2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gitmez heralde 😁
Haftasonu almaya gidiyor eşim anneceğizini.sinirlenmiycem. Annemi çağırcam ben de gelince de takılsın ikisi. Gerçi benim annem uzun kalmaz kalmayı sevmez. Ufff
Sinirlenme bosver germe bebisleride eni sonu gelecekler yapacak bisey yok annenin orda olmasida avantaj olsun oda gelir arada gecer zaman öyle sıkma canını

Yaa anlat bakem kız😅
İlk evlendik beş altı ay falan geçti ilk büyük kavgamız bana sinirlendi çok fena süpürgeye bi vurdu duvara çarptı süpürge neyse sonra barıştık tabi 😂 allahım sonra bi baktım süpürge çalışmıo kırılmış beyni bozulmuş bilmem ne daha yeni çeyizimden yani dedim ertesi gün süpürge çalışmıo banane dedi ortada bırakmasaydın süpürge falan alamam 😂 kimseye söyleyemiyorum vurdu süpürgeye diye de dedim düştü yataktan 😂😂 neyse gittim annemin kırılmış belki yirmi yıllık fantom süpürgesi vardı çekmio bile yani parke çizen cinsten onu kullandım ıslak bezle çözüyodum işi napıyım, nerdeyse bir buçuk yıl inat etti almadı bana biliyomusun ben de hiç alalım demedim gıkımı çıkarmadım sonra tamam dedi ne istiyosan al bende haklı olarak dyson ı istedim 😂😂 büyük süpürgeyi de yaptırdım o fırsattan istifade iki süpürgeli oldum bi anda yani 🤣🤷🏻‍♀️

Sinirlenme bosver germe bebisleride eni sonu gelecekler yapacak bisey yok annenin orda olmasida avantaj olsun oda gelir arada gecer zaman öyle sıkma canını
Resmen kendi keyiflerine göre. Rahat edemeyeceğimi söylediğim halde bunu yaptı. Görür o bendeki suratı bundan sonra. Gerçi bu sefer de hep annem gelince surat yapıyon olur

Süpürsün yeter bence ya. Silenler çok iyi değil imiş diyorlardı ne kadar su alacak ki kiri her yere sürer. Ama sürekli çalışır evi turlarsa kıl toz tüy için çok iyi olur. Bakalım dediğin gibi zor ama nasip olur bir fırsat çıkarsa gözüm var
Canim ben 2 ay önce falan aldim silmesi çok işlevli değil ama güzel süpürüyor silmesi toz alir gibi diyelim.benim eşimin bana hiç yardimi dokunmaz başta lekelenmem gelirken bi kaç kez ev süpürmek zorunda kaldı birazda baskı yapınca almak zorunda kaldı 😊ama Allah var tahmin ettiğimden daha çok işime yaradi bu süpürge annemde dyson var cidden çok güzel süpürüyor o ayri bi olay ama ben hamilelikten dolayi bunu tercih ettim belki bebek oluncada işime yarar çünkü kimsenin bana faydasi yok 😊kampanyaları falan takip et mutlaka işine yarar

Gitmez heralde 😁
Haftasonu almaya gidiyor eşim anneceğizini.sinirlenmiycem. Annemi çağırcam ben de gelince de takılsın ikisi. Gerçi benim annem uzun kalmaz kalmayı sevmez. Ufff
Sıkma canını illa ki gelicekti zaten yokmuş gibi davranırsın evde git bebişlerin eşyalarıyla oyalan falan hamilesin sonuçta dinlenceksin de kimse bişi bekleyemez de diyemez de 😐 bişi olursa burdan deşarj olursun kuzum ☺️

Sıkma canını illa ki gelicekti zaten yokmuş gibi davranırsın evde git bebişlerin eşyalarıyla oyalan falan hamilesin sonuçta dinlenceksin de kimse bişi bekleyemez de diyemez de 😐 bişi olursa burdan deşarj olursun kuzum ☺️
Niye bu kadar sinir oldum ben ekstra yaa anlamadım. Off

Resmen kendi keyiflerine göre. Rahat edemeyeceğimi söylediğim halde bunu yaptı. Görür o bendeki suratı bundan sonra. Gerçi bu sefer de hep annem gelince surat yapıyon olur
İste yukari tükürsen bıyık asagı tükursen sakal anlamak mi istemiyorlar cok ilgincler valla annesi ne diyor belki hemen gelmek.istemez daha var diye sordu mu hic

