ulaşamadım. O yuzden riske atmayayım ☺️

Yaptıracak kızlar bence yapmaya değmez böyle fiyata gerçekten göründüğü gibiyse H Hazel9 Labellaaa Labellaaa
Kuzucum benim de annem yapcak begendigimin aynısını eli yatkın böyle şeylere şimdi liste yapıyoduk
eminönünden alıncaklar diye 😂 kapı süsü, takı yastığı, hediyelik için malzeme gibi gibi ☺️

Kuzucum benim de annem yapcak begendigimin aynısını eli yatkın böyle şeylere şimdi liste yapıyoduk
eminönünden alıncaklar diye 😂 kapı süsü, takı yastığı, hediyelik için malzeme gibi gibi ☺️
Benımde ne hayallerim vardı acaba nasıp olucak mı 😣🥺 bebegım saglıkla gelsınde baska ne ısterım dıyroum
Rabbım hayırla kulkanmayı nasıp etsin herkese

Yok ciddi kızar kardeşim de kimseye sesi çıkmaz eşi ile arasını bilemem 😬 hayır yani yaşanıyor o yüzden diyorum. Kardeşimin nasıl yıprandığını görüyorum açıkçası üzülüyorum. Erkeklerde yıpranıyor bence bu süreçte kuzum. Genel bir kanaat işte gelinlik müessesesi. Eşim tek çocuk 😬 ama işte onun da acayip zorluğu var her şeyde sorumluluk bizde yıprandık keşke kardeşleri olsaydı diyorum. Dedikodu her koşulda olacak ya onu çok takmazdım yakalanmasınlar da 😅😂
Tek çocuk apayrı Bi olay 🤭
Amannn delirmesek iyi Üfff darlandım🙄

Kızlar youtube da takip ettigim bi kız var iki bebesine de ayni seyi yaptı zemzem ve ayni ölcüde soda karistirdi ilk emzirmeden önce 1 cay kasigi verdi cocuga ve hic gaz problemi yasamamis ilkinde de simdi heni dogum yalti 2.de de ben yapmayı düsünüyorm acıkcası ne dersiniz😂
Zemzemi hiç duymadımsa canım kuzenim doktor oda soda vermişti 1 çay kaşığı gaz problemi olmasın diye hatta ablam ve kendi kız kardeşide arka arkaya doğum yaptı ama gaz problemi oldu üç bebeğinde hatta benim yeğenimin 3-4 ay sonra gaz problemi geçti hiç uyumuyordu

Yok ya ne sisiricen hepimizde aynı dert var aslında iste bazen daha cok takıyoruz sadece bence suan anlık düsün yapacak bisey yok cünkü onlar senin cocuklarin gidecegin yılda kac kez ki birkac gün kalıp gelirsin hepimiz öyle yapıyoruz yani yoksa ben cocgumu onlarla büyütemem ic ice hic bir sekilde uyusmuyoruz tek ortak noktamiz yok diyebilirim napym diyorum yilda birkac gun oda insallah gecer gider
Aman inşallah yavrum yaa 😔🥴

Valla aynen bu tarz isteyen yapmasın yastığıyla baya uygun ben böyle istemediğimden bakmadım ı yüzden yapayım demiştim

X