2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla yuvarlak secersen sol alt üclüden birisi olabilir uzun sececeksen sag alttakilerden birisi olabilir hani pembe gibi bide yanindaki mavi gibi mi ne hatta sifonyer bi ondan bi ondan renkli güzelde olabilir benceen degisenee kadar durur bence
Benim aklıma gene en yatan bunlardı sen de bunları mı demek istedin. İşaretledim bak

Eklentiler

• IMG_20211104_114027.jpg
    IMG_20211104_114027.jpg
    131,4 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20211104_114104.jpg
    IMG_20211104_114104.jpg
    95,3 KB · Görüntüleme: 38
Kusura bakma canım o ara mobilyacı aradı onla ilgili resim attım sana yazmadan. Yüksek ozamn epey benim de en başta öyleydi ama sen sık sık hatırlat unutabilirler yoğunluktan falan
Estf. Evet en başta benimde öyle idi progesteron iğne yapıyormuş. Sonra düzelmişti şimdi işte artıyor hayırlısı bakalım kuzum ya hatırlatırım

Şimdi eve geldim kızlar..
Kalp atışını duyduk şükür sıkıntı yok..
SAT a görede uyumlu çıktı 8+1

İki kanama alanı halen var.biraz büyümüşler biri 17mm,biri 18 mm olmuş..
bulunduğum ildeki acile gittim.zaten yoğun bir progestan takviyesi alıyorsunuz.prolutanıda çarşamba vurulmuşsunuz.fazla progestan karaciğerlerinizide etki edebilir..Israr ettim biraz en azından kalçadan progestan yapın diye ama yapmak istemediler...
İsterseniz yatıralım ama sadece kanama takibi yapabiliriz.Herhangi bir iğne vuramayız dediler
Bende çıkmak istedim.O zaman sıvı takviyesi verelim dediler çıkaralım.serumum bitti çıktım..

Pembe akıntım bir kez oldu hastaneye gittiğimde kahveye dönmüştü yine..

Yarın doktorum bakalım ne diyecek🙏🏼
Geçmiş olsun. Benim de kanamam olduğunda sabah akşam göbekten Prolutex iğne yaptığım için ekstra Progestan vermek istememişti doktorum. "Yapılacak bir şey yok. Zaten yüksek doz kullanıyorsun. Eve git yat dinlen" demişti. Yemek yeme ve tuvalet hariç ayağa kalmıyordum. Koltukta uzanıp ayaklarımı koltuğun yaslanma kısmının tepesine kaldırıyordum. 9 hafta bitene kadar yattım. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın

Kızlar dolabı da attım şimdi size. Bak benim işaretleyip attığım model var ya iki tane biri papatyalı biri onun düzü. Papatyalı yı sevdim ben aslında tam çocuk odası olur uyar diye ama dolap kapağı da hareketli ya ikisi de hareketli olur mu ki dedim

Eklentiler

• IMG-20211104-WA0009.jpg
    IMG-20211104-WA0009.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 40
Covid de psikolojik sorunlar bırakıyor kuzum. Annem de diyor çok gerginim hastalıktan bu yana aşırı sinirliyim korkuyorum da gitmeye doktora. Bu tarz etkileri bir yıla kadar oluyormuş. Rabbim şifa versin. Kuzunun hürmetine 🤲🏻
Ewet dr da dedı benımkıler sürü halınde sagolsun lar gelıyorlar her ezanlar da dua edıyroum
Gunahsız bebegımın hurmetıne sifa yarabbımmm dıe bakalım neyselrse mevlam guzel eyler
Hastanedede cok dua edıyrodum evımdeyım cok sukurr
Insallah bu faslı da hayırlısı ıle atlatırsam bebegımı kucagıma alıp 🤲🤲🥰🥰❣️❣️🎊🎊

Canim Allah im insallah bol bol sabır ve sifa versin insallah dayanırsın en azından bu ay cıkar cok zor zamanlar gecirdin geciriyosun insallah elisa bebek ilac gibi gelecek sana inanıyorum az daha sabret
Sagoll kuzumm yaa destek oluyorsunuz herbırınız zaten rabbımde sızlerı bunaltıp daraltmasın ıyıkı varsınız 🙏

Kızlar dolabı da attım şimdi size. Bak benim işaretleyip attığım model var ya iki tane biri papatyalı biri onun düzü. Papatyalı yı sevdim ben aslında tam çocuk odası olur uyar diye ama dolap kapağı da hareketli ya ikisi de hareketli olur mu ki dedim
Olur canım bence

Ewet dr da dedı benımkıler sürü halınde sagolsun lar gelıyorlar her ezanlar da dua edıyroum
Gunahsız bebegımın hurmetıne sifa yarabbımmm dıe bakalım neyselrse mevlam guzel eyler
Hastanedede cok dua edıyrodum evımdeyım cok sukurr
Insallah bu faslı da hayırlısı ıle atlatırsam bebegımı kucagıma alıp 🤲🤲🥰🥰❣️❣️🎊🎊
Amiiiin amin kuzum inşallah 🤲🏻 Hayırlısı ile daha güzel şeyleri konuştuğumuz zamanlar gelecek🤲🏻 Bebeni alıp gezmelere gideceksin 🤗

Gayet güzel olur bnce

Kızlar youtube da takip ettigim bi kız var iki bebesine de ayni seyi yaptı zemzem ve ayni ölcüde soda karistirdi ilk emzirmeden önce 1 cay kasigi verdi cocuga ve hic gaz problemi yasamamis ilkinde de simdi heni dogum yalti 2.de de ben yapmayı düsünüyorm acıkcası ne dersiniz😂

Günaydın kızlar yarı uyku uyuyabildim eşim hastalandi gözü kanlandi üstüne grip oldu sabah dr.a gitti gözü bulasiciymis grip te olmus üstüne benimde burnum akmaya başladı eşim maskeli oturuyor ins bana geçmez😔 kızımın herseyini yıkadım onlar duruyor hafta içi oda gelecek Allah hepimizin yardımcısı olsun 🤲🤲🤲
Geçmiş olsun canım

X