İlk evlendik beş altı ay falan geçti ilk büyük kavgamız bana sinirlendi çok fena süpürgeye bi vurdu duvara çarptı süpürge neyse sonra barıştık tabi 😂 allahım sonra bi baktım süpürge çalışmıo kırılmış beyni bozulmuş bilmem ne daha yeni çeyizimden yani dedim ertesi gün süpürge çalışmıo banane dedi ortada bırakmasaydın süpürge falan alamam 😂 kimseye söyleyemiyorum vurdu süpürgeye diye de dedim düştü yataktan 😂😂 neyse gittim annemin kırılmış belki yirmi yıllık fantom süpürgesi vardı çekmio bile yani parke çizen cinsten onu kullandım ıslak bezle çözüyodum işi napıyım, nerdeyse bir buçuk yıl inat etti almadı bana biliyomusun ben de hiç alalım demedim gıkımı çıkarmadım sonra tamam dedi ne istiyosan al bende haklı olarak dyson ı istedim 😂😂 büyük süpürgeyi de yaptırdım o fırsattan istifade iki süpürgeli oldum bi anda yani 🤣🤷🏻‍♀️
Ohh iyi yapmissin 1.5 yılda iyi sabretmissin valla ama sonucu deymis kapmıssn dysonu😂

Canim ben 2 ay önce falan aldim silmesi çok işlevli değil ama güzel süpürüyor silmesi toz alir gibi diyelim.benim eşimin bana hiç yardimi dokunmaz başta lekelenmem gelirken bi kaç kez ev süpürmek zorunda kaldı birazda baskı yapınca almak zorunda kaldı 😊ama Allah var tahmin ettiğimden daha çok işime yaradi bu süpürge annemde dyson var cidden çok güzel süpürüyor o ayri bi olay ama ben hamilelikten dolayi bunu tercih ettim belki bebek oluncada işime yarar çünkü kimsenin bana faydasi yok 😊kampanyaları falan takip et mutlaka işine yarar
Bende çok işe yarayacağını düşünüyorum kuzum ya. İyi yapmışsın valla benim eşimde yapmaz. Bende yapmadım çok zorladım açıkçası hamilelik sürecinde. Hadi neyse dedim ama bebişler için de daha sağlıklı olur diye istiyorum bakalım. Hangi marka senin kuzum. Ben silme özellikli değil sadece süpürme olsun yeter.

Bu arada ben yine şoklara girdim cumartesi günü 1399 olan park yatak bugün 1599 olmuşşş off napcaz bilmiyorum 😐 bir de herşeyi online almaya karar verdim bazı şeyler yirmi otuz lira fark edio ebebekle trendyol arasında. teknolojik şeyler hele 100 liradan fark başlıo
Park yatak hangisine bakıyosun ben park almış olsaydım elele alıcaktım 1000 tl ye düşmüştü iki gün önce

Bende çok ile yarayacağını düşünüyorum kuzum ya. İyi yapmışsın valla benim eşimde yapmaz. Bende yapmadım çok zorladım açıkçası hamilelik sürecinde. Hadi neyse dedim ama bebişler için de daha sağlıklı olur diye istiyorum bakalım. Hangi marka senin kuzum. Ben silme özellikli değil sadece süpürme olsun yeter.
Xiomi mop pro clean şu an biraz zamlanmislar .bu süpürgenin yüzünden bir sürü şeyden kısıntı yapmak zorunda kaldım 😂silme ozelligi olmazsa belki daha uygun olur alirsan araştırma yap mutlaka

Valla ben dyson almıştım pandemi başında elim ayağım yani öyle söliyim ablamlarda var robot mobot ama ben kullanamam sinir oluyorum tıngır tıngır evde bi tekme atarım on dk da süpürüyom on dk da kovasız fısfıslı mop um var bitti gitti tam tembel işi 😂
Dyson dan ben de memnunum kesnlkle büyükk rahatlık 5 dk flan sürüyo evi süpürmek ve her gün süpüresin geliyor. Mopla Sildikten sonra da su kirlenmiyor öyle tozu çekiyor makine helal olsun dedim. Ayrıca koltukları ve yatağı da çektiğimde iyiki almışım dedirtti. Yataktan bir toz çekiyor aman allahım didim 🙊

X