2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Dur yolluyorum 🙈😂 şöyle travel set olarak indirime girmiş benim istediğim model tek başına 12bin liraydı bunun ikisini 6.500 aldık. Dün baya araştırdım da bu model yurtdışında baya popüler türkiye de çok yokmuş tam istediğm gbi oldu diğer beğendiklerimin de fiyatları uçmuştu çok alamıcaktık zaten 😐
Kuzum denedin mi internetten mi aldın ? Denediyseniz bize de uyar boy olarak cnku 😇

Kızlarım kuzularım
Geldim evımdeyım
Duş aldım
Yemegımı yedım
Bır. Guzel uzandım dınlendim
Bakalım hayırlısı ınsallah bundan sonra hersey en iyı sekılde gelısır
Bı daha oralara gıtmek zorunda kalmam
🤲🤗❤️🥳 Hepınızden allah razı olsun 🤲
Oh çok şükürrr çok sevindim Allahım evine kuvaştırdı inşallah zamanı gelince kızına da kavuşcaksın şimdi kendi gücünü toplama zamanı 🥰🤲🧿

Eki Görüntüle 2943055 Eki Görüntüle 2943056 Eki Görüntüle 2943057 Eki Görüntüle 2943058 Eki Görüntüle 2943059 Eki Görüntüle 2943060
Evet kızlar benimkiler böyle bir de hastaneye götürdüklerim var işte şampuan bez ıslak mendil filan onlar da büyük tekerlekli saklama kaplarında. Gerçekten pek kıyafet almadım ben. Bunlar içerisinde 3-6 ay ve hatta 6-9 ay bile var birer parça. Trikolar çok ama giyemezler o kadar hırka yelek diye annem göndermişti onları hurçla dolapta tutuyorum yıkamadım da bu sene giyemezler büyük oluyor seneye olursa olur olmazsa geri gönderirim kardeşlerimin bebeleri olursa inşallah kullanırlar 🤲🏻 Bir tane çıngırak var sadece bir tane daha alırım oyuncak gibi şeyler de yok yani. Small organizerler boşta kaldı tahmin ettiğim üzere açınca zaten kullanışlı gelmemişti bir tane orta boy alsam daha iyiymiş neyse ben kullanırım olmadı bakalım. Böylece yerleşmeyen bir şeyler kalmadı ortalıkta pek. Tek tük şeyler. Hastane çantasındakiler girerse dolar zaten bu şifonyer küçüleni kaldırır önünden alırım lazım oldukça. Rabbim sağlıkla kullanmak nasip etsin 🤲🏻
Yaaa amaaaa bu nee buuu 🥰 paşalar geliyorrr inşallahhh çok güzel olmuş kuzum sağlıkla kullanmak nasip olsun inşallah 🤲🥰🧿

kızlar sizede bebek aşağı baskı yapıp idrara sıkışıklık oluyormu ya 2-3gündür sürekli bu haldeyim helede ayaktayken acaba sadece baskıdan mı yoksa enfeksiyon mu oldu kontrolümde 9nda sağlık ocağına gidip tahlil vermekte hiç istemiyorum😏

kızlar sizede bebek aşağı baskı yapıp idrara sıkışıklık oluyormu ya 2-3gündür sürekli bu haldeyim helede ayaktayken acaba sadece baskıdan mı yoksa enfeksiyon mu oldu kontrolümde 9nda sağlık ocağına gidip tahlil vermekte hiç istemiyorum😏
Ahh ahh ben 6.aydan beri böyleyim benim ki hiç yukarı çıkmadı ki sağolsun hep aşağıda kıpır kıpır. Tabi sıkışıklığı hiç bitmiyor sürekli tuvaletim varmış gibi

Ahh ahh ben 6.aydan beri böyleyim benim ki hiç yukarı çıkmadı ki sağolsun hep aşağıda kıpır kıpır. Tabi sıkışıklığı hiç bitmiyor sürekli tuvaletim varmış gibi
çok kötü ya gerçekten benimde başı aşağıda bayadır hep baskı var ama artık iyice zorluyor geçen gün dışarıda yürüyemeyecek hale geldim durdum yolun ortasında 🙈 daha 2 ay var napıcam böyle bilmiyorum

bende çok oluyor canım dün doktor kontrolü vardı hatta bebek ayakları aşağı tarafta dedi idrar tahlili kültürü istedi

Kızlarım kuzularım
Geldim evımdeyım
Duş aldım
Yemegımı yedım
Bır. Guzel uzandım dınlendim
Bakalım hayırlısı ınsallah bundan sonra hersey en iyı sekılde gelısır
Bı daha oralara gıtmek zorunda kalmam
🤲🤗❤️🥳 Hepınızden allah razı olsun 🤲
çok şükür canım evinde rahat rahat dinlenirsin insanın evi gibisi yok gerçekten

X