2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar eve net hala gelmedi o yüzden çok sık giremiyorum size soruyla geldim şimdi bana
Bir göğüs kremi
Bir burun aspiratör markası ve
Bir de süt artırıcı çay ismi istiyorum onları almadım daha
Deneyimleme şansım olmadığı için fayda zarar değerlendirmesi yapamıycam ama. Lansinoh aldım ben. Olaki fayda göremedim. Ayva çekirdeğinden jel yapacağım.
Aspiratör de baby plus kini aldım onda marka aramana gerek yok amaç belli zaten

Aynen cnm mesela ben bir kaç marka çatlak kremi kullandım fayda etmedi mustelanin kini aldım çok fayda sağladı maksat neler olabilir olacağını bilmek saol bilgi için çay konusunu bilmiyorum hiç olmadı onuda dr.a sorarım

Süt arttırıcı Çay varmış onları diyorum ama nasıl iyiler mi bir yan etkisi varmı o içindeki bitkilerde bilmiyorum o yüzden sordum
Heee onda da aklımda 2 tane var baya olumlu dönüş sağlayan. Ama dediğin gibi doktora sorsak iyi olur onları

Eklentiler

• Screenshot_20211102_235342_trendyol.com.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 22
  • Screenshot_20211102_235142_trendyol.com.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 25
Canımmm iyi olmana çok sevindim. Ağrılarının ara ara olması normal. Bende de aynısı olmuştu. Artmaması önemli. Bir de kanama miktarının artmaması. Bir dahaki kontrolün ne zaman peki?
doktor böyle bir bilgi vermemişti bana sen söylemeseydin kafama takırdım herhalde..
kahve akıntım bitti arada krem akıntı geliyor sadece..
perşembe günü nasipse gideceğiz..

inşallah cnm..progestan ve estroferm midemi mahvediyordu..şimdi sürekli yatıyorum ya birde bu gaz problemi çıktı inşallah geçecek..
cnm yaa o kadar halsiz oluyorum ki mide ağrımdan inan buraya bile iki günde bir bakabiliyorum saolasın..

Kuzucum Allahın izniyle seninle beraber bebeğin sağlıkla devam edicek ağrılarda geçicek herşey geçicek iyi düşün kuzum az sabır çok ama çook sevindim maşallah barikallah
inşallah cnm ya..ben çekmeye razıyım kucağımaz sağlıkla alayım da..

3. ayın bitmesine gün sayıyorum ewt doğrudur cnm gebeliğin verdiği rahatsızlığı ilçaların etkisi de etkileniyor. ilaçları aldktan sonra başlıyor ciddi ağrılarım inşallah ilaçlar bitince geçecek

maşallah elisaya ve annesine
cnım doktorun doğru düşünmüş çok yoruldun bu süreçte sezeryan daha sağlıklıdır belki bu durumda
psikiyatra randevu alman iyi olmuş biraz rahatlabilirler seni..

cnm geçmiş olsun daha iyisindir umarım..
eşin içine geçmiş olsun..

maşallah kızına..gözün aydın cnm sağlıkla ilerlesin inşallah..

maşallah elisaya ve annesine
cnım doktorun doğru düşünmüş çok yoruldun bu süreçte sezeryan daha sağlıklıdır belki bu durumda
psikiyatra randevu alman iyi olmuş biraz rahatlabilirler seni..
Yokkuzumm o eskı artık ondrnangıtktım bıniş cıkmadı
Sımdı nolıjıye düşündük

aman kizlar sicak su torbasina dikkat edin gecen gun ayagimda patladi allahtan kalin corap vardi hafif yanikla atlattim
cnm geçmiş olsun..bende arada kullanırım ama sıfr patlar korkusuyla havlu sararım ve çok çok sıcakta doldurmam..ama geçekten insan kullanırken tırsıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…