2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydnn kuzum pıtır pıtır büyüyordur o sen merak etme
Ben de bugün 31 oldum doktor dedesine gidicez bugün Allah nasip ederse.
Biz isimleri son anda çat diye karar verdik desem

12.haftadan beri d vit ve demir kullanıyorum canım 18 de felan da bas agrisi yuzunden magnezyuma baslamisti ama eksik kaliyor galiba d viti ekmege damlatip yiyorum emilim mi gec oluyor aceba

Kavga ettik zaten unutmycam bu yaptığını.
Artırsın doktor yaa sor da. Bak benimki artınca o yönde şikayetlerim azaldı
Bosver sıkma canını hic aman getirsinlerde rahat etsinler ne deyim valla ne anlıyolarsa bu nisan olayi bitsin belki hemen bile gelir benimki de

Yaa olabilir aslinda bilmiyorum ki inan fitil icin 15 dk yatıyorum ya sirtustu bi ohh cekiyorum dedigin gibi cok agriyor ama sabaha karsi oluyor ozellikle bende diz altı uyanirsam ne ala uyanmaz uykuda yakalanirsam agrisina kivrandıriyor resmen simdi cok zor yuruyorm bakalim kontrol 15 inde sorucam bi

12.haftadan beri d vit ve demir kullanıyorum canım 18 de felan da bas agrisi yuzunden magnezyuma baslamisti ama eksik kaliyor galiba d viti ekmege damlatip yiyorum emilim mi gec oluyor aceba
Ben ocean sprey kullanıyorum kuzum her gün bi fıs geçen bitti devam etçekmiyim bilmiyorum cuma bi sorayım kontrolde

En az 3 kere degistirdik bastan beri desemkız ismi özellikle daha zormus bence
Biz her gün bi isin koyuyoruz sonra tokalaşıyoruz eşimle o zman hayırlı olsun mu olsun flan diyip kararlaştırıyoruz sonra ben 1 gün içinde o isme bişi buluyorum ve vazgeçiyoruz artık dün en son gel yemin içelin flan dedik mecbur kalalım dedik yani hatta dedim isimli bişi yaptıralım değiştiremeyelim

Hımm benim dizüstü öyle oluyor kuzum. Dediğin gibi sırtüstü dönersem ferahlıyorum. Sor bakalım ne diyecek

Ne guzel sizin koycak isimler bulabiliosunuz benim kocanin capkinligindan hic bi isim koyamicaktim alfabe de harf kalmamis cunku direk enteresan bi isim bulmak zorunda kaldim o yuzden

Gunaydin kuzum benden de su ara begendigim kiz isimlerinde sayiyim sana

Bade
Ela
Dila
Alara
Leyla
Doğa
Mihre
Şu an aklıma gelenler bunlar

Kızlar eve net hala gelmedi o yüzden çok sık giremiyorum size soruyla geldim şimdi bana
Bir göğüs kremi
Bir burun aspiratör markası ve
Bir de süt artırıcı çay ismi istiyorum onları almadım daha
Canım sorduğun 3 şeyi henüz bende almadim, göğüs için, zeytinyağı ve ayva çekirdeği şimdilik düşünüyorum, süt arttırıcı çay olarak rezene yi biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…