2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok iyi ve aşırı tatlıı yaa bebelerinin bu tepkileri okurken çok gülüyorum 😅😅😅
Evet komik oluyor o an ben fark ediyorum zaten o lastikle o şeyi bağlayınca kıpırdanıyorlar yani baskıyı hissediyor yönünü değiştiriyor yer değiştiremese de kıyamam ses kayboluyor. Nst zorlu oluyor bizde o yüzden. Başka gebelerde var bakıyorum gümbür gümbür maşallah hemen alıyorlar kalp sesini hiç kopmuyor da. 😅

Ben de sıkıntıdan sipariş verdim yicek bişiler 😅 yanlıslıkla eşimde kayıtlı olan kartı seçmişim şifre ona gitti iyice uyuz oldum 😅 ne yiceğimi de görmüş oldu 😂 bir de şifreyi atıyor bana 🙈😂 trip moduyum da 😅 içinden demiştir bana trip at evde boyuna ye 🤣🤣
Onu da başına kalkarsın moralimi bozduğun için kendimi toplayayım diye yemeye verdim hep senin yüzünden diye 😅😂 ben olsam öyle yapardım 🤭🤣

Valla bilmiyorum ki kuzum takmamaya çalışıyorum. Birkaç saat uyuyorsam kar kardır diyorum. Sağa dön sola dön geçiyor bir şekilde ama sıkılıyorum yani 😑
Saat on bir buçuk gibi yatağa giriyorum uyumam nerdeyse ikiyi buluyor sonrasında her sağa her sola dönüşte uyanıyorum eşim dönünce yine uyanıyorum saçma sapan bir düzenim oluştu 😂

Evet komik oluyor o an ben fark ediyorum zaten o lastikle o şeyi bağlayınca kıpırdanıyorlar yani baskıyı hissediyor yönünü değiştiriyor yer değiştiremese de kıyamam ses kayboluyor. Nst zorlu oluyor bizde o yüzden. Başka gebelerde var bakıyorum gümbür gümbür maşallah hemen alıyorlar kalp sesini hiç kopmuyor da. 😅
Benmkinin pozisyon hiiç değişmedi hp aynı nst noktası 😅kızlar hiç zorlanmıyor direk aynı yer 😅 üşengeç biri mi olcak acaba ya 😅

Saat on bir buçuk gibi yatağa giriyorum uyumam nerdeyse ikiyi buluyor sonrasında her sağa her sola dönüşte uyanıyorum eşim dönünce yine uyanıyorum saçma sapan bir düzenim oluştu 😂
Benimde öyle ki ben yatağa bir gibi giriyorum dön dön ne zaman uyuyorum bilmiyorum ve dediğin gibi dönmek istediğim de ayıkıyorum dönüp yine dalıyorum. Çok verimsiz geçiyor öyle olunca da. Ve bayadır böyle yani pek nadir çabuk sızdığım

Benmkinin pozisyon hiiç değişmedi hp aynı nst noktası 😅kızlar hiç zorlanmıyor direk aynı yer 😅 üşengeç biri mi olcak acaba ya 😅
😬😅 valla bilmiyorum ki kuzum ben de şey diyorum rahatlarına düşkün olacaklar heralde. Normalde pek hareketli değiller bence rahatsız oldukları içim yapıyor benimkiler 😬

Benimde öyle ki ben yatağa bir gibi giriyorum dön dön ne zaman uyuyorum bilmiyorum ve dediğin gibi dönmek istediğim de ayıkıyorum dönüp yine dalıyorum. Çok verimsiz geçiyor öyle olunca da. Ve bayadır böyle yani pek nadir çabuk sızdığım
Benimde öyle çok nadirdir hemen uykuya daldığım eşime çok özeniyorum o konuda uykum gelmiyor yada uykum kaçti diyor iki üç dakika sonra bakıyorum ki uyuyor 😂 bazen gün içerisinde uykum çok geliyo uyumuyorum ki gece uyuyabileyim ama nafile. En azından şimdi uykumu alabilsem diyorum sonrasında zaten koşturmaca bizi beklyor geceler iyice gündüze girer

X