2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok iyi ve aşırı tatlıı yaa bebelerinin bu tepkileri okurken çok gülüyorum
Evet komik oluyor o an ben fark ediyorum zaten o lastikle o şeyi bağlayınca kıpırdanıyorlar yani baskıyı hissediyor yönünü değiştiriyor yer değiştiremese de kıyamam ses kayboluyor. Nst zorlu oluyor bizde o yüzden. Başka gebelerde var bakıyorum gümbür gümbür maşallah hemen alıyorlar kalp sesini hiç kopmuyor da.

Onu da başına kalkarsın moralimi bozduğun için kendimi toplayayım diye yemeye verdim hep senin yüzünden diye ben olsam öyle yapardım

Valla bilmiyorum ki kuzum takmamaya çalışıyorum. Birkaç saat uyuyorsam kar kardır diyorum. Sağa dön sola dön geçiyor bir şekilde ama sıkılıyorum yani
Saat on bir buçuk gibi yatağa giriyorum uyumam nerdeyse ikiyi buluyor sonrasında her sağa her sola dönüşte uyanıyorum eşim dönünce yine uyanıyorum saçma sapan bir düzenim oluştu

Benmkinin pozisyon hiiç değişmedi hp aynı nst noktası kızlar hiç zorlanmıyor direk aynı yer üşengeç biri mi olcak acaba ya

Saat on bir buçuk gibi yatağa giriyorum uyumam nerdeyse ikiyi buluyor sonrasında her sağa her sola dönüşte uyanıyorum eşim dönünce yine uyanıyorum saçma sapan bir düzenim oluştu
Benimde öyle ki ben yatağa bir gibi giriyorum dön dön ne zaman uyuyorum bilmiyorum ve dediğin gibi dönmek istediğim de ayıkıyorum dönüp yine dalıyorum. Çok verimsiz geçiyor öyle olunca da. Ve bayadır böyle yani pek nadir çabuk sızdığım

Benmkinin pozisyon hiiç değişmedi hp aynı nst noktası kızlar hiç zorlanmıyor direk aynı yer üşengeç biri mi olcak acaba ya
valla bilmiyorum ki kuzum ben de şey diyorum rahatlarına düşkün olacaklar heralde. Normalde pek hareketli değiller bence rahatsız oldukları içim yapıyor benimkiler

Benimde öyle çok nadirdir hemen uykuya daldığım eşime çok özeniyorum o konuda uykum gelmiyor yada uykum kaçti diyor iki üç dakika sonra bakıyorum ki uyuyor bazen gün içerisinde uykum çok geliyo uyumuyorum ki gece uyuyabileyim ama nafile. En azından şimdi uykumu alabilsem diyorum sonrasında zaten koşturmaca bizi beklyor geceler iyice gündüze girer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…