2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Büyük ihtimalle eşine gel beni al demiştir o da itiraz edememiştir. Aslina bakarsan erken erken kimseyi istememekte haklisin doğum sonrasıda kalacaklar zaten ben simdiden strese boguldum ne olacak diye
Evi bk da götürse ben erken kimseyi istemiyordum ama anlayan olmadı işte. En yakının bile anlamıyor

Xiomi mop pro clean şu an biraz zamlanmislar .bu süpürgenin yüzünden bir sürü şeyden kısıntı yapmak zorunda kaldım silme ozelligi olmazsa belki daha uygun olur alirsan araştırma yap mutlaka
Öyle bir şey alınca diğerinden fedakarlık yapmak zorunda kalıyorsun sağ ol kuzum bakayım

valla hele bir de max ta çalıştırınca efsane çekim gücü çok şükür kuzum işte Allah razı olsun almışlar darısı isteyenlere olsun inşallah

Park yatak hangisine bakıyosun ben park almış olsaydım elele alıcaktım 1000 tl ye düşmüştü iki gün önce
Kuzum ben e bebekte nuna markasınınkine bakıodum elele gibi olan modeller biraz büyük kaba gelio bana ama bilmiyorum annemler alcaktı işte bişi derse babam uygun fiyatlıya bakcam artık ebebek in markası da uygun a gelio

Şimdi eve geldim kızlar..
Kalp atışını duyduk şükür sıkıntı yok..
SAT a görede uyumlu çıktı 8+1

İki kanama alanı halen var.biraz büyümüşler biri 17mm,biri 18 mm olmuş..
bulunduğum ildeki acile gittim.zaten yoğun bir progestan takviyesi alıyorsunuz.prolutanıda çarşamba vurulmuşsunuz.fazla progestan karaciğerlerinizide etki edebilir..Israr ettim biraz en azından kalçadan progestan yapın diye ama yapmak istemediler...
İsterseniz yatıralım ama sadece kanama takibi yapabiliriz.Herhangi bir iğne vuramayız dediler
Bende çıkmak istedim.O zaman sıvı takviyesi verelim dediler çıkaralım.serumum bitti çıktım..

Pembe akıntım bir kez oldu hastaneye gittiğimde kahveye dönmüştü yine..

Yarın doktorum bakalım ne diyecek

Çok şükür canım.
Rahim büyüdükçe oluyo ve olacak sanırım bu kanama alanları.
Önemli olan bebeğe bir zarar vermemesi.
Elhamdulillah, kalp atışını duymuşsun.
İçin rahat etmiştir.
Sabah zaten kontrolün vardı, gideceksin ona değil mi?

Kuzum çok geçmiş olsun böyle şeyler oluyor malesef bebişler kolay değiliz biz diyolar bize hepsi geçecek inşallah canım dinlenmene dikkat et sen dr un ne diyecek bakalım

Ahh kuuzm anne olmak ıste boyle bısey heo tedırgın hep endıselı kac aydır bıtmedı benım korkularım da dogacak bekkıde bugun yarıın yıne cok korkuyorum rabbık esırgesın evlatlarımızı

Canım benim çok şükür inşallah doktorun da güzel şeyler sölicek Allahın izniyle

Kuzum benim Rabbim sağlıkla şu kanama alanlarından kurtulmayı nasip etsin

Gözünaydın Canım
Sağlıkla devam eder inşallah güzel haberlerini alacağız doktorundan çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…