2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben de geçen hafta bi rüya gördüm. Rüyamda Gece uyanıyorum ama karnımın içi boş hamile değilmişim. Derken bi hışımla kalkıyorum, ablamı görüyorum beşiğin başında. Ablam beşikte bebekle ilgileniyor. Bebek doğmuş, onu böyle süslü püslü giydirmişler Beşikte uyutuyolardı. Bu senin bebeğin dediler, ben de ne zaman doğum yaptım diye sordum. Sen uyuyordun, o zaman doğdu dediler. Hangi aydayız, ekim mi, kasım mı diye soruyorum Bebek pembeli beyazlı gayet sağlıklı görünüyordu. Sonra annem geliyor yanımıza. Böyle bi rüya, sonra gerçekten uyandım, hemen karnımı yokladım Allah hayra çıkarsın rüyalarımızı

Ay Allah hayırlara yazsın kuzum yaa Bi de bu dönemlerde daha çok etkileniyoruz rüyalardan

Memeyi tutması daha iyi aslında eğer düzen kurulabilirse herkeste o kadar farklı ki. Birini emzirirken diğeri uyuyor olabiliyor onu doyurup sonra diğerini emzirmekte olur dediğin gibi ağlar durmaz önce sağdığından verirsin olursa eğer belki hiç olamayacak mama vereceksin belki çok az olacak birini emzirir diğerine mama verir sonra tam tersi yaparsın yani gerçekten ne olacak zaman gösterecek inşallah o günlere gelelim sağlıkla

Nasıl sallıyoz artık Bi kaç hafta önce nasıl heyecanlıydık azaldı ya ihtiyaçlar
Yok kız ben zaten gitmiyorum biliyorsun. Biraz aşı olunca gevşedim. Bir de sadece müslin bakacağım açıkçası olursa olur olmazsa kahve yapar içerim kahve karaciğere iyi geliyormuş ay bahanemde var. Doktora söyledim o kadarcık kafein bebeğe ulaşmaz bile dedi. Çay kaşığı ile yapıyorum ben karaciğere de ulaşmaz sanırım

Kız sen bana niye sormuyon bu bimde vardı zaten. Güle güle kullan kuzu bakalım sen memnun kalacakmısın biz alıp geri vermiştik
Valla bunu almak aklimda yoktu cünkü yorumlar yarı yariya ucuzda degil cok 250 tl karaca 600 tlydiama yorumları iyiydi tabi benim koca bunu duyunca kuvetle beraber bunu da almis insallah güzel cıkar

Ayy kahve dedin de ben dün koca bardak Jacobs içtim
Son zamanları daha dikkat etmem gerekirken Bi yerlerim kalktı
Aaa öyle miymiş karaciğerimizin şadrı kaydı zaten onlara iyi bakalım

Karacadan alacagımı duyan kocam bim bim gezmis ve bulmustur
bizde de bunun aynısından var. Eşim evlenmeden önce almış, evlenirken evi yerleştirdiğimde elime geçmişti. Tedaviye başladığımızda Ona her akşam havuç suyu sıkıyordum. Biraz yer kaplıyo ama parçaları kolay takılıp çıkarılıyor, yıkaması da kolay. Sağlıklı günlerde kullanın canım

Tsk edermAaa sevindim insallah bizimki de iyi cıkar bj aletler azcik şans isi galiba

Ayy kahve dedin de ben dün koca bardak Jacobs içtim
Son zamanları daha dikkat etmem gerekirken Bi yerlerim kalktı
Aaa öyle miymiş karaciğerimizin şadrı kaydı zaten onlara iyi bakalım
Ben shell kahvesi çok severim kendi markası var makine kahvesi ama gerçek süt kullanıyorlar tadını seviyorum baya tabii benim sürekli wc ihtiyacım var dedim dayanamayacağım gir istasyona of nasıl kahve kokmak wc ler bile. Öldüm bittim. Eşim dedi alayım bir kere den bir şey olmaz yok yarın Türk kahvesi içerim ben dedim göz yaşım pıt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…