2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gunaydinlar bim ganimetlerimi paylaşayım ..Eki Görüntüle 2941842
Bizim yaşadığımız yerde bim yok, ben gidemedim. Annemle ablam sabah erken kalkıp gitmişler. Benim almayı düşündüğümden daha fazlasını almışlar müslin bez, battaniye, örgü yelek ve bere, müzikli oyuncak, nevresim takımı...

bi de bebek arabası fotoğrafı gönderdiler, bunu ister misin diye soruyorlar heralde önceki haftalardan kalmış çünkü katalogda yoktu. Fiyatı uygundu ama yenidoğanken o arabaya binemez. Sonrası için de babası alsın artık onu da.

bi de katlanır küvet gelse iyi olurdu

Güzel güzel kullansın ins evet bizim burda da küvet gelmemişti senin yerine annen ablam işleri görmüş ne güzel

Ay aman nolcak tı kız aylardır Türk kahvesi içmeyen ben bile sütlen jacops yaptırdım diyom
Neyse bugün iç kahveni ohhh mis

Maaşallah minnoşuna☺ ben zorla 1 buçuk litre içebiliyorum, ya sen iyi iciyomussun ama, neden sezeryan dedi ki şimdiden, bebek ters mi ki?

Canım çok güzel 5 minnoşun var Rabbim Sagliklla annesine tutunmalarini nasip etsin

Maaşallah minnoşuna☺ ben zorla 1 buçuk litre içebiliyorum, ya sen iyi iciyomussun ama, neden sezeryan dedi ki şimdiden, bebek ters mi ki?
Tsk ederizYok baş gelis dedi kendi bana birakti aslinda ama oda sezeryana yatkın su meselesi az aklimizi karistirdi azalirsa mecbur olur bide benim dr ayni sehirde degil normal dogum baslasa yetisemem ben ona 1.5 saat sürüyor

Sevindim canım sağlıkla vaktinde gelsin yavrun

Güzel güzel kullansın ins evet bizim burda da küvet gelmemişti senin yerine annen ablam işleri görmüş ne güzel
Allah annelerimizi, ablalarımızı başımızdan eksik etmesin Çok severek alıyorlar, her işi heyecanla yapıyorlar. Ben üşendim, onlar üşenmedi sabah sabah.
Geçen hafta da A101 nohut battaniye vermişti ya, ne annem ne ablam bulamamıştı verdiği gün, ablam üşenmemiş daha sonra başka bi A101’e gitmiş, ordan almış
bu arada canlarım Elifimm30 B bsrbrk88 aldıklarınızı iyi günlerde kullanın, bebişlerimiz sağlıklı günlerde giysin. Biraz önce söylemeyi unutmuşum

Kız helal kız herşeyini tamam ettin
Ne kadara gerçi farklı memleketler ama piyasası nedir
Valla yeni biriydi büyümeye çalışan birini seçtim cunku istediğim fotografcı 3.000 tl civarı fiyat teklifi atmış. Bu konustugmla indirim pazarlık derken 900 e anlaştm. Ekstra 1 konsept daha eklettm yani toplam 3 konseptli olcak 1 albüm olcak ekstra da ben ve eşimle de çekicek ve eve gelicek ekipmanlarıyla.

Allah omur versin annelerinize ne güzel kosturmus bulmuş ablan ne güzel şeyler bunlar senin evladın da sağlıkla giysin ins

Şu yastıgı aldırdım kardeşime

Eklentiler

• 485AAA9E-5665-4A38-B1D1-C83C8F7E6B12.jpeg
    95,8 KB · Görüntüleme: 27
  • 3D475D12-74D9-4383-B4D9-BCE166FF941F.jpeg
    90,8 KB · Görüntüleme: 25
  • 8C4B09E3-F5B2-4D84-A263-0CF65C04D945.jpeg
    84,8 KB · Görüntüleme: 24
Ohhh miss
Ben biraz cinnet geçirmek üzereyim de.
Çamaşır kurumuyo samsun nemi malum yağmur yağmur. Doğalgaz açık olsaydı içeri alırdım da.
Biraz güneş yaa azcık başka bişe istemiyorum
Ayy bilirim o nemli havaları valla zor kuzu Allah yardımcın olsun aksamları acıyorsan dogalgaz anca o zaman kurur

Dün benim de aklıma geldi bu ZEYNEPP5555 cim. Sen sezeryan olmasını mı tercih ediyorsun? Benim doktorum biraz daha gidişata göre karar veririz demişti.
Aslında ben ikisinden de cok korkuyorum diyemem ki sezeryan ya da normal oyle böyle tırsmıyorumnet bisey yok aslinda sadece szeryana daha yatkin konustu ama aklima da zaten yol durumu geliyor sancım gelse yetisemem hersey boşa gider ben bulundugum sehirde zorda kalmsdıkca dogum istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…