2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

günaydın kızlar bende gittim bime 250lira tuttu aldıklarım🙈😂 nevresim takımı battaniye müslin ağız mendili beşli zıbın seti biberon fırçası anne yanı yatağı (pek beğenmedim) bakım seti aldım
İyi güzel günlerde kullansın bicirik 🤭🤭

günaydın kızlar bende gittim bime 250lira tuttu aldıklarım🙈😂 nevresim takımı battaniye müslin ağız mendili beşli zıbın seti biberon fırçası anne yanı yatağı (pek beğenmedim) bakım seti aldım
Hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kullanın annesi🤲🏻🤲🏻
Epeyi de tutmuş 🤭

Sağma değilde biri emerken diğerine süt toplama şeysi var ya mochi filan ondan fayda gören olmuş baya. İki bebeği aynı anda emzirmek çook zormuş zapt edememişti ikiz grubunda anneler. Başaran yok 🤭😬
Yaa 🙄 arkadasıma sormuştm ben de emzirirken sağıyormusun diye o da elektrkli olanı sürekli yannda hazır tutmak kolay olmuyor manuel pompa lazm demıstı ben de mochi al dedim ona evet ondan alıcam sanırm dedi. İkiz için şunu da duydum birini emzirin diğerine sağdıgınızı verin sonra diğerini emzirin öbrüne sağdıgınızı verin diye bu da olabilir aynı anda doyırabilmek açısından 😊

Aldım cnm aldım daha da alaşım vardı ama dedim dur artık adam bize fırça arıcak 😂😂😂🤭kartı elimden alicak dedim durdum😂🤣😂🤣😂
İhtiyacını aldıysan adamın kârına sonuçta uyguna alıyosun. Ben sadece ihtiyacımı alıp çıktım boşa gereksiz alışveriş yapmim elim kaymasın diye 🤭

Karacadan alacagımı duyan kocam bim bim gezmis ve bulmustur🤣🤣🤣

Eklentiler

• 20211029_104111.jpg
    20211029_104111.jpg
    102,1 KB · Görüntüleme: 30
Ay bir de dün fotoğrafçı ayarladım şu 10 günlük çekilenlerden hem de eve gelip çekecek insallah. Her şey yolunda gider de sağlıklı şekilde zamnnda kavusursak insallah 🤲
Kız helal kız herşeyini tamam ettin 😊
Ne kadara gerçi farklı memleketler ama piyasası nedir

Aksamki ruyamda bebekom dönüyordu hem de dönüş anını oturup izledik film gibi karnım yine şeffaftı. Allahımm diyorum sen cok büyüksünnn resmen doğuma hazırlanıyor yavrucak duygusal bir ruyaydı 😊
İşte ben de rüyamda neler görüyüm 🥺
Allah hayra yazsın yavrum sen bu şeffaflığa alıştın 😁

X