2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gunaydinlar bim ganimetlerimi paylaşayım ..Eki Görüntüle 2941842
günaydın kızlar bende gittim bime 250lira tuttu aldıklarım🙈😂 nevresim takımı battaniye müslin ağız mendili beşli zıbın seti biberon fırçası anne yanı yatağı (pek beğenmedim) bakım seti aldım
Bizim yaşadığımız yerde bim yok, ben gidemedim. Annemle ablam sabah erken kalkıp gitmişler. Benim almayı düşündüğümden daha fazlasını almışlar 🥰 müslin bez, battaniye, örgü yelek ve bere, müzikli oyuncak, nevresim takımı...

bi de bebek arabası fotoğrafı gönderdiler, bunu ister misin diye soruyorlar ♥️ heralde önceki haftalardan kalmış çünkü katalogda yoktu. Fiyatı uygundu ama yenidoğanken o arabaya binemez. Sonrası için de babası alsın artık onu da.

bi de katlanır küvet gelse iyi olurdu 😊

Bizim yaşadığımız yerde bim yok, ben gidemedim. Annemle ablam sabah erken kalkıp gitmişler. Benim almayı düşündüğümden daha fazlasını almışlar 🥰 müslin bez, battaniye, örgü yelek ve bere, müzikli oyuncak, nevresim takımı...

bi de bebek arabası fotoğrafı gönderdiler, bunu ister misin diye soruyorlar ♥️ heralde önceki haftalardan kalmış çünkü katalogda yoktu. Fiyatı uygundu ama yenidoğanken o arabaya binemez. Sonrası için de babası alsın artık onu da.

bi de katlanır küvet gelse iyi olurdu 😊
Güzel güzel kullansın ins evet bizim burda da küvet gelmemişti senin yerine annen ablam işleri görmüş ne güzel 😍

Ben shell kahvesi çok severim kendi markası var makine kahvesi ama gerçek süt kullanıyorlar tadını seviyorum baya tabii benim sürekli wc ihtiyacım var 🤭 dedim dayanamayacağım gir istasyona of nasıl kahve kokmak wc ler bile. Öldüm bittim. Eşim dedi alayım bir kere den bir şey olmaz 😬 yok yarın Türk kahvesi içerim ben dedim göz yaşım pıt 🥺🤪
Ay aman nolcak tı kız aylardır Türk kahvesi içmeyen ben bile sütlen jacops yaptırdım diyom😁
Neyse bugün iç kahveni ohhh mis

Kızlar dr den cıktım hersey iyi gelisim güzel fakat suyu daha bol olsun isterdim az diyemem ama bolda degil havuc suyu ic armut ye dedi riske atmak istemiykrum 38 de alalım dedi az canim sıkıldı ama kafana takma dedi suyu bol ic dedi zaten 2500 altina hoc dusmezdim daha artırıcm bakalm
Maaşallah minnoşuna☺ ben zorla 1 buçuk litre içebiliyorum, ya sen iyi iciyomussun ama, neden sezeryan dedi ki şimdiden, bebek ters mi ki?

Teşekkür ederim canım 😍
Yok artık opu olmayacağım 5 tane yeter.. 1 tanesi saglikla gelirse cok guzel olur🙏🙏 yok gelmezse de artik nasip böyleymiş diyecegim 🥺

Aslindanbu opuyu yapmayacak 2 sini transfer edecekti hemen dr ben istemedim bir opu daha yapalim dedim kismet..isimiz rast gitti 3 kaldi bundan🧿🥰

Transferi 15 tatilde istiyorum 2 ay sobra yani🙏
Canım çok güzel 5 minnoşun var 😍🤲Rabbim Sagliklla annesine tutunmalarini nasip etsin🤲

Maaşallah minnoşuna☺ ben zorla 1 buçuk litre içebiliyorum, ya sen iyi iciyomussun ama, neden sezeryan dedi ki şimdiden, bebek ters mi ki?
Tsk ederiz🥰Yok baş gelis dedi kendi bana birakti aslinda ama oda sezeryana yatkın su meselesi az aklimizi karistirdi azalirsa mecbur olur bide benim dr ayni sehirde degil normal dogum baslasa yetisemem ben ona 1.5 saat sürüyor

İyi akşamlar kızlar. Bugün amniyon sıvı ölçüm testimi de yaptı doktorum. Negatif çıktı. Yani amniyon sıvım akmıyor çok şükür.
NST de normal çıktı. Bundan sonra her hafta Nst için kontrole gideceğim. Perşembeden perşembeye giderim diyorum. Haftam doldukça yani.
Dün vajinadan örnek de almıştı, kan ve idrar tahlili de vermiştim. Sanırım sonuçları daha çıkmadığı için doktor enfeksiyon için herhangi bir ilaç vermedi. Ben de pazartesiye kadar bekleyeceğim.

Ayrıca bu cumartesi normalde ayrıntılı ultrasonumuzu da yapan profesör perinatoloğa bir daha görünecektik, suyun alt sınırda olduğunu fark edince 2 hafta sonra tekrar gel demişti çünkü. Aradık doktoru da bir türlü cevap alamadık randevu almak için. Yarın bir daha deneyeceğiz ama sanırım özel muayenehane olmasına rağmen onlar da 3 gün tatile çıktı.

