2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle kuzum normal dedi sonuçta hayırlısı. Şu tahlillerim inşallah sorun çıkarmaz

Canim benim daha iyiye gidicek insallah hersey cubuk kraker tuzlu seyler yemeye calis salatalik falan gaz yapar kuzum benim. Hayirlisiyla insallah gecicek biticek bu da guzel seyleri konuscaz

Valla hic hesapta yoktu bu su olayi az canımı sıkmadı degilde düsünmemeye calisiyorum diger gelmene rahimin durumuna bakalm dedi heralde vajinal.bakıcak
Öyle insan ister istemez kafasına takıyor ama Allah ın izni ile sorun çıkarmayacak kuzum. Öyle çok endişe edilecek bir şey olsa ona göre konuşurdu. Zaten 30 lu haftalarda doğal olarak azalması gerekiyor. Vajinal bakmadı bana baksa da müsait değildi ağdaya da korkuyorum ya ne yapsam bilmiyorum hiç. Rahim uzunluğu kaç çıktı söyledi mi bana söylemedi de. Olumsuz bir şey görse söylerdi heralde diyorum

Kuzum salata suanda yiyeceğin en son sey ciğ özellıkle hasta mıdeyu daha da hasta eder ben 10 yasından berı mıde hastasıyım
Yumusak seyelr yemeye cakıs corba muhallebı gıbu gıbı dıkkat et kendıne daha da duzelecek hersey

Sağ ol kuzucum. Aynen inşallah tahlillerim iyi gider tansiyon da yükselmez Aynen kesecek ecopirini

Yaa unuttum sormayı biliyo musun su lafı edimce aklim gitti sadece iyi miydi diye soralbildm evet dedinay bu ay baksaydi bana da hazır agdalıydim

Hepsini atlatacaksın inşallah Geçmiş olsun kuzum. Bende de kese altında vardı mesela kanama alanı tabii yeri itibari ile tehlikeli olanlar ayrı. İnşallah o tehlikeli olan tamamen yok olacak Karbonhidrat yesen miden için. Bana en çok o iyi gelirdi sebze meyve süt ürünleri daha da kötü yapar

Onu da nerde bulucam hepsi katkılı yemin ederim evinde ne yoksa ya da bisey bozulmussa vay haline bu nedir arkadas piyasa icler acısı
Aynen öyle vallahi. Allah nasip ederse de Ek gıda sürecine girmeden de Bi posta alışverişimiz olcak biliyorsun dimi
Sen naptın gezdin mi doktor sonrası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…