2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar eve net hala gelmedi o yüzden çok sık giremiyorum size soruyla geldim şimdi bana
Bir göğüs kremi
Bir burun aspiratör markası ve
Bir de süt artırıcı çay ismi istiyorum onları almadım daha
cnm benim arkadaşımın gözüslerinden çok prblemi olmuştu ilk doğumunda.ikinci doğumunda e vitamini kullanmaya başladı doğumdan 1 ay önce kullanmaya başlamıştı.iyi gelmişti istersen bir araştır..

Sağ ol kuzum şükür daha iyiyiz sen nasılsın
İlaç ve yemek yiyince vücudum senfoni orkestrası gibi başlıyor.ağrılar oradan oraya geçiyoraaa diyorum bağırsak ağrı saatim gelmiş

şükür ilk günlere nazaran biraz daha iyiyim.gece saatlerinde azda olsa rahatlıyorum..
İnşallah geçecek..kalp sesini duymak için sabırsızlanıyorum..

Gunaydnnn kızlarr ay ben surekli krampla uyaniyorum sol bacagin agrisi gecmeden sag basladi bugun cok zorlamiyorum yürürken mg de iciyorum niye böyle sıklastı ki acebaa
Günaydın canım ben normalde kramplı biryimdir. Ama bu kaburga ağrılarından dolayı flan magnezyuma erken baslamıştım 18. Haftada gibi bişidi. Ve o kdr cok kaburga ağrım vardıki (bu arada pervane açık yattıgım için üşütmeymiş) dahiliye dr u d vitamini de kullan demişti o günden beri de extra her gün d vitamini de kullanıyorum ve hiç kramp yaşamadım Allaha şükür. D vit etkisi de oldgunu düşünüyorum. Süt guruplarını da çook fazla tüketiyorum tahlillerde de magnezyum kalsiyum vs hep iyi çıktı. D vit kullanıyomusun merak ettim

İnşallah kuzum ilk haftalar biraz zor sıkıntılı vücut adapte olmaya çalışıyor. Sağlıkla geçsin Muayenen ne zaman ?

Günaydın kızçeler
33. Haftayı bugun itibariyle bitirmiş bulunmaktayım çok şükür. Yarın 34. Hafta ile devam ediyorum Allahın izniyle 30+5 te gelen ağrının benim hareketlerimi bir miktar kısıtlamam için bir işaret olarak geldiğini düşünüyorum inşallah sonuna kadar içimde büyümeye devam eder minik yavrum

Bu arada kızlar Allahını seven üstüme KIZ ismi atsın bu iş bizim evde kaos oldu artık bi isim seçemiyoruz kafayı yedik çok istediğim bi isim vardı en başından beri onun anlamı de kötü çıkınca mecburen elendi

Gunaydnnn kızlarr ay ben surekli krampla uyaniyorum sol bacagin agrisi gecmeden sag basladi bugun cok zorlamiyorum yürürken mg de iciyorum niye böyle sıklastı ki acebaa
Canım benim sol o konuda çok fena bir de hiç dile getirmedim doktora hissizlik oluyor diz kapaktan yukarıda. His yok hani keçe gibi derler ya öyle oluyor ara ara. Sonra geçiyor sonra yine. Gebelikte olabiliyor diye üzerinde durmadım açıkçası. Sürekli sola ya da sağa yatmaya çabalamaktan oluyor bacaklarda bence

Kızlarım bir de saat 3 te müsait olanlar için böyle bir etkinlik var ücretsiz ilkadımlarım.com üzerinden kayıt açıyorsunuz sonra katılıyorsunuz faydalı bilgiler olacagını düşünüyorum

Eklentiler

• 1BD2BAF0-8573-40B8-85A0-8DA63C442866.jpeg
    77 KB · Görüntüleme: 29
Günaydın yavrum hayırlı olsun sağlıkla Allah kavuştursun herkesi sırasıyla B harfi ile demiştim yanlış hatırlamıyorsam değil mi ?
Birce
Beril
Beren
Biray
Bilgün
Begüm
Ne bileyim b ile de isim zormuş

Artık B den de vazgecicez sanırım Berende okeydik aslında liseden beri hep kızımız olursa Beren derdik ama kızımız olacagını öğrendikten sonra bi arayışa girdik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…