2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Nasılsın canım ?
Kardıyolıjıye gıttıım kuzum ekg cekıldı
Tansıyon takıbım
Epıkrıızm vs gosterdım
Senınkısı psıkolojık bencede dedı
Bırde pazartesi ye randevuı verdı eko cekıkecekmıs
Hergun tansıyon ılacını muhakkak 1 kere de olsa al dedı
Şımdı dun kı gıttıgım sakınlestırrıcı ıgne cıger gelısımı vs demıstım ya 3 gun takıp oraya gıdıyroum canım
Gece 4 e kadar toplasak 1 saat uyumusumdur okadar ıyı geldıkı uyanınca dınc ve mutlu hıssettım sonrası ama kabus oldu yıne capıntılar yatamamamk uyuyamamak salon yatak odası arası gezmek anıden uykudan fırlamak derken sabah ettım yıne bakalık sımdı ne dıyecek dr

Yoktu canım. Normalde iki ay önce. Sorun düzenli artması geçen seferden daha yüksek sanırım bir daha kan vermemi ister haftaya bilmiyorum yine de tabii dönerse yazarım sizede
Cnm ins düzene girer Allah'ım hayirlisuyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin 30 haftadan sonra basliyous herşey ya yaşadıkça öğreniyoruz her anımız tedirginlik

Cnm şükür ins böyle böyle uykun düzene girer ins güzel haberler alirsin

Ah kuzum uykusuzluk çekmek hiç kolay değil. Birde birbirini besliyor bu döngü uykusuzluk -gerginlik-uykusuzluk inşallah kırılır bir noktada. Allah yardımcın olsun

Cnm ins düzene girer Allah'ım hayirlisuyla evlatlarımızı kucağımıza almayı nasip etsin 30 haftadan sonra basliyous herşey ya yaşadıkça öğreniyoruz her anımız tedirginlik
Aynen yavrum ilk 12 hafta ile 30 dan sonrası tedirginlik haftaları Size de çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin eşine de kendini korumaya çalış. İyi beslen

Ah kuzum uykusuzluk çekmek hiç kolay değil. Birde birbirini besliyor bu döngü uykusuzluk -gerginlik-uykusuzluk inşallah kırılır bir noktada. Allah yardımcın olsun
Aminn kuzumm dr bana dün sen cıldırmıs sın artık agırda covıd gecıırmıssın bellı dıo
Kadın oyuzden caktı hemen ıgneyı sırf bebegın gelme suresı uzasın kuveze gırmesın dıe

Arada yine hemşiresine hatırlat canım unutma gibi bir durum olmasın

Çok geçmiş olsun canım tam grip mevsimi sen kendine dikkat et

Aynen yavrum ilk 12 hafta ile 30 dan sonrası tedirginlik haftaları Size de çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin eşine de kendini korumaya çalış. İyi beslen
Valla oyleymis ilk 12 hafta gecince yalan degil bi oh cekmistim korkuyorum simdi yine aynı korkular basladı bide bizim kız arada bi sessizlige bürünüyor cok korkuyorum dün cok sessizdi 1 2 yalandan vurdu gitti gece boyu rüyalarla ugrastm kac kere hareket etmesi lazim aceba 10 felan diyorlar ama doktora gitmemek icin kendimi cok zor tutuyorum valla

Kızlar dunku basladıgım K. D dr una gıttım yaoılan ıgnen etkısını sordu soyledım
Yıne yazdı olmazsa yarın sabah yıne gel dedı
Sakınlestırıcı + cıger gelıstırıcı
Ama ben aksam esımle gıdıp yaptırırm beynım sersem gıbı zaten ıgne etkııs ıle daha cok sersem oluyor kv burda ama yıne de guvenemedım kendıme aksam yaptırırım dedım
Dr um boyle boyle bıraz zaman kazanmak ıstıyroum dedı en aızndan 20 gun daha bebegın kucuk yoksa cınayet gıbı bısey olur dedı ALLAH KORUSUN bakalım yenı ıgnelerım ve benımle nasıl surec bekliyor
Vucud patlamalar yasıyor
Srn yasadıgın panıknatagı uzun sure yasayacaksın dedı hemen gecmeyecek dedı
Bırde covıdden vucudun cigerlerin bı toparlansın dedı
Ama delırdım artık dedıgıın yerde mecbur alıcaz artık dedı
Sımdılık boyle sızı sevıyroum kendınıze dıkkat edın kızlar

Aminn kuzumm dr bana dün sen cıldırmıs sın artık agırda covıd gecıırmıssın bellı dıo
Kadın oyuzden caktı hemen ıgneyı sırf bebegın gelme suresı uzasın kuveze gırmesın dıe
Covid de psikolojik sorunlar bırakıyor kuzum. Annem de diyor çok gerginim hastalıktan bu yana aşırı sinirliyim korkuyorum da gitmeye doktora. Bu tarz etkileri bir yıla kadar oluyormuş. Rabbim şifa versin. Kuzunun hürmetine

Canim Allah im insallah bol bol sabır ve sifa versin insallah dayanırsın en azından bu ay cıkar cok zor zamanlar gecirdin geciriyosun insallah elisa bebek ilac gibi gelecek sana inanıyorum az daha sabret

Kızlae hepinizin meşguliyeti var biliyorum ama mobilyacı benim ahşap kulnu bulamıyormuş nasıl oluyorsa. Bana görseller attı ben de birini seçicem sonradan artık yatak alınca değiştirsek değişcez. Size de atim Bi yardımcı olurmusunuz haber bekliyor benden. Hep yatak odası kulpu gibi geldi bunlar bana yaa

Eklentiler

• IMG-20211104-WA0006.jpg
    130,9 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20211104-WA0005.jpg
    150,3 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG-20211104-WA0004.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 33
  • IMG-20211104-WA0003.jpg
    92,3 KB · Görüntüleme: 32
  • IMG-20211104-WA0002.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG-20211104-WA0001.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 31
Valla yuvarlak secersen sol alt üclüden birisi olabilir uzun sececeksen sag alttakilerden birisi olabilir hani pembe gibi bide yanindaki mavi gibi mi ne hatta sifonyer bi ondan bi ondan renkli güzelde olabilir benceen degisenee kadar durur bence

Eklentiler

• Screenshot_20211104-114055_Chrome.jpg
    94,3 KB · Görüntüleme: 35
  • Screenshot_20211104-114006_Chrome.jpg
    74,3 KB · Görüntüleme: 36
İkisi de yüksek aralıklar değişiyor laboratuvar a göre Alt üst sınırın iki katı nerdeyse ast ise 1.5 katı kadar.
Kusura bakma canım o ara mobilyacı aradı onla ilgili resim attım sana yazmadan. Yüksek ozamn epey benim de en başta öyleydi ama sen sık sık hatırlat unutabilirler yoğunluktan falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…