2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Olsun eline gelmiş en iyi bilgi sende 😂 yıkanır diyorsan alacağım 😂
Bebeğim link bırakıyorum incele, ben yıkıcam yani kumaş çünkü taş gibi ürün 😂
Benim aldığım bu büyük olan :
Madame Coco uygulamasında senin için bir şey buldum!

Camilla Kumaş Sepet - Ekru

Küçüğü olanda bu ;
Madame Coco uygulamasında senin için bir şey buldum!

Camilla Kumaş Sepet - Ekru

Benim o başlarda progestan mı kullanıyorduk bişey daha vardı estrofem heralde ozaman çok şişti ve kurudu çatlar gibi oldu. O dönem çatlak kremimden oralara da sürmüştüm açıkçası ama şimdi yok öylr bişe.
Bu arada göğüs ucu kremini doğumdan belli bir süre önce kullanmaya başlamak gerekiyordu sanki öyle hatrlıyorum. 2 hafta olabilir
2 hafta diyorlar ama zeytinyagı sürmeye karar verdim mecbur kalmazsam krem kullanmayım diyorum benim ki bildigin kenarlardan gitti oyle az felan degil hani😅

Belki de koca göbeğimle mi kıyaslıyorum bilmiyorum ama yumuş yumuş duruyor öyle 😂😬 normalde de ödem tutan biriyimde artık her sabah el ayak şiş ve karıncalanarak ayaklanıyorum. İnşallah artmaz 🤲🏻🙂
Ayy kuzucum aminnn yaa az kaldı azzz çok heyecanlııı iyi şeyleri düşünelim Allahın izniyle 🥰 annen ne zaman gelioo

Canımm yaa 11.45 te dr uma randevvum var şu gecelerı ıcın bana bısey yapsın yoksa bırgun bayılıcam 😩 bırde Elısamı goreyım 🥰😃🤲
Kuzummm çok şükür bugün evindeydin 🙏🏻 ve çok şükür bebeni gördün 🥰🤗 geceleri hepimiz için zor sanırım artık... Senin için biraz daha fazla tabi, bakalım belki Dr çözüm Bi şey söyler 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Kızlarr sımdı cıktım muaneden
Elisa kızımız 1800 küsür dedı
Cok şükür bır sıkıntı gorunmedı suyu eşi vs
Ama dogum icin ben senı normale zorlayamam cok yıprandın dedı
37 bıtıyor 38.haftada sezeryan le yapalım dogumu dedı yoksa cok zorlanırsın dedi
Fıbromıyeljı vs. Gece uykusuzluklar ım ıcın de psikiyatr a yönlendirdi
Iyı olmaz yoksa mudahalr etmek laızm
Gecmısınde de Yasadıkalrın dogumların sıkıntı stres şu dönemlerden gecmen senı cok zorladı oyuzden destekk almanı önerırıım yoksa daha da zorlanırsın dedı
Saat 13.00 da psikiyatr a randevu aldık sımdı onu beklıyoruz
Ama cok şükür en azından bebeggım dunya dan bı haber o buyumeye devam
Dr um dıo sen ne yasasan yaşa o ıcerı de kendı dunyasında buyumeye devam annesı dıo 🤲🧿🥰❣️
Çok sevindim kuzucum gözünüz aydın bebeğin de sağlıklı inşallah sağlıklı gelicek sonra herşey geride kalıcak Allahım izniyle 🤲 psikiyatr iyi olmuş iyi gelsin inşallah sana 🤲🧿

Ben bi bana bi haller oldu zannediyordum 😁çok gerginim her an kötü bişey olacak hissi var,herşeyi kafaya takıyorum en basit şeyler gözümde büyüyor mesela kadin gelecek ev temizlenecek bu bana çok büyük bir mesele gibi geliyor. Neyse gelio geçici hisler diyelim😂ama insanlar beni gerecek orasini anladim şimdiden bebek doğunca eve gelmeye çalışacaklar diye kafa kuruyorum neyse daha neler neler var anlatmayim en iyisi 😂
Hepsi var. Ah ah ev temizliği en gözümde büyüttüğüm konu. Doğum sonrası curcuna yine öyle düşünüyorum 😬

Helal olsun valla kayınvalidene tadını alıyorsan yiyeceksin her şey vaktiyle canım. Sonra canın çekse ne ki önce yediğim sevdiğim şeyleri diyetten bağımsız söylüyorum aynı zevkle yiyemiyorum. Yemeninde zamanı var. Obez olup dolaşalım değilde sıfır beden olma gibi de bir arzum yok. Sıfır beden olduğum zamanlarda oldu ama dikkat ederek filan değil öyle bir dönemimdi geçti gitti kilo da aldım verdim de olsun yani
Öyle valla kuzum insanın ağız tadı olsun yeterki. Ben covid oldugumda çoook zorlanmıştım bu tat koku kaybından 1 ay falan geri gelmedi ve yemek yerken ağlıyordum tadı yok diye çok tuhaf bir duyguydu. Allahım diyorum gercekten ne kadar önemliymiş yedıklernden tat almak öbür türlü tatmin de olamadıgın için karnın doymuyor ve yemek istemiyorsun bu durum da aşırı stres ve sinir yapıyor. Gerçekten bir daha yaşamak nasip olmasın öyle kalıcam sanmıştım. Hafif hafif gelmeye başlayınca dünyalar benim olmuştu 😍😍😍

Bu kitabı okumanın vakti gelmiştir artık diyebilir miyiz 🙈🙈🙈 dr bana 1 aralıktan sonra artık doğsa da bir sıkıntı olmaz dedi bugun de 1 kasım oduguna göre en az bi 4 haftam kalmış oluyor 🙊 Allahım neler söylüyor benim bu ağzım ben miyim bu son haftaları kalan kişi aaa duyduklarıma inanamıyorum 🙉 😂😂

Eklentiler

• B0420C01-A5F6-4B2A-95F3-06C23FFBCAFB.jpeg
    B0420C01-A5F6-4B2A-95F3-06C23FFBCAFB.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 30
X