2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın kızçeler🥳
33. Haftayı bugun itibariyle bitirmiş bulunmaktayım çok şükür. Yarın 34. Hafta ile devam ediyorum Allahın izniyle 30+5 te gelen ağrının benim hareketlerimi bir miktar kısıtlamam için bir işaret olarak geldiğini düşünüyorum 💭 inşallah sonuna kadar içimde büyümeye devam eder minik yavrum 😊🤲

Bu arada kızlar Allahını seven üstüme KIZ ismi atsın 😅 bu iş bizim evde kaos oldu artık bi isim seçemiyoruz kafayı yedik çok istediğim bi isim vardı en başından beri onun anlamı de kötü çıkınca mecburen elendi 🤧
Günaydnn kuzum pıtır pıtır büyüyordur o sen merak etme 🤲🏻
Ben de bugün 31 oldum 😊 doktor dedesine gidicez bugün Allah nasip ederse.
Biz isimleri son anda çat diye karar verdik desem 😂

Günaydın canım ben normalde kramplı biryimdir. Ama bu kaburga ağrılarından dolayı flan magnezyuma erken baslamıştım 18. Haftada gibi bişidi. Ve o kdr cok kaburga ağrım vardıki (bu arada pervane açık yattıgım için üşütmeymiş) dahiliye dr u d vitamini de kullan demişti o günden beri de extra her gün d vitamini de kullanıyorum ve hiç kramp yaşamadım Allaha şükür. D vit etkisi de oldgunu düşünüyorum. Süt guruplarını da çook fazla tüketiyorum tahlillerde de magnezyum kalsiyum vs hep iyi çıktı. D vit kullanıyomusun merak ettim
12.haftadan beri d vit ve demir kullanıyorum canım 18 de felan da bas agrisi yuzunden magnezyuma baslamisti ama eksik kaliyor galiba d viti ekmege damlatip yiyorum emilim mi gec oluyor aceba

Kavga ettik zaten unutmycam bu yaptığını.
Artırsın doktor yaa sor da. Bak benimki artınca o yönde şikayetlerim azaldı
Bosver sıkma canını hic aman getirsinlerde rahat etsinler ne deyim valla ne anlıyolarsa bu nisan olayi bitsin belki hemen bile gelir benimki de🙄

Canım benim sol o konuda çok fena bir de hiç dile getirmedim doktora hissizlik oluyor diz kapaktan yukarıda. His yok hani keçe gibi derler ya öyle oluyor ara ara. Sonra geçiyor sonra yine. Gebelikte olabiliyor diye üzerinde durmadım açıkçası. Sürekli sola ya da sağa yatmaya çabalamaktan oluyor bacaklarda bence
Yaa olabilir aslinda bilmiyorum ki inan fitil icin 15 dk yatıyorum ya sirtustu bi ohh cekiyorum dedigin gibi cok agriyor ama sabaha karsi oluyor ozellikle bende diz altı uyanirsam ne ala uyanmaz uykuda yakalanirsam agrisina kivrandıriyor resmen simdi cok zor yuruyorm bakalim kontrol 15 inde sorucam bi

En az 3 kere degistirdik bastan beri desem😂kız ismi özellikle daha zormus bence
Biz her gün bi isin koyuyoruz sonra tokalaşıyoruz eşimle o zman hayırlı olsun mu olsun flan diyip kararlaştırıyoruz sonra ben 1 gün içinde o isme bişi buluyorum ve vazgeçiyoruz 😅 artık dün en son gel yemin içelin flan dedik mecbur kalalım dedik yani 🤣 hatta dedim isimli bişi yaptıralım değiştiremeyelim 😅

Yaa olabilir aslinda bilmiyorum ki inan fitil icin 15 dk yatıyorum ya sirtustu bi ohh cekiyorum dedigin gibi cok agriyor ama sabaha karsi oluyor ozellikle bende diz altı uyanirsam ne ala uyanmaz uykuda yakalanirsam agrisina kivrandıriyor resmen simdi cok zor yuruyorm bakalim kontrol 15 inde sorucam bi
Hımm benim dizüstü öyle oluyor kuzum. Dediğin gibi sırtüstü dönersem ferahlıyorum. Sor bakalım ne diyecek

Biz her gün bi isin koyuyoruz sonra tokalaşıyoruz eşimle o zman hayırlı olsun mu olsun flan diyip kararlaştırıyoruz sonra ben 1 gün içinde o isme bişi buluyorum ve vazgeçiyoruz 😅 artık dün en son gel yemin içelin flan dedik mecbur kalalım dedik yani 🤣 hatta dedim isimli bişi yaptıralım değiştiremeyelim 😅
Ne guzel sizin koycak isimler bulabiliosunuz benim kocanin capkinligindan hic bi isim koyamicaktim alfabe de harf kalmamis cunku 🤪 direk enteresan bi isim bulmak zorunda kaldim o yuzden 😂😂😂

Günaydın kızçeler🥳
33. Haftayı bugun itibariyle bitirmiş bulunmaktayım çok şükür. Yarın 34. Hafta ile devam ediyorum Allahın izniyle 30+5 te gelen ağrının benim hareketlerimi bir miktar kısıtlamam için bir işaret olarak geldiğini düşünüyorum 💭 inşallah sonuna kadar içimde büyümeye devam eder minik yavrum 😊🤲

Bu arada kızlar Allahını seven üstüme KIZ ismi atsın 😅 bu iş bizim evde kaos oldu artık bi isim seçemiyoruz kafayı yedik çok istediğim bi isim vardı en başından beri onun anlamı de kötü çıkınca mecburen elendi 🤧
Gunaydin kuzum benden de su ara begendigim kiz isimlerinde sayiyim sana 🥰

Bade
Ela
Dila
Alara
Leyla
Doğa
Mihre
Şu an aklıma gelenler bunlar 🥰

Kızlar eve net hala gelmedi o yüzden çok sık giremiyorum size soruyla geldim şimdi bana
Bir göğüs kremi
Bir burun aspiratör markası ve
Bir de süt artırıcı çay ismi istiyorum onları almadım daha 🤔
Canım sorduğun 3 şeyi henüz bende almadim, göğüs için, zeytinyağı ve ayva çekirdeği şimdilik düşünüyorum, süt arttırıcı çay olarak rezene yi biliyorum.

X