2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Belki sana aynı geliodur büyüyodur 😂😂 günümüz günümüze tutmuo yapıo demekki ödem kuzum 😅 hayırlısıyla bi doğurun inşallah bakalım fıss diye sönceksiniz 😂
Belki de koca göbeğimle mi kıyaslıyorum bilmiyorum ama yumuş yumuş duruyor öyle 😂😬 normalde de ödem tutan biriyimde artık her sabah el ayak şiş ve karıncalanarak ayaklanıyorum. İnşallah artmaz 🤲🏻🙂

Yaaa kime ne Allah Allah oh ne güzel sağlıklı doğsun diceklerine herşeye eleştiri ya bu insanlar ezik kompleksli insanlar aynıları onlara da yapılmıştır o yüzden hıncını çıkartıyodur 🤬 boşver takma kafana hiç öyle de bir verirsin ki o kiloyu koşturmaktan zaten ki ayrıca vermesen ne olcak kime ne ki 🤷🏻‍♀️
Valla bende artik kimseye bisey demiyorum kendilerinin basina hic gelmemis gibi davraniyoelar esimde diyor bosver yillarca bugunu bekledik kiloyu mi kafana takican die cok onemsemiyorum artik bnde safece buraya döküyorm icimi😅

Öyle ne yapsan laf diyecek biri çıkacak Nasreddin Hoca nın eşeğe binme hikayesi gibi. Öyle söyleyip geçiyor işte kendince yardım ettiğini ya da kendince ben ne bilgili biriyim beee diyip tatmin oluyor. Duymamaya çalışmak en iyisi işte
Aynen öyle canim bana şimdiden lohusalık stresi basti her kafadan ses çıkacak biliyorum ablam bile konuşmaya başladı umarim sabrimi koruyabilirim

Kızlarr sımdı cıktım muaneden
Elisa kızımız 1800 küsür dedı
Cok şükür bır sıkıntı gorunmedı suyu eşi vs
Ama dogum icin ben senı normale zorlayamam cok yıprandın dedı
37 bıtıyor 38.haftada sezeryan le yapalım dogumu dedı yoksa cok zorlanırsın dedi
Fıbromıyeljı vs. Gece uykusuzluklar ım ıcın de psikiyatr a yönlendirdi
Iyı olmaz yoksa mudahalr etmek laızm
Gecmısınde de Yasadıkalrın dogumların sıkıntı stres şu dönemlerden gecmen senı cok zorladı oyuzden destekk almanı önerırıım yoksa daha da zorlanırsın dedı
Saat 13.00 da psikiyatr a randevu aldık sımdı onu beklıyoruz
Ama cok şükür en azından bebeggım dunya dan bı haber o buyumeye devam
Dr um dıo sen ne yasasan yaşa o ıcerı de kendı dunyasında buyumeye devam annesı dıo 🤲🧿🥰❣️

Kızlar benim bez ıslak mendil falan koymalık organizerim geldi aşırı güzel yani çok çook tavsiye ediyorum keçeden falan güzel öyle söliim size makinede falan yıkanıo sapasağlam ve derin ve büyük herşeyi alır içine 😂
Bak buda guzelmis kullanisli olur herseyini koyarsin basucunda duruverir

Aynen öyle canim bana şimdiden lohusalık stresi basti her kafadan ses çıkacak biliyorum ablam bile konuşmaya başladı umarim sabrimi koruyabilirim
Öyle öyle bir de aşırı duygusal oldum ben sormayın 😬 sürekli ıslak göz dolaşmam inşallah her denileni kafaya takıp

37 bıtıyor 38.haftada sezeryan le yapalım dogumu dedı yoksa cok zorlanırsın dedi
Gecmısınde de Yasadıkalrın dogumların sıkıntı stres şu dönemlerden gecmen senı cok zorladı oyuzden destekk almanı önerırıım yoksa daha da zorlanırsın dedı
Dr um dıo sen ne yasasan yaşa o ıcerı de kendı dunyasında buyumeye devam annesı dıo 🤲🧿🥰❣️
Ay bebişin iyi olmasına çook sevindim yavrum 🤗❤️ Doktorunun önceden önlem alması bu konuşmayı yapması da çok güzel bence. Hadi sağlıkla gelsinler vakitlice inşallah 🤲🏻

Masallah prensese bncede doktorun cok haklı gelisimi normal oldugu surece 38de erken degil bnce psiiyatri konusunda da cok iyi yapmışsn yasadiklarin kolay degildi en azindan bi yol gösterir sende rahatlrsn sukur testinde negatife döndü bebisinde iyi az kaldı gelmesine insallah bundan sonra hersey cok daha güzel olacak🤗

Öyle öyle bir de aşırı duygusal oldum ben sormayın 😬 sürekli ıslak göz dolaşmam inşallah her denileni kafaya takıp
Ben bi bana bi haller oldu zannediyordum 😁çok gerginim her an kötü bişey olacak hissi var,herşeyi kafaya takıyorum en basit şeyler gözümde büyüyor mesela kadin gelecek ev temizlenecek bu bana çok büyük bir mesele gibi geliyor. Neyse gelio geçici hisler diyelim😂ama insanlar beni gerecek orasini anladim şimdiden bebek doğunca eve gelmeye çalışacaklar diye kafa kuruyorum neyse daha neler neler var anlatmayim en iyisi 😂

Valla bende artik kimseye bisey demiyorum kendilerinin basina hic gelmemis gibi davraniyoelar esimde diyor bosver yillarca bugunu bekledik kiloyu mi kafana takican die cok onemsemiyorum artik bnde safece buraya döküyorm icimi😅
Evet bende öyle bi yazı gördüm instagram da bugünler için çok çabaladık Allah bize nasip etti bir de bizim arkamızda hala çabalayanlar var herşeyi göze alanlar var bebekleri olsun diye, ne çatlak ne kilo hiç birşey önemli değil ağzı olan konuşuo diyip geçicez işte bizi bizden başkası anlamaz iyi yapıosun kuzucummmm 🥰

Benimde cok buyumedi ama catladi biliyo musun🙈
Benim o başlarda progestan mı kullanıyorduk bişey daha vardı estrofem heralde ozaman çok şişti ve kurudu çatlar gibi oldu. O dönem çatlak kremimden oralara da sürmüştüm açıkçası ama şimdi yok öylr bişe.
Bu arada göğüs ucu kremini doğumdan belli bir süre önce kullanmaya başlamak gerekiyordu sanki öyle hatrlıyorum. 2 hafta olabilir

X