2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Var evde kuzum ilk olctum 14 gordum yuksek iste 100 de kalp atimiydi aglama krizi geldi falan evde yalniz olunca esim yokdaydi yetisti hemen cok sukru ama iyiyim simdi 🤲
Geçmiş olsun kuzum bu aralar takip et düzenli bir şekilde doktorunu haberdar et muhakkak. Bu haftalarda bende yaşamıştım. Yaşanıyor nabız yüksekliği ama tansiyonda yüksek çıkmış.

Ya bide yıkaması cok zahmetli her parcası kirleniyor hemen onun annesinin ki hangisi aceba😅
Valla yavrum şimdi lazım olabilir ama doktorlar normalde evden atın meyve sıkacağını. Meyveyi posası ile tüketin diyorlar. Bebeğe de en fazla yapılacak bir meyvenin suyudur. Sonra posalı yedirmek daha iyi ona da. Geçici bir çözüm bulabilsen

Geçmiş olsun kuzum bu aralar takip et düzenli bir şekilde doktorunu haberdar et muhakkak. Bu haftalarda bende yaşamıştım. Yaşanıyor nabız yüksekliği ama tansiyonda yüksek çıkmış.
Doktorum korkma dedi cok sukur rahatlatti icimi 🤲 saol kuzum takip edicem insallah zaten biliosun senin sayende almistim tabsiyon aletini iyi ki de almisim ise yaradi cok

Doktorum korkma dedi cok sukur rahatlatti icimi 🤲 saol kuzum takip edicem insallah zaten biliosun senin sayende almistim tabsiyon aletini iyi ki de almisim ise yaradi cok
Aynen kuzum korkma oluyor arada önemli olan düzenli olmaması. Sen takip edersen inşallah daha belli olur. Geçmiş olsun. Çok kötü bir his tansiyon ve nabız yükselmesi. İnsanı sarsıyor

Kuzular iyiyim simdi geldim hastaneye goturdu esim 16 ya cikmis bisi yapmadilar biraz dinlenin dedi on bes dk dusmezse ilac vericez dedi sonra 14 e dustu ilac vermedi ciktik eve geldik cok sukur iyiyim simdi 12 ye dusmus carpintim da gecti cok korktum ama cok sukur 🤲😐
Cok gecmıs olsum canımmm

Kızlar bı problemım daja var 😕🙄 5.6 gundur kabızlık vardı hastanede umursamadım o kadar seyden ama vc den kalkamaz oldum
Hemsırelerden lavman ıstedı ablam dr a danısmıslarda su ıcsın yurusun demıs hemde benn sankı su ıcmıyorum neyse bu geceki konumuzda mister sipak gibi tuvalet beklıcegız sinir oldum kac zaman oturdum kaldım
Kalktım ama yok ınsan ne oturabıloyor ne de rahat hareket edebiliyor sabah dr umuzu beklıcekmısız elllerınde ılac yokmusmus yalann yaa

Kızlar bı problemım daja var 😕🙄 5.6 gundur kabızlık vardı hastanede umursamadım o kadar seyden ama vc den kalkamaz oldum
Hemsırelerden lavman ıstedı ablam dr a danısmıslarda su ıcsın yurusun demıs hemde benn sankı su ıcmıyorum neyse bu geceki konumuzda mister sipak gibi tuvalet beklıcegız sinir oldum kac zaman oturdum kaldım
Kalktım ama yok ınsan ne oturabıloyor ne de rahat hareket edebiliyor sabah dr umuzu beklıcekmısız elllerınde ılac yokmusmus yalann yaa
Neysekı kızlar getırdı lavman o bıraz rahatlattı
Sonra da duphalac getırdı 3 kere ıcıcekmısım gunde bıraz olsun faydası oldu cok şükür yaaa 🙈

H Hazel9 , çok geçmiş olsun canım.
İnşallah tekrar yaşamazsın. 🙏

Yasamademek123 Yasamademek123 , canım yaa valla kabızlık olayı çok zor.
Çok iyi anlıyorum seni.
2 transferde de transfer sonraki gün yaşadım o dediğini.
Hele bu geçenkinden de beterdi, lavman yapsam ancaydı.
Şimdi orda hareketin kasıtlı, bi dolu ilaç alıyorsun, beslenme düzenin değişti, bunlar hep etkilemiştir seni.
Rahatladığına sevindim.
Evine geçince hepsi düzelecek, merak etme. 🥰

Böyle bir bilgi gördüm kızlar. Ve bir yayında bebek hemşiresi dinlemiştim ikiz anneleri aynı anda emzirsin mutlaka demişti paylaşayım dedim 😊

Eklentiler

• 63DF6A6F-6AD9-4704-B055-5407DAE4CCC1.png
    63DF6A6F-6AD9-4704-B055-5407DAE4CCC1.png
    249,8 KB · Görüntüleme: 26
H Hazel9 , çok geçmiş olsun canım.
İnşallah tekrar yaşamazsın. 🙏

Yasamademek123 Yasamademek123 , canım yaa valla kabızlık olayı çok zor.
Çok iyi anlıyorum seni.
2 transferde de transfer sonraki gün yaşadım o dediğini.
Hele bu geçenkinden de beterdi, lavman yapsam ancaydı.
Şimdi orda hareketin kasıtlı, bi dolu ilaç alıyorsun, beslenme düzenin değişti, bunlar hep etkilemiştir seni.
Rahatladığına sevindim.
Evine geçince hepsi düzelecek, merak etme. 🥰
Ahh ınsallah kuzum cok sgaol 🤲🥰

X