2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aniden bişe olsa nasıl alıp gelirim diyor çok sinirliyim unutmaya çalışıyorum gerçekten çok sinirliyim
Aniden birşey olsa annenler yanında zaten doğumdan bir kaç gün sonra alıp gelir yani bunu niye bu kadar problem yapıyor. Boşver takma hiç sinir stres olma son zamsnlarımız artık bebişleride etkilemeyelim minnoşlarımızı düşünüp mutlu olalım

Çok erken değil mi ya niye bu kadar acele ediyor
Çoğu kendilerinden yük kalksın diye Annelere atacaklar topu ama evdekini düşünen yok. Benim mesela kayınvalide bakacak ama ben hemen ilk aylarda gelsin istemiyorum açıkçası bu kendi annem için de geçerli iilk 40 gün olabilir asıl bana çalışmaya başlayınca lazım.

Yaa Allah yardımcınız olsun canım ne deyim insallah hersey güzel gider

Kuzum şu an ne durumdasın bir tek sen biliyorsun ne desek boş. Hangi karara varırsan var Rabbim feraha erdirsin yardımcın olsun. Sağ Salim atlatmayı nasip etsin

Cidden bazen anlam vermek zor oluyor birde insan rahat etmiyor yani belki kırılmayacak şeyden bile kırılacak birşey buluyorlar yine kendi annelerimize nazımız geçiyor ama kv için aynı şeyi söyleyemiyorum inşallah kimsenin kalbi kırılmadan bu süreç biter

Hayır bir de sizi bilmem ama ben hassas hissediyorum kendimi. Her şey bana yük geliyor. Normal zamanda takmayacağım şeyi ben takacağım burası aşikar bir de kayınvalide olunca. Ben kendi eşimi çekemiyorum her şeyi batıyor. Yeri geliyor kendi annem batıyor. Onlar kendi ile kıyaslıyorlar belki ama biz çok yıprandık. Hamilelik hastalık değil ama biz aylarca hastalık çektik gibi oldu. Rabbim bizlere bebelerimize sağlık versinde bu günlerde geçer inşallah. Ne yapalım kalp kırılır filan ama geçer bir şekilde

O da heves ediyo gelsin işimizi yapar evi bk götürüyor diyor. Heves ediyorsa kendi keyfine geliyo ozamn. Sen beni anlamıyorsan bişey demiyorum daha dedim. Benim tarafıma gelince niye böylr yapıyon isyemiyon sen diye kavga ettik yani. Sinirden dişimi sıka sıka hal oldum. Bunlar gerçekten anlayışsız. Çoğu hemde. Hepsinin türlü türlü tuhaflıkları var. Çocuklar çocuk. Neyse sakinim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…