2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ölçüsü ney bunun. Bir de ön taraf çıkabiliyomu. Ben biraz daha ileriye yönelik olsun diye o şekilde istiyorum da

Hayırlısı Allah nasip ederse diyelim

Dolansın kız ne yapcan. Sen yine süpürürsün illa ama sürekli yapamazsın ki yarın bebe olduğunda onun toz tüy yutmasını istemediğim için özellikle mantıklı geliyor bana.
Kuzum onun bir saatte yaptığını ben on dk da süpürürüm aşırı kolay gelio iki başlık değşiyorum hemen koltuk yatak toz bile alıo yani o yüzden bana rahat gelio herkesin bi tarzı var bişi diyemem çalışıo olsam ama robot tercih ederdim Saolsun yarım gün abla gelio büyük süpürgeyi açıo iki gün ama benim saçım uzun çok dökülür falan hergün ben açıp süpürüorum çünkü öyle bi manyağım işte

Ölçüsü ney bunun. Bir de ön taraf çıkabiliyomu. Ben biraz daha ileriye yönelik olsun diye o şekilde istiyorum da
Hiç bilgi yazmıo işte bunlarda illa dm den falan sormak gerekio sormadım ben ama şöyle benim baktıklarımın hepsinde kapısı ortadan veya yandan oluyo sonra 1,5 yaş gibi kapıyı çıkarttırıp hatta diğer yanlarınıda sökenler oluyo kendi inip çıkmalı oluyo vs. O zaman 20 yaşına kadar bile kullanılır Ben zaten alırsam 190 ölçülü almayı düşünüyorum kendimde yanında yatabiliyim diye

Ay yok iyi yapıyorsun her gün istiyor ev açıkçası süpürülmeyi ama hamile iken yok süpürmedim. Öbür türlü de evde değilim diye

Ay yok iyi yapıyorsun her gün istiyor ev açıkçası süpürülmeyi ama hamile iken yok süpürmedim. Öbür türlü de evde değilim diye
Riske atmaya gerek yok canım boşver zaten son aylar bende almam elime zaten ilk aylarda almadım hiç hep abla yaptı yani İnşallah imkan olurda alırsınız robottan kuzucum ya kolaylık olur

Ya benim süpürgemi Görümcem ler almanyadan almıştılar maşallah iyi çekiyo taş gibi de. Ama ağır ve pratik değil boruları bile o yüzden hafif olsun diye dysonu hevesliyodum da bakalım
Benim makine de cok agir iste dyson da güzel saglam kullanisli insallah ilerde aliriz ne deyim hep böyle gitmez ya heralde

Heh evet ben de öyl, ölçüyü 90*190 tut ki baya bi ileri yaşa kullanır

Benim makine de cok agir iste dyson da güzel saglam kullanisli insallah ilerde aliriz ne deyim hep böyle gitmez ya heralde
Gitmez heralde
Haftasonu almaya gidiyor eşim anneceğizini.sinirlenmiycem. Annemi çağırcam ben de gelince de takılsın ikisi. Gerçi benim annem uzun kalmaz kalmayı sevmez. Ufff

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…