2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar ya asiri derece de kalp carpintisi basladi evde de yalnizim ben du su an anlamadim sigamiyorum resmen eve panik atak mi geciriyorum anlamadim hastaneye mi gitsem napsam
Dur bi sakin ol otur dinlen bi gelebilecek birisi varsa ara kac cıkıyor bir say bakalım ama kötüysen 112 yi ara hemen

Kizlar ya asiri derece de kalp carpintisi basladi evde de yalnizim ben du su an anlamadim sigamiyorum resmen eve panik atak mi geciriyorum anlamadim hastaneye mi gitsem napsam
Varmı normalde panik rahatsızlığın. Bişeye stres mi yaptın kuzum bileğinden Bi nabzına bak bakiyim kaç çıkıyor önce gerçekten nabzın yüksekmi bakalım

Canım hamilelikte oluyor temiz havaya çık. Tansiyon aleti varsa tansiyonunu ölç. Nabız ne kadar

Nukun smzik biberon temizleyicisiyle ilk başta yıkadım sonra bol suyla duruladım ardından tencereye su bırakıp kaynattım biberon ve emzikleri içine atıp 5 dk kaynatıp çıkardım
Cnm süt pompasını da kaynatabiliriz o halde
Cnm benim de yatınca oluyor hatta 100 u geçtiğini bilirim sakin olmaya çalış biraz temiz hava al eğer geçmese birine yada 112 ye haber ver cnm ins gecer

Cnm süt pompasını da kaynatabiliriz o halde

Cnm benim de yatınca oluyor hatta 100 u geçtiğini bilirim sakin olmaya çalış biraz temiz hava al eğer geçmese birine yada 112 ye haber ver cnm ins gecer
Süt pompasının da okudum temizliğini ya sterilizasyon makinasında ya da beş dakika kaynatma şeklinde temizleyin diyor kuzum. Kaynatabilirsin yani

Kuzular iyiyim simdi geldim hastaneye goturdu esim 16 ya cikmis bisi yapmadilar biraz dinlenin dedi on bes dk dusmezse ilac vericez dedi sonra 14 e dustu ilac vermedi ciktik eve geldik cok sukur iyiyim simdi 12 ye dusmus carpintim da gecti cok korktum ama cok sukur

Çok geçmiş olsun canım eğer tansiyon aletin yoksa al bir tane tansiyonunu takip edersin

Çok şükür kuzum 16 dediğin 160 140 nabız mı bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…