Bu arada gittiğim perinatolog aynı zamanda buradaki ünv hastanesinin de akademsiyeni bir prof. Hem de benim rutin takibimi yapan uzman doktorun da üniversiteden hocası. Doktorum özellikle hocasına görünmemden çok memnun oluyor. Takibi beraber yapınca kendinden emin ilerliyor sanırım. 😊
Sevindim canım 🤲sağlıkla vaktinde gelsin yavrun🤲

Güzel güzel kullansın ins evet bizim burda da küvet gelmemişti senin yerine annen ablam işleri görmüş ne güzel 😍
Allah annelerimizi, ablalarımızı başımızdan eksik etmesin 🤲🏻 Çok severek alıyorlar, her işi heyecanla yapıyorlar. Ben üşendim, onlar üşenmedi sabah sabah.
Geçen hafta da A101 nohut battaniye vermişti ya, ne annem ne ablam bulamamıştı verdiği gün, ablam üşenmemiş daha sonra başka bi A101’e gitmiş, ordan almış 🥰
bu arada canlarım Elifimm30 Elifimm30 B bsrbrk88 aldıklarınızı iyi günlerde kullanın, bebişlerimiz sağlıklı günlerde giysin. Biraz önce söylemeyi unutmuşum 🤭

Kız helal kız herşeyini tamam ettin 😊
Ne kadara gerçi farklı memleketler ama piyasası nedir
Valla yeni biriydi büyümeye çalışan birini seçtim cunku istediğim fotografcı 3.000 tl civarı fiyat teklifi atmış. Bu konustugmla indirim pazarlık derken 900 e anlaştm. Ekstra 1 konsept daha eklettm yani toplam 3 konseptli olcak 1 albüm olcak ekstra da ben ve eşimle de çekicek ve eve gelicek ekipmanlarıyla.

Allah annelerimizi, ablalarımızı başımızdan eksik etmesin 🤲🏻 Çok severek alıyorlar, her işi heyecanla yapıyorlar. Ben üşendim, onlar üşenmedi sabah sabah.
Geçen hafta da A101 nohut battaniye vermişti ya, ne annem ne ablam bulamamıştı verdiği gün, ablam üşenmemiş daha sonra başka bi A101’e gitmiş, ordan almış 🥰
bu arda canlarım Elifimm30 Elifimm30 B bsrbrk88 aldıklarınızı iyi günlerde kullanın, bebişlerimiz sağlıklı günlerde giysin. Biraz önce söylemeyi unutmuşum 🤭
Allah omur versin annelerinize ne güzel kosturmus bulmuş ablan ne güzel şeyler bunlar senin evladın da sağlıkla giysin ins

Şu yastıgı aldırdım kardeşime 🥰🥰🥰

Eklentiler

• 485AAA9E-5665-4A38-B1D1-C83C8F7E6B12.jpeg
    485AAA9E-5665-4A38-B1D1-C83C8F7E6B12.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 3D475D12-74D9-4383-B4D9-BCE166FF941F.jpeg
    3D475D12-74D9-4383-B4D9-BCE166FF941F.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 8C4B09E3-F5B2-4D84-A263-0CF65C04D945.jpeg
    8C4B09E3-F5B2-4D84-A263-0CF65C04D945.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 24
Ohhh miss 👌🏻🤗
Ben biraz cinnet geçirmek üzereyim de.
Çamaşır kurumuyo samsun nemi malum yağmur yağmur. Doğalgaz açık olsaydı içeri alırdım da.
Biraz güneş yaa azcık başka bişe istemiyorum 😁😁
Ayy bilirim o nemli havaları valla zor kuzu Allah yardımcın olsun aksamları acıyorsan dogalgaz anca o zaman kurur

Tek tek alıntalayamadım çok saolun Kızlar..allah razı olsun..
Öğlen daha iyi görebilmek için vajinal muayene etti..
Kalp atışı dün 130 du bugün139 atıyordu🙏🏼
6+4 dü dün,bugün 6+5 ölçtü.gelişiminden sıkıntı yok şükür..
Kesenin şeklini daha güzel gördü.kese arkasında olan 13 mm olan kanama 6 mm ye indi.Dün görmemişti bugün kese önünde de 11mm lik var dedi ama önemli olan arkadakinin yok olmasını sağlayabilmek dedi.
Bol Istırahat edeceksin ilaçlar aynen devam Sadece aspirini kesti.1 hafta sonra kontrol dedi..
Ama ben dün en kötü gecemi yaşadım diyebilirim.midem çok ama çok kötü oldu inledim resmen.hiç birşey yiyemiyordum eşime salata aldırdım yedikten sonra 1 saat mide gaz sancısı çektim,Yanında mide bulantısıda devam ediyordu.en son çıkardım biraz rahatladım.mide bulantısı için damardan ilaç verdiler iki kez geçirmedi.en son başka bir ilaç verdiler o biraz Mide ağrımı rahatlattı ama yine de geçmedi.yatıp dinlenmem gerekiyor kanamadan ötürü ama yatınca mide sancım başlıyor kıvrandım resmen..
Şu an da da aynıyım ama dünkü gibi değilim şükür.Açım midem su veriyor ama ne yersem salatalık bile zeytin bile gaz yapıyor.😞
Anneme geldim burada kalacağım doktora kontrolüne gidene kadar..İnşallah atlatacağız🙏🏼🙏🏼
Dualarımız seninle, geçecek ins🤲

Dün benim de aklıma geldi bu ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 cim. Sen sezeryan olmasını mı tercih ediyorsun? Benim doktorum biraz daha gidişata göre karar veririz demişti.
Aslında ben ikisinden de cok korkuyorum diyemem ki sezeryan ya da normal oyle böyle tırsmıyorum😂net bisey yok aslinda sadece szeryana daha yatkin konustu ama aklima da zaten yol durumu geliyor sancım gelse yetisemem hersey boşa gider ben bulundugum sehirde zorda kalmsdıkca dogum istemiyorum

X