2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Off hadi yaa 😐 napcakmışsın peki bunun için
Doktora gönderdim canım bakalım ne diyecek. Önce ilaçlarımı keser sanırım. Bu kez de bebekler beslenmez. İki türlü sıkıntı. Allah büyük bakalım 🤲🏻 şeker çıkınca tahmin ettim bunu açıkçası.İnsülin yapıyor ☹️ Onu kesemeyeceklerine göre vitaminleri filan keser yumurta filan yeme der dener sanırım bir iki hafta düşmezse doğuma alıyorlar genelde ama bilmiyorum yine de bakalım inşallah olumlu haberler alırım 🤲🏻

Doktora gönderdim canım bakalım ne diyecek. Önce ilaçlarımı keser sanırım. Bu kez de bebekler beslenmez. İki türlü sıkıntı. Allah büyük bakalım 🤲🏻 şeker çıkınca tahmin ettim bunu açıkçası.İnsülin yapıyor ☹️ Onu kesemeyeceklerine göre vitaminleri filan keser yumurta filan yeme der dener sanırım bir iki hafta düşmezse doğuma alıyorlar genelde ama bilmiyorum yine de bakalım inşallah olumlu haberler alırım 🤲🏻
Allah a emanet olun kuzum hayırlısıyla inşallah bir sorun olmaz korktuğun gibi bakalım ne dicek doktorun haber ver bize de 🙄

İnşallah bebişerin sağlıkla sıhhatle zamanında gelir kuzum sana ve onlara bir sıkıntı yaratmadan. O kadar ilaç kullandıkki zaten bunlar büyük ihtimal onların etkileri
Amiin kuzum. Progesteron kullanırken de böyle yükselmişti. Ama o zaman takmadı doktor gerçekten düştü. Şimdi insülin yapıyor büyük oranda. Onun kesilme durumu yok. Bakalım inşallah doktor dönerse yazarım 🤲🏻 Sorun çıkmaz inşallah 🤲🏻

Şimdi eve geldim kızlar..
Kalp atışını duyduk şükür sıkıntı yok..
SAT a görede uyumlu çıktı 8+1

İki kanama alanı halen var.biraz büyümüşler biri 17mm,biri 18 mm olmuş..
bulunduğum ildeki acile gittim.zaten yoğun bir progestan takviyesi alıyorsunuz.prolutanıda çarşamba vurulmuşsunuz.fazla progestan karaciğerlerinizide etki edebilir..Israr ettim biraz en azından kalçadan progestan yapın diye ama yapmak istemediler...
İsterseniz yatıralım ama sadece kanama takibi yapabiliriz.Herhangi bir iğne vuramayız dediler
Bende çıkmak istedim.O zaman sıvı takviyesi verelim dediler çıkaralım.serumum bitti çıktım..

Pembe akıntım bir kez oldu hastaneye gittiğimde kahveye dönmüştü yine..

Yarın doktorum bakalım ne diyecek🙏🏼
Çok şükür kalp atışını duyuyrsan gerisi düşünmemeye calis ins lekelerde kalmayacak

Günaydın kızlar yarı uyku uyuyabildim eşim hastalandi gözü kanlandi üstüne grip oldu sabah dr.a gitti gözü bulasiciymis grip te olmus üstüne benimde burnum akmaya başladı eşim maskeli oturuyor ins bana geçmez😔 kızımın herseyini yıkadım onlar duruyor hafta içi oda gelecek Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🤲🤲

X