2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Her sene oylama var kimse geçmek istemiyor 😅 belediye bastırıyor tabii bu sene yine oldu toplantı oylama dedim eşime bu sene hiç kabul etme pisliği ile uğraşacak durumda değilim. Ona harcayacak para da yok. Yaa ısınmada pahalı ama banyo ve tüp olayı iyi doğalgaz da işte. Seneye artık mecburuz demiş yönetici bakalım 🙄
Aynen ama bu seneyi atlat Bi sen. Hem pisliği işi gibi hem maddiyatı çok zorlar mecbur ne zman derlerse ozaöan geçersiniz artık

Ben denedim içinde beklettim iki saat kadar suyu. Akıtma olmadı şükür ama kızlar diyim bu katlanırlar pek uzun ömürlü değil gibi maalesef yer tutmadı çok sevdim ama diğerleri sağlam oluyor
Eşimle ilk geldiğinde sadece açtık plastik katlanan yerlerinde yırtık parlak dalan varmı diye de. Ozamn biz de aynı şeyi düşündük aslında aç kapa aç kapa nolcak katlanan yerler deforme olcak çok uzun süreli olmuycak. Ama Bi yandan da diyorum sonuçta pahalı bu hani diğerlerine göre kısacık sürede deforme olabilecek Bi üründen de yapmazlar dayanıklılığı da vardır illaki. Bakalım yaşayıp görücez artık

Eki Görüntüle 2942983 Bir de soru ile geldim şöyle bir alt değiştirme yapmıştı anacuğum. Bunu da yıkadım yastığın azıcık pofiliği gitti ama yanıma alayım diyorum bunu yastığını emzirirken filan kullanırım inşallah nasip olursa diğerini de alt değiştirmede filan ya da bilemiyorum. Bir tane daha var ama iki tane taşımak anlamsız geliyor ne dersiniz. Bir de kendinize nevresim takımı alacakmısınız. Evde her şey çift kişilik resmen tek kişilik çeyiz de var ama dantel filan kıyamam. Bir tane tek kişilik set alsam mı? Kullandırtırlar mı ?
Annem özendi, illa dantelli çarşaf yapacağım dedi
Istemedim ama o çok isteyince yap madem dedim dantelli yastık ve çarşaf takımım hazır 😚
Evde yatağıma sererim , hastaneye çarşaf falan götürmeyi düşünmüyorum.

Kızlarım kuzularım
Geldim evımdeyım
Duş aldım
Yemegımı yedım
Bır. Guzel uzandım dınlendim
Bakalım hayırlısı ınsallah bundan sonra hersey en iyı sekılde gelısır
Bı daha oralara gıtmek zorunda kalmam
🤲🤗❤️🥳 Hepınızden allah razı olsun 🤲
Ay hadi bakalım, çok şükür canım. 🤲
Çoooooook sevindim. 🥰
Evin şifa olsun sana. 🙏

Eşimle ilk geldiğinde sadece açtık plastik katlanan yerlerinde yırtık parlak dalan varmı diye de. Ozamn biz de aynı şeyi düşündük aslında aç kapa aç kapa nolcak katlanan yerler deforme olcak çok uzun süreli olmuycak. Ama Bi yandan da diyorum sonuçta pahalı bu hani diğerlerine göre kısacık sürede deforme olabilecek Bi üründen de yapmazlar dayanıklılığı da vardır illaki. Bakalım yaşayıp görücez artık
Öyle canım bakalım ilk yaşlarına kadar dayansa inşallah. Aklım açılmayanlarda idi açıkçası ama yer problemi kafamı kurcaladı.

Annem özendi, illa dantelli çarşaf yapacağım dedi
Istemedim ama o çok isteyince yap madem dedim dantelli yastık ve çarşaf takımım hazır 😚
Evde yatağıma sererim , hastaneye çarşaf falan götürmeyi düşünmüyorum.
Evde de kendi yatağımda olurum heralde ya kullanmayacağım 😬 hastane olayını bilmiyorum bakayım bir düşüneyim

5331415A-1146-4BBA-A393-816571F08E33.jpeg
A7C7811D-AAEF-495A-B750-2BF41D90B558.jpeg
C6145E2E-BC60-442B-8AA5-C5A9CDDE03E8.jpeg
91E22F07-ACA2-4FB1-81B7-2DF0E40108EC.jpeg
1EA7F832-4EE7-4D8A-9126-516387F9B804.jpeg
C7F03D55-C8B0-424C-89EF-AEF4EF361C03.jpeg

Evet kızlar benimkiler böyle bir de hastaneye götürdüklerim var işte şampuan bez ıslak mendil filan onlar da büyük tekerlekli saklama kaplarında. Gerçekten pek kıyafet almadım ben. Bunlar içerisinde 3-6 ay ve hatta 6-9 ay bile var birer parça. Trikolar çok ama giyemezler o kadar hırka yelek diye annem göndermişti onları hurçla dolapta tutuyorum yıkamadım da bu sene giyemezler büyük oluyor seneye olursa olur olmazsa geri gönderirim kardeşlerimin bebeleri olursa inşallah kullanırlar 🤲🏻 Bir tane çıngırak var sadece bir tane daha alırım oyuncak gibi şeyler de yok yani. Small organizerler boşta kaldı tahmin ettiğim üzere açınca zaten kullanışlı gelmemişti bir tane orta boy alsam daha iyiymiş neyse ben kullanırım olmadı bakalım. Böylece yerleşmeyen bir şeyler kalmadı ortalıkta pek. Tek tük şeyler. Hastane çantasındakiler girerse dolar zaten bu şifonyer küçüleni kaldırır önünden alırım lazım oldukça. Rabbim sağlıkla kullanmak nasip etsin 🤲🏻

Kızlarım kuzularım
Geldim evımdeyım
Duş aldım
Yemegımı yedım
Çok şükür kuzum Allah bir daha yaşatmasın. Çabucak toparlan inşallah 🤲🏻❤️

Eki Görüntüle 2943055 Eki Görüntüle 2943056 Eki Görüntüle 2943057 Eki Görüntüle 2943058 Eki Görüntüle 2943059 Eki Görüntüle 2943060
Evet kızlar benimkiler böyle bir de hastaneye götürdüklerim var işte şampuan bez ıslak mendil filan onlar da büyük tekerlekli saklama kaplarında. Gerçekten pek kıyafet almadım ben. Bunlar içerisinde 3-6 ay ve hatta 6-9 ay bile var birer parça. Trikolar çok ama giyemezler o kadar hırka yelek diye annem göndermişti onları hurçla dolapta tutuyorum yıkamadım da bu sene giyemezler büyük oluyor seneye olursa olur olmazsa geri gönderirim kardeşlerimin bebeleri olursa inşallah kullanırlar 🤲🏻 Bir tane çıngırak var sadece bir tane daha alırım oyuncak gibi şeyler de yok yani. Small organizerler boşta kaldı tahmin ettiğim üzere açınca zaten kullanışlı gelmemişti bir tane orta boy alsam daha iyiymiş neyse ben kullanırım olmadı bakalım. Böylece yerleşmeyen bir şeyler kalmadı ortalıkta pek. Tek tük şeyler. Hastane çantasındakiler girerse dolar zaten bu şifonyer küçüleni kaldırır önünden alırım lazım oldukça. Rabbim sağlıkla kullanmak nasip etsin 🤲🏻
Çoooooooook güzel görünüyorlar canım. 🥰
Ellerine sağlık. 🙏
Sağlıkla kullansın paşalar. ❤️

Kızlarım kuzularım
Geldim evımdeyım
Duş aldım
Yemegımı yedım
Yaa cok sevindim canım benim gözün aydın gelmis gecmis olsun bugünler bebisede kendine de cok iyi bak 🥰

Eki Görüntüle 2943055 Eki Görüntüle 2943056 Eki Görüntüle 2943057 Eki Görüntüle 2943058 Eki Görüntüle 2943059 Eki Görüntüle 2943060
Cook guzeller canim benim masallah eline saglik 🥰

X