2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Şöyle sesi oluyor bebek için özellikle geceleri filan huzursuzluk yapıyor makine gündüzleri denenebilir ama
Deneriz inşallah. Aslında onun sesi onlara iyi gelebilir ritmik ve stabil ya. Bi meme iki bebeğe kaçıncı ayına kadar yeter acaba

Deneriz inşallah. Aslında onun sesi onlara iyi gelebilir ritmik ve stabil ya. Bi meme iki bebeğe kaçıncı ayına kadar yeter acaba
Emerken kulağının dibinde bilmiyorum valla yine de bakarız inşallah. Bir de ikisini aynı anda besleyeceksin işte dediğin sorun var. Onu emzirdin süt azaldı diğerini de sağdın ikinci bebek ne içecek. Gerçi ne desek boş zaman gösterecek. İnşallah bol bol sütümüz olsun

Şimdiden sorularla boğmayalım bari kendimizi. Yaşayıp görelim inşallah

Nası bi soru bu kız?
Oran orantı, işçi problemleri gibi.
Bebeklerin mide kapasitesi ay ay artıyor ya. Önce bir damla bile doyururken bir kaç ayda 60 80 ml lere çıkıyoruz. İki bebeğe bir memeyi kaçıncı aya kadar yettirebiliriz anlamında sormuştum aslında. Çünkü Bi çok yerde ikizlerin aynı anda beslenmesinin daha uygun olduğunu okumuştum.
Bi nevi işçi problemi diyebiliriz aslında valla ağır işçiler olacağız. Allah nasip etsin de inşallah

Hava yağışlıydı burda da galiba ondan hınca hınç Bi yoğunluk yoktu
Dun hic farketmedim sabah okspaarı bacaktan yapip gitmistim dolasirken lavaboya gittim bi baktm ki nasil morarmis yumurtadan az kucuk sismis şok oldum yol boyu kolonya felan bastm evde buz koydum az indi canım sıkıldi az ona sol tarafima yatmak istedikce bisey cikiyor tetanozun sisi yeni inmisti

Aaa hadi yaa. Nasıl şişti okadar da. Hemen kalktınmı bastırmadan.
Bacak bana hep sıkıntı gelir zaten yaa

Aaa hadi yaa. Nasıl şişti okadar da. Hemen kalktınmı bastırmadan.
Bacak bana hep sıkıntı gelir zaten yaa
Yok aslında 15 dk bastırdım hep öyle bastırıyorum bacak kol dönüsümlü gidiyordm dün araba yapılirken felan cok oturdum ne bilim dolasim mi olmadi hic anlam veremedim iyi yanı ağrımıyor o sislik ve morluga ragmen ama cok kötü olmus sol bacak iptal resmen

Oyyy güzel günlerde kullansınlarr kuzular inşallah

Cnm garip rüyalar hepimiz görüyoruz Allah hayra çıkarsın. Bende bime gittim

K Kıyamam ya tüh
Doku kalmaz inşallah sen gene arada alkollü pamuk falan koy olmadı morluk çoksa da hirudoid le yatıştır kